Canon i-SENSYS LBP7780Cx

i-SENSYS LBP7780Cx

Нова модель лазерного принтера Canon дає змогу виконувати друк у форматі A4 зі швидкістю до 32 стор./хв. як у кольоровому, так і в монохромному режимі. З технологією нового покоління MEAP ця модель є універсальним рішенням для активних корпоративних робочих груп, які виконують друк у великих обсягах.

Переваги

  • Кольоровий і монохромний лазерний друк професійної якості зі швидкістю 32 стор./хв.
  • Роздільна здатність друку, еквівалентна 9600 x 600 точок/дюйм
  • Друк без очікування завдяки технології Quick First-Print
  • Час виведення першої роздруківки — 10,4 сек.
  • Вбудована платформа MEAP
  • Місткість лотка — 1100 аркушів
  • Автоматичний двосторонній друк
  • Можливість підключення до мережі

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS LBP7780Cx

Високоефективні захищені робочі процеси


LBP7780Cx має вбудовану платформу MEAP на основі Java, що призначена для розробки прикладних програм. Тому цей апарат можна інтегрувати в такі рішення, як uniFLOW, які спрощують керування друком і скорочують витрати.

Високошвидкісний кольоровий принтер


Заощаджуйте час із цим високошвидкісним лазерним принтером, який виконує друк зі швидкістю 32 стор./хв. (A4) як у кольоровому, так і в монохромному режимі, а час виведення першої роздруківки становить 10,4 секунди. Ідеально пристосований до використання в активних робочих групах, він швидко виходить із режиму сну. Завдяки цьому значно скорочується час очікування друку документів. Мінімалістський дизайн цього апарата прикрасить майже будь-який офіс.

Неперевершена якість друку


Отримуйте бездоганні копії завдяки покращеній роздільній здатності друку (9600 x 600 точок/дюйм) і функції автоматичного поліпшення зображення (AIR), яка згладжує текст і графіку.

Надійний захист


Захистіть свою інформацію за допомогою аналогічних удосконалених функцій, доступних у наших багатофункціональних принтерах imageRUNNER ADVANCE. До таких функцій належить підтримка стандартів IPSec і LAN IEEE 802.1x. Додаткова функція безпечного друку документів з електронної скриньки унеможливлює доступ сторонніх осіб до конфіденційної інформації.

Економія часу


5-рядковий РК-дисплей забезпечує простоту використання принтера. До його стандартної комплектації входить касета на 500 аркушів і лоток на 100 аркушів. Додаткова касета на 500 аркушів дає змогу подавати до 1100 аркушів і допомагає впоратися навіть із найоб’ємнішими завданнями. Замінити багатофункціональний картридж Canon, який містить тонер та інші необхідні елементи, можна за лічені секунди. Картридж зі збільшеним вмістом чорного тонера дає змогу витрачати менше часу на заміну тонерів.

Автоматичний двосторонній друк


LBP7780Cx автоматично виконує друк на обох сторонах документа, надаючи їм професійного вигляду та водночас заощаджуючи папір і зменшуючи витрати.

Повна мережева інтеграція


Завдяки вбудованій технології підключення Gigabit Ethernet із легкою інтеграцією в мережу, принтер дає змогу легко обмінюватися ресурсами для друку та витримувати великі робочі навантаження. LBP7780Cx також підтримує галузевий стандарт PCL5e/6 і друк Adobe® PostScript.

Прямий друк із накопичувача


LBP7780Cx друкує файли формату Tiff, JPEG, PDF і XPS із різноманітних USB-носіїв.

Енергозберігаючий дизайн


LBP7780Cx зменшує вплив на навколишнє середовище завдяки найнижчому у своєму класі показнику середнього споживання енергії (TEC), сприяючи збереженню та раціональному використанню ресурсів навколишнього середовища, а також скороченню експлуатаційних витрат.
* TEC відображає середнє споживання електроенергії пристроєм протягом одного тижня. Методологію тестування визначено стандартом Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP7780Cx, функції та можливості цієї БФП.

USB connection

Підключення через USB

User friendly LCD display

Простий у використанні РК-дисплей

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

High colour print quality

Висока якість кольорового друку

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

+1 Optional Paper Cassette

Одна додаткова касета для паперу

PCL Printing

Друк PCL

PostScript Printing

Друк PostScript

Optional Secure print

Додатковий захищений друк

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Подальші кроки

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Easy Service Plan