Canon EF 200mm f/2.8L II USM

EF 200mm f/2.8L II USM

EF 200 мм f/2,8L II USM є частиною професійної серії L об’єктивів Canon. Його обладнано ультразвуковим приводом фокусування кільцевого типу та двома наднизькодисперсними оптичними елементами, що забезпечують неймовірну чіткість зображень і високу ефективність роботи.

Переваги

  • Конструкція та оптика серії L
  • Два наднизькодисперсні елементи об’єктива
  • Швидке й безшумне ультразвукове автофокусування
  • Покриття Super Spectra
  • Кругова діафрагма для створення ефекту розмитості на фоні
  • Інформація про відстань передається до системи спалаху E-TTL II
  • М’який чохол і бленда

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 200mm f/2.8L II USM

Компактний телеоб’єктив


Два наднизькодисперсні оптичні елементи в поєднанні із системою заднього фокусування дають змогу об’єктиву EF 200 мм f/2,8L II USM створювати неймовірно чіткі зображення. Розмиття фону виглядає м’яко та природно.

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання й високий рівень волого- та пилонепроникності.

Велика діафрагма f/2,8


Швидка максимальна діафрагма f/2,8 забезпечує надзвичайну швидкість для зйомки без спалаху в умовах недостатньої освітленості. Крім того, велике значення діафрагми дає змогу точно регулювати глибину різкості.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», що виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Інтеграція із системою вимірювання спалаху E-TTL II


Об’єктив передає інформацію про відстань до сумісної системи спалаху E-TTL II камери EOS, що забезпечує оптимальну інтенсивність спалаху.

Аксесуари


До комплекту постачання об’єктива EF 200 мм f/2,8L USM входить бленда та м’який футляр.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 200mm f/2.8L II USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products