Canon EF 400mm f/4 DO IS II USM

EF 400mm f/4 DO IS II USM

Високоякісний супертелеоб’єктив, який дає змогу застосовувати технологію дифракційної оптики в компактніших і легших пристроях.

Переваги

  • Компактний і легкий 400-міліметровий об’єктив
  • Виняткова якість зображення. Запобігання появі відблисків і небажаних кольорових контурів
  • 4-кроковий стабілізатор зображення усуває наслідки тремтіння камери
  • Точний фокус завдяки вдосконаленим елементам керування автофокусуванням із функцією пріоритету ручного регулювання.
  • Упевнена зйомка в складних умовах завдяки герметизованому корпусу

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 400mm f/4 DO IS II USM

Компактний легкий корпус


Об’єктив EF 400mm f/4 DO IS II USM менший і легший, ніж звичайний 400-міліметровий об’єктив із діафрагмою f/4, з вагою всього 2100 г. Це можливо завдяки використанню інноваційної технології дифракційної оптики Canon, яка усуває небажані оптичні ефекти, звичні за умови такого радикального зменшення розміру.

Відсутність відблисків і зайвих контурів


Технологія дифракційної оптики третього покоління, застосована в об’єктиві EF 400mm f/4 DO IS II USM, забезпечує його виняткову ефективність, зокрема для зйомки спортивних подій, дикої природи й фоторепортажів. Цей об’єктив стійкий до появи відблисків і зайвих кольорових контурів і гарантує виняткову чіткість усього кадру.

Технологія стабілізації зображення


Упевнено знімайте, використовуючи витримку затвора, до чотирьох разів довшу, ніж зазвичай. Стабілізатор зображення об’єктива EF 400mm f/4 DO IS II USM усуває наслідки тремтіння камери й забезпечує неймовірну чіткість зображення. Стабілізатор об’єктива працює в одному з трьох режимів: перший призначено для нерухомих об’єктів, другий — для панорамних знімків і третій — для зйомки динамічних подій.

Завжди у фокусі


Зручний та інстинктивний пошук інтуїтивно зрозумілих елементів керування на тубусі об’єктива EF 400mm f/4 DO IS II USM під час зйомки. Скористайтеся кільцем ручного фокусування, щоб виконати точне настроювання, не відриваючи погляду від видошукача. Елементи для попереднього встановлення й зупинки фокусування дають змогу фотографам зосередитися на конкретному об’єкті сюжету.

Неповторне відео


Використовуючи моторизовану систему фокусування, фотографи можуть записувати відео з професійними ефектами, що забезпечують плавний перехід між фрагментами сюжету.

Створений для ефективної роботи


Коли умови зйомки погіршаться, ви зможете впевнено продовжити зйомку з об’єктивом EF 400mm f/4 DO IS II USM. Герметизований корпус захищає від пилу й вологи, а захисне фтористе покриття на фронтальній лінзі відштовхує воду та бруд.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 400mm f/4 DO IS II USM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.