Canon EF 100mm f/2 USM

EF 100mm f/2 USM

EF 100 мм f/2 USM — це короткий телеоб’єктив із широкою діафрагмою, що робить його ідеальним вибором для портретної зйомки. Об’єктив стискає риси обличчя та виділяє об’єкт зйомки на розмитому фоні.

Переваги

  • Середній телеоб’єктив
  • Швидка діафрагма зі значенням f/2
  • Ультразвуковий привід фокусування з постійною можливістю ручного фокусування
  • Найближча відстань фокусування 90 см
  • Розмір фільтра 58 мм
  • Покриття Super Spectra зменшує утворення бліків і ефекту «привиду».

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 100mm f/2 USM

Велика фокусна відстань і компактний розмір


Об’єктив EF 100 мм f/2 USM має велике максимальне значення діафрагми, але є відносно компактним. Фокусна відстань 100 мм дає змогу залишатися на зручній відстані від об’єктів зйомки та допомагає стискати перспективу. Чіткі та якісні зображення можна отримувати на всьому діапазоні значень діафрагми.

Велика діафрагма f/2


Максимальне значення діафрагми f/2 забезпечує надзвичайну швидкість для зйомки без спалаху в умовах недостатньої освітленості. Під час зйомки з такими великими значеннями діафрагми також розфокусується фон, що допомагає виділити об’єкт.

М’яке розмиття фону


Кругова діафрагма надає розфокусованим ділянкам м’якого та органічного виду. Чіткі об’єкти переднього плану виділяються на м’якому розмитому фоні.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», що виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Інтеграція із системою вимірювання спалаху E-TTL II


Об’єктив передає інформацію про відстань до сумісної системи спалаху E-TTL II камери EOS, що забезпечує оптимальну інтенсивність спалаху.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 100mm f/2 USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.