Canon EF 50mm f/2.5 Compact Macro

EF 50mm f/2.5 Compact Macro

Легкий і компактний об’єктив, що ідеально підходить для загальної макрозйомки та як багатофункціональний стандартний об’єктив.

Переваги

  • Стандартний кут зору 46°
  • Найближча відстань фокусування 23 см
  • Відтворення 1/2 натуральної величини зображення
  • Система фокусування AFD
  • Розмір фільтра 52 мм
  • Покриття Super Spectra зменшує утворення бліків і ефекту «привиду».

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 50mm f/2.5 Compact Macro

Багатоцільовий макрооб’єктив


Легкий і компактний макрооб’єктив із наближенням до 0,5x (половини натуральної величини). Оптичну систему обладнано змінною конструкцією, що дає змогу працювати на всіх фокусних відстанях. Завдяки великому значенню діафрагми f/2,5 можливо створювати красиве розмиття фону. Окрім макрозйомки, цей багатоцільовий об’єктив ідеально підходить для портретної зйомки та інших застосувань.

Величина діафрагми f/2,5


Максимальне значення діафрагми f/2,5 дає змогу швидко знімати без спалаху в умовах недостатньої освітленості та має чудові можливості керування глибиною різкості.

Повністю електронне кріплення об’єктива


Як і інші об’єктиви з визнаної серії EF, цей об’єктив обладнано вбудованим приводом автофокусування. Цей об’єктив також обладнано електромагнітною діафрагмою (EMD), що дає змогу надзвичайно точно керувати діафрагмою, забезпечуючи її точність і постійність.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і високу контрастність, а також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», поглинаючи світло, що може відбиватися від внутрішніх елементів об’єктива та цифрових датчиків EOS.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 50mm f/2.5 Compact Macro, функції та можливості цієї БФП.

Related Products