Повнокадровий кінооб’єктив зі змінною фокусною відстанню

Canon CN-E45-135mm T2.4 L F / FP

Серія об’єктивів зі змінною фокусною відстанню Flex розроблена для гарантування чудових оптичних характеристик, які забезпечують створення вишуканих і природних зображень.

ВІДЕО

Подивіться на об’єктиви зі змінною фокусною відстанню Flex у дії

Дізнайтеся, як лауреат премії «Еммі» режисер Джонатан Джонс використовував об’єктиви зі змінною фокусною відстанню Flex, щоб зняти приголомшливий трейлер фільму в жанрі «вестерн».
cn-e45-135mm-t2-4-l-f-fp

Закарбуйте своє бачення з CN-E45-135mm T2.4 L F / FP

CN-E45-135MM T2.4 L F / FP — це високоякісний повнокадровий об’єктив преміум-класу, розроблений для професійної кінозйомки.

Технічні характеристики

 • Повнокадровий режим

  Підтримка об’єктивів

 • 45–135 мм

  Фокусна відстань

 • T2.4

  Постійна максимальна діафрагма

 • Підтримка метаданих об’єктива

  Cooke /i Technology™ та ZEISS eXtended Data™

 • Роздільна здатність 8K

  Підтримка HDR

 • 11 пелюсток діафрагми

  Кінематографічний ефект «боке»

 • Кріплення EF/PL

  Взаємозамінні об’єктиви

 • Регулювання робочого відрізка

  Для заднього та переднього фокусування

CN-E45-135mm T2.4 L F

ЯКІСТЬ

Кінематографічність з оптичною якістю 4K

Об’єктив забезпечує чудову передачу кольорів і деталізацію із чіткістю зображень від центру до зовнішніх країв, що ідеально підходить для зйомки у форматі 4K HDR. 11 пелюсток діафрагми створюють м’які красиві світлові промені та приголомшливі спади глибини різкості, а внутрішня система фокусування забезпечує мінімальну залежність кута огляду об’єктива від дистанції фокусування та чудову продуктивність збереження фокусу в разі зміни фокусної відстані. Об’єктиви передають красиві та теплі кольори, що є фірмовою рисою сімейства кінооб’єктивів Canon.

ПОСТІЙНА ДІАФРАГМА

Постійне значення T2.4 та широке покриття фокусної відстані

Завдяки рівномірному передаванню світла T2.4 по всьому діапазону масштабування серія об’єктивів зі змінною фокусною відстанню Flex пропонує широкий спектр значень фокусування — від ширококутного CN-E20-50mm T2.4 LF / FP до середнього фокусного CN-E45-135mm T2.4 L F / FP. Ці об’єктиви є ідеальним вибором для широкого спектра сценаріїв зйомки.

CN-E45-135mm T2.4 L F
CN-E45-135mm T2.4 L F

ПОВНОКАДРОВИЙ

Призначений для повнокадрових кінокамер

Знімайте з покращеною кінематографічною якістю, ширшим полем огляду та більшою глибиною різкості. Цей компактний і легкий об’єктив призначений для використання на повнокадрових камерах із сенсорами 35 мм.

БАЙОНЕТ

Модульна система кріплення об’єктива

CN-E45-135MM T2.4 L F / FP доступний із кріпленнями EF або PL, щоб забезпечити більшу гнучкість та універсальність для задоволення ваших вимог щодо знімання. Кріплення об’єктива також може бути замінено на кріплення EF та PL*, що підвищує його цінність та гнучкість.

* Додаткова оплата через авторизовані сервісні центри Canon або авторизовані сторонні компанії.

CN-E45-135mm T2.4 L F
CN-E20-50MM T2.4 L F / FP

МЕТАДАНІ

Розширена підтримка метаданих об’єктива

Серія об’єктивів зі змінною фокусною відстанню Flex відповідає широкому спектру стандартів передавання даних завдяки універсальній функції зв’язку між об'єктивом і камерою, включно з Cooke /i Technology™, а також ZEISS eXtended Data™ (кріплення PL) і кріплення EF. Це дозволить відображати та записувати метадані об’єктива, а також використовувати такі функції камери, як-от корекція аберації, корекція периферійного освітлення та функцію фокусування на сумісних камерах.

КЕРУВАННЯ

Міцна конструкція та корисні функції керування

І CN-E20-50MM T2.4 L F / FP, і CN-E45-135MM T2.4 LF / FP мають однакову конструкцію з однаковими діаметром передньої лінзи, положеннями шестерень і кутами повороту шестерні. Диски керування фокусуванням, масштабуванням та діафрагмою оснащені стандартними для галузі шестернями та підтримують крок 0,8 мм, що підходить для аксесуарів сторонніх розробників. Об’єктив має світлове (світиться в темряві) метричне та британське маркування для спрощення роботи за умов поганого освітлення. Цей об’єктив, створений для довговічного використання, може похизуватися дизайном преміум-класу та видатними оптичними характеристиками й компонентами та забезпечує швидкість і точність функціонування, а тому ідеально підходить для створення професійного відеоконтенту.

CN-E45-135mm T2.4 L F
CN-E20-50MM T2.4 L F / FP

БОКЕ

11 пелюсток діафрагми для кінематографічного ефекту «боке»

Насолоджуйтеся красою розфокусованого фону завдяки 11 пелюсткам, які створюють майже круглу діафрагму.

Задля підтримки вашого процесу виробництва високоякісного контенту

Об’єктиви зі змінною фокусною відстанню Flex ідеально підходять для багатьох сфер застосування, де є потреба у створенні високоякісних матеріалів. З повним охопленням кадру та широким полем огляду — цей об’єктив символізує значний крок на шляху до високої якості контенту.

CN-E45-135MM T2.4 L F / FP WITB

Комплектація

 • CN-E45-135MM T2.4 L F / FP

 • Головний блок об’єктива

 • Опорна штанга об’єктива (тримач кріплення)

 • Кришка об’єктива

 • Пилозахисна кришка

 • Посібник користувача

Подібна продукція

Підпишіться на новини про Canon CN-E45-135MM T2.4 L F / FP

Заповніть коротку форму, щоб надіслати запит для зв’язку спеціаліста з продукції Canon із вами.

Вас також можуть зацікавити…

 1. Усі наведені дані отримано із застосуванням стандартних методик Canon для випробувань, окрім випадків, де це окремо зазначено. Характеристики може бути змінено без повідомлення.