Що таке Mopria?


Друк із мобільних пристроїв за допомогою MopriaСертифіковані Mopria™ мобільні пристрої автоматично визначають сертифіковані Mopria принтери через підключення Wi-Fi, дозволяючи користувачам друкувати повідомлення електронної пошти та документи з мобільних пристроїв, просто торкаючись елемента Print (Друк) у меню та обираючи визначений принтер, відображений на екрані.

Щоб увімкнути можливість друку на будь-якому телефоні чи планшеті на платформі ОС Android (Android 4.4 або новішої версії), ви можете завантажити підмикний програмний модуль Mopria Print Service із веб-магазину Google Play.  Після встановлення просто підключіть ваш пристрій до тієї ж мережі, до якої підключений принтер, і здійснюйте друк на будь-який принтер, сертифікований Mopria, без додаткових програм і настроювання.

Як один із засновників Mopria Alliance, Canon сприяє розвитку продуктів, сертифікованих Mopria, забезпечуючи якомога зручніший друк для користувачів.

Подальші кроки

Поговорити з фахівцем

Що потрібно для використання Mopria?

1.    Смартфон або планшет із ОС Android 4.4 або пізнішої версії
Можливо, ваш смартфон або планшет на платформі ОС Android підтримує оновлення до версії Android KitKat (4.4).  Для оновлення пристрою перевірте параметри телефону.

2.    Принтер, сертифікований Mopria

Сумісні принтери i-SENSYS:

3.    Безпроводова мережа
Мобільний пристрій і принтер повинні бути підключені до однієї мережі.  Принтер повинен бути підключений до мережі за допомогою безпроводового мережевого маршрутизатора або кабелю мережі Ethernet.

4.    Програми, що підтримують друк із пристроїв на платформі ОС Android KitKat
У багатьох програмах для Android, зокрема Chrome, Gmail, Gallery, Drive і Quickoffice, передбачений елемент меню Print (Друк). Після встановлення підмикного програмного модуля Mopria ваш принтер з’явиться в списку опцій Print (Друк).  Якщо кнопка Print (Друк) не відображається в програмі, це означає, що програма не підтримує ОС Android KitKat (4.4) або службу Mopria Print Service.

Примітка. Служба Mopria Print Service не підтримується через загальнодоступні безпроводові мережі, зокрема загальнодоступні точки доступу Wi-Fi, підключення через Bluetooth або підключення через стільникові мережі 3G або 4G.
Для друку з мобільних пристроїв, сертифікованих Mopria, може знадобитись оновлення мікропрограми принтера.

Як оновлювати мікропрограму

  • Canon
  • Для офісу
  • ...
  • Друк із мобільних пристроїв під керуванням Android, сертифікованих Mopria, на пристроях Canon