Canon EF 300mm f/4L IS USM

EF 300mm f/4L IS USM

Об’єктив EF 300 мм f/4L IS USM відрізняється портативністю та якістю зображення. Об’єктив містить наднизькодисперсні елементи, що покращують роботу технології стабілізації зображення та зменшують розмиття під час руху камери.

Переваги

  • Конструкція та оптика серії L
  • Два наднизькодисперсні елементи об’єктива
  • Швидке й безшумне ультразвукове автофокусування
  • Покриття Super Spectra
  • Кругова діафрагма для створення ефекту розмитості на фоні
  • Розмір фільтра 77 мм

Докладний опис властивостей

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 300mm f/4L IS USM

Високоякісний, стабілізований телеоб’єктив


EF 300 мм f/4L IS USM — це компактний телеоб’єктив, обладнаний стабілізатором зображення, що компенсує тремтіння камери та дає змогу використовувати витримку на дві позиції довше звичайної без утворення розмитості. Для панорамування стабілізацію в одному напрямку можна вимкнути.

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання й високий рівень волого- та пилонепроникності.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», що виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Інтеграція із системою вимірювання спалаху E-TTL II


Об’єктив передає інформацію про відстань до сумісної системи спалаху E-TTL II камери EOS, що забезпечує оптимальну інтенсивність спалаху.

Технічні характеристики виробу

Дізнайтеся більше про Canon EF 300mm f/4L IS USM, функції та можливості цієї камери.

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.