Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM

EF 300mm f/2.8L IS II USM

Високоефективний наддовгофокусний об’єктив серії L із 4-ступеневим стабілізатором зображення та 3 режимами ідеально підходить для всіх типів динамічної фотозйомки. EF 300mm f/2.8L IS II USM має міцну й легку конструкцію та забезпечує неперевершену якість зображення.

Переваги

  • Високоефективний наддовгофокусний об’єктив (300 мм, f/2,8)
  • Належить до відомої серії L Canon
  • Міцний, надійний і легкий
  • 4-ступеневий стабілізатор зображення
  • Підвищення якості зображення завдяки покриттю із субхвильовою структурою
  • 3 режими стабілізації зображення
  • Безшумне та швидке автофокусування

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM

Високоефективний наддовгофокусний об’єктив


Завдяки великій діафрагмі f/2,8 високоефективний, міцний і легкий наддовгофокусний об’єктив EF 300mm f/2.8L IS II USM забезпечує виняткову якість зображення.

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання і стійкість до впливу пилу й води.

4-ступеневий стабілізатор зображення


4-ступеневий оптичний стабілізатор зображення, спеціально розроблений для діапазону фокусних відстаней цього об’єктива, перешкоджає розмиттю зображення у випадку зйомки з рук і з тривалою витримкою. Автоматичне виявлення панорамування забезпечує ефективне стеження за об’єктами, що рухаються, а вбудований стабілізатор зображення дає змогу бачити результат через видошукач під час кадрування.

Підвищення якості зображення завдяки покриттю із субхвильовою структурою


Патентоване Canon покриття із субхвильовою структурою, розроблене для використання у цифровій фотографії, зводить до мінімуму відблиски й ореоли, спричинені внутрішнім відбиванням світла. Усуваючи причину, покриття зменшує відбивання і забезпечує чіткі зображення.

3 режими стабілізації зображення


Новий третій режим стабілізації зображення бездоганно підходить для всіх видів динамічної фотозйомки, особливо з панорамуванням. У цьому режимі стабілізатор зображення вмикається під час експонування.

Швидке та безшумне автофокусування


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує дуже швидке й практично безшумне автофокусування, використовуючи вібрацію ультразвукової частоти. Високошвидкісний процесор і вдосконалені алгоритми автофокусування сприяють швидшому АФ. У будь-який час електроніка підтримує перехід до ручного фокусування без виходу з режиму автофокусування.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.