Для офісу

Лазерні принтери з підтримкою друку з мобільних пристроїв

Headerimage

Компанія Canon пропонує широкий діапазон рішень для лазерного друку та сканування з планшетів і смартфонів для підприємств малого й середнього бізнесу та малих робочих груп. Canon пропонує для вас рішення, яке працює і в локальній мережі, і через хмару.

Вибрані лазерні принтери підтримують технології Apple® AirPrint™ і Mopria™, а також програму Canon PRINT Business, яка дає змогу друкувати та сканувати з мобільних пристроїв у локальній мережі. Крім того, за допомогою служби Google Cloud Print, доступній у деяких моделях, можна виконувати друк із комп’ютера або мобільного пристрою через хмару.

No stylesheet was loaded.

Примітка. Принтери imageRUNNER ADVANCE не підтримують Mopria.

Миттєвий друк із мобільних пристроїв на платформі ОС Apple iOS або Android

Друк із мобільних пристроїв за допомогою Mopria   Airprint mobile printing_Logo

Друкуйте із сумісних пристроїв під керуванням iOS або Android, не встановлюючи додаткові програми та не приєднуючи кабелі.

Пристрої на платформі ОС Apple iOS, які підтримують AirPrint, і пристрої на платформі ОС Android із Mopria* можуть друкувати безпосередньо через бездротову мережу.  * На пристрої під керуванням Android, можливо, знадобиться встановити підмикний модуль.

Друк з ОС Android за допомогою служби Mopria

Сертифіковані Mopria смартфони та планшети автоматично визначають принтери Canon із підтримкою Mopria через підключення Wi-Fi, дозволяючи користувачам друкувати повідомлення електронної пошти та документи з мобільних пристроїв так само легко, як це можна зробити з комп’ютера.

Організація Mopria Alliance, у якій Canon є одним із засновників, — це некомерційна організація, мета якої полягає в забезпеченні інтуїтивно зрозумілого, простого бездротового друку зі смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв.

Завантажте програму Canon PRINT Business для Apple iOS або Android

Логотип програми PRINTCanon PRINT Business — це безкоштовна програма для сканування з розширеними функціями друку. Скануйте документи з багатофункціональних пристроїв Canon на пристрої iPhone, iPad або Android, а потім роздруковуйте зіскановані зображення, вивантажуйте їх у різноманітні хмарні сховища або надсилайте в повідомленнях електронної пошти

Друкуйте з будь-якого розташування та пристрою за допомогою Google Cloud Print

Google_Cloud_Print_Ready_160Google Cloud Print дає змогу друкувати з будь-якого підключеного до Інтернету пристрою, зокрема телефону, планшета чи комп’ютера. Для цього потрібен лише обліковий запис Google, щоб мати доступ до принтерів із підтримкою хмарного друку.

У наведеному нижче списку перевірте сумісність вашого принтера. Щоб дізнатися більше про службу Google Cloud Print, звертайтеся до Google.

Маєте принтер PIXMA?

Ознайомтеся з технічними характеристиками конкретного виробу та дізнайтеся, які функції та програмне забезпечення він підтримує.

iPad, iPhone, iPod і iPod touch є торговельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими у США та інших країнах. Логотипи AirPrint™ і AirPrint є торговельними марками компанії Apple Inc.

Android™ і Google Cloud Print™ є зареєстрованими торговельними марками компанії Google Inc.

  • Canon
  • Для офісу
  • ...
  • Лазерні принтери з підтримкою друку з мобільних пристроїв