Canon EF 35mm f/2 IS USM

EF 35mm f/2 IS USM

Високоякісний 35-міліметровий об’єктив із чотириступеневим стабілізатором зображення та діафрагма з максимальним значенням f/2 бездоганно пристосовані до створення знімків в умовах недостатнього освітлення. Функція ультразвукового автофокусування працює швидко й точно. Асферичний елемент об’єктива допомагає отримувати зображення найвищої якості.

Переваги

  • Чотириступенева стабілізація зображення
  • Швидкісна діафрагма з максимальним значенням f/2
  • Ультразвукове автофокусування для швидкого й точного фокусування
  • Компактний легкий корпус
  • Дев’ятипелюсткова діафрагма для ефекту згладженої розмитості
  • Литі скляні елементи для стабільно високої чіткості
  • Мінімальна відстань фокусування — 0,24 мм

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 35mm f/2 IS USM

Природний кут зору


35-міліметровий об’єктив EF із діафрагмою f/2 IS USM є чудовою альтернативою традиційному оптичному 50-міліметровому об’єктиву повнокадрової однооб’єктивної цифрової дзеркальної фотокамери: він створює природнішу перспективу й ширший кут зору. На камерах EOS із сенсорами формату APS-C він забезпечує кут зору, еквівалентний 56-міліметровому об’єктиву.

Стабілізація зображення в умовах недостатнього освітлення


Знімайте з рук в умовах недостатнього освітлення з витримкою затвора на чотири позиції повільнішою, ніж рекомендовано зазвичай. Стабілізатор зображення (IS) автоматично виявляє ситуації, коли фотограф намагається відстежити рухомий об’єкт, і вимикає режим стабілізації у цьому напрямку.

Велика діафрагма з максимальним значенням f/2


Зйомка з діафрагмами з максимальним значенням f/2 дає фотографам змогу працювати з невеликою глибиною поля різкості. Насолоджуйтеся яскравими зображеннями у видошукачі та робіть знімки з відносно короткими витримками затвору навіть у сутінках.

Удосконалене автофокусування


Ультразвуковий привід кільцевого типу забезпечує швидке й майже безшумне автофокусування. Із режимом постійно доступного ручного фокусування ви не пропустите жодної деталі.

Вдосконалена оптична система


Асферичний елемент об’єктива покращує якість зображення, а семипелюсткова діафрагма забезпечує ефект згладженої розмитості зображення, яке не потрапило у фокус. 35-міліметровий об’єктив EF із діафрагмою f/2 IS USM фокусується на відстані 0,24 м, що дає змогу наблизитися до потрібного об’єкта.

Компактний дизайн


Досить компактний 35-міліметровий об’єктив EF із діафрагмою f/2 IS USM не займає багато місця та ідеально підходить для зйомки репортажів і подорожей.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 35mm f/2 IS USM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.