Що таке Mopria?


Сертифіковані Mopria™ мобільні пристрої автоматично визначають сертифіковані Mopria принтери через підключення Wi-Fi, дозволяючи користувачам друкувати повідомлення електронної пошти та документи з мобільних пристроїв, просто торкаючись елемента Print (Друк) у меню та обираючи визначений принтер, відображений на екрані.

Щоб увімкнути можливість друку на будь-якому телефоні чи планшеті на платформі ОС Android (Android 4.4 або новішої версії), ви можете завантажити підмикний програмний модуль Mopria Print Service із веб-магазину Google Play.  Після встановлення просто підключіть ваш пристрій до тієї ж мережі, до якої підключений принтер, і здійснюйте друк на будь-який принтер, сертифікований Mopria, без додаткових програм і настроювання.

Як один із засновників Mopria Alliance, Canon сприяє розвитку продуктів, сертифікованих Mopria, забезпечуючи якомога зручніший друк для користувачів.

Подальші кроки

Що потрібно для використання Mopria?

1.    Смартфон або планшет із ОС Android 4.4 або пізнішої версії
Можливо, ваш смартфон або планшет на платформі ОС Android підтримує оновлення до версії Android KitKat (4.4).  Для оновлення пристрою перевірте параметри телефону.

2.    Принтер, сертифікований Mopria

Сумісні принтери i-SENSYS: