Canon EF 400mm f/5.6L USM

EF 400mm f/5.6L USM

Супер-телеоб’єктив EF 400 мм f/5,6L USM відрізняється чудовими оптичними можливостями та швидким автофокусуванням при портативній і легкій конструкції. Це поєднання популярне серед фотографів, що знімають дику природу.

Переваги

  • Конструкція та оптика серії L
  • Велика фокусна відстань і компактний розмір
  • Один наднизькодисперсний елемент і один високоякісній UD-елемент
  • Швидке й безшумне ультразвукове автофокусування
  • Покриття Super Spectra
  • Розмір фільтра 77 мм
  • Вбудована бленда

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 400mm f/5.6L USM

Компактний легкий супер-телеоб’єктив


Цей високоефективний об’єктив розроблено з розрахунком на портативність і легкість використання. Об’єктив EF 400 мм f/5,6L USM обладнано одним наднизькодисперсним (UD) і одним високоякісним елементом UD, що за своїми характеристиками подібні флюоритовим елементам. Це поєднання дає змогу створювати повністю чіткі зображення. Об’єктив також обладнано вбудованою блендою та знімним кріпленням для штатива.

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання й високий рівень волого- та пилонепроникності.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», що виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 400mm f/5.6L USM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.