Canon EF 20mm f/2.8 USM

EF 20mm f/2.8 USM

Завдяки широкому куту зору та збільшеній глибині різкості об’єктив EF 20 мм f/2,8 є чудовим вибором для зйомки пейзажів, архітектури та репортажів. Об’єктив, який можна використовувати майже будь-де.

Переваги

  • Ширококутний об’єктив із кутом зору 94°
  • Ультразвуковий привід фокусування з постійною можливістю ручного фокусування
  • Найближча відстань фокусування 25 см
  • Покриття Super Spectra

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 20mm f/2.8 USM

Динамічна ширококутна конструкція


Завдяки полю огляду 94˚, об’єктив EF 20 мм f/2,8 USM може повністю захопити поле зору людини, і навіть більше. Чудовий об’єктив для зйомки пейзажів і документальних фільмів. Спотворення значно зменшується, що створює природну перспективу під час зйомки архітектури та інтер’єру.

Швидка максимальна діафрагма


Максимальне значення діафрагми f/2,8 дає змогу знімати з рук без спалаху в умовах недостатньої освітленості, коли немає можливості використовувати штатив.

Асферичні та наднизькодисперсні оптичні елементи


Для оптимальної роботи об’єктив обладнано асферичними елементами, що зменшують виникнення сферичних аберацій, і наднизькодисперсними елементами, що виправляють хроматичні аберації. Це забезпечує високу якість, чіткість і контрастність усього кадру.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і високу контрастність. Крім того, воно зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», поглинаючи світло, що могло відбиватися від внутрішніх елементів об’єктива та цифрового датчика камери.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 20mm f/2.8 USM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products