Для офісу

Лазерні принтери з підтримкою друку з мобільних пристроїв

Headerimage

Компанія Canon пропонує широкий діапазон рішень для лазерного друку та сканування з планшетів і смартфонів для підприємств малого й середнього бізнесу та малих робочих груп. Canon пропонує для вас рішення, яке працює і в локальній мережі, і через хмару.

Вибрані лазерні принтери підтримують технології Apple® AirPrint™ і Mopria™, а також програму Canon PRINT Business, яка дає змогу друкувати та сканувати з мобільних пристроїв у локальній мережі. Крім того, за допомогою служби Google Cloud Print, доступній у деяких моделях, можна виконувати друк із комп’ютера або мобільного пристрою через хмару.

Пристрої з підтримкою друку з мобільних пристроїв:

Примітка. Принтери imageRUNNER ADVANCE не підтримують Mopria.

Миттєвий друк із мобільних пристроїв на платформі ОС Apple iOS або Android

Друк із мобільних пристроїв за допомогою Mopria   Airprint mobile printing_Logo

Друкуйте із сумісних пристроїв під керуванням iOS або Android, не встановлюючи додаткові програми та не приєднуючи кабелі.

Пристрої на платформі ОС Apple iOS, які підтримують AirPrint, і пристрої на платформі ОС Android із Mopria* можуть друкувати безпосередньо через бездротову мережу.  * На пристрої під керуванням Android, можливо, знадобиться встановити підмикний модуль.

Друк з ОС Android за допомогою служби Mopria

Сертифіковані Mopria смартфони та планшети автоматично визначають принтери Canon із підтримкою Mopria через підключення Wi-Fi, дозволяючи користувачам друкувати повідомлення електронної пошти та документи з мобільних пристроїв так само легко, як це можна зробити з комп’ютера.

Організація Mopria Alliance, у якій Canon є одним із засновників, — це некомерційна організація, мета якої полягає в забезпеченні інтуїтивно зрозумілого, простого бездротового друку зі смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв.

Завантажте програму Canon PRINT Business для Apple iOS або Android

Логотип програми PRINTCanon PRINT Business — це безкоштовна програма для сканування з розширеними функціями друку. Скануйте документи з багатофункціональних пристроїв Canon на пристрої iPhone, iPad або Android, а потім роздруковуйте зіскановані зображення, вивантажуйте їх у різноманітні хмарні сховища або надсилайте в повідомленнях електронної пошти

Друкуйте з будь-якого розташування та пристрою за допомогою Google Cloud Print

Google_Cloud_Print_Ready_160Google Cloud Print дає змогу друкувати з будь-якого підключеного до Інтернету пристрою, зокрема телефону, планшета чи комп’ютера. Для цього потрібен лише обліковий запис Google, щоб мати доступ до принтерів із підтримкою хмарного друку.

У наведеному нижче списку перевірте сумісність вашого принтера. Щоб дізнатися більше про службу Google Cloud Print, звертайтеся до Google.

Маєте принтер PIXMA?

Ознайомтеся з технічними характеристиками конкретного виробу та дізнайтеся, які функції та програмне забезпечення він підтримує.

iPad, iPhone, iPod і iPod touch є торговельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими у США та інших країнах. Логотипи AirPrint™ і AirPrint є торговельними марками компанії Apple Inc.

Android™ і Google Cloud Print™ є зареєстрованими торговельними марками компанії Google Inc.

  • Canon
  • Для офісу
  • ...
  • Лазерні принтери з підтримкою друку з мобільних пристроїв