Canon i-SENSYS LBP7660Cdn

i-SENSYS LBP7660Cdn

Поєднуючи максимальну продуктивність та енергоефективність, принтер i-SENSYS LBP7660Cdn забезпечує всі переваги кольорового лазерного друку в рамках офісних потреб.

Переваги

  • Друк зі швидкістю 20 стор./хв. у кольоровому та чорно-білому режимах
  • Роздільна здатність друку 9600 х 600 точок на дюйм
  • Стандартний об'єм пам'яті – 768 МБ
  • Панель керування з інтуїтивними меню
  • Підтримка PCL5c/6 та Adobe® PostScript (додатково)
  • Підтримка Gigabit Ethernet
  • Енергоощадність
  • Проста заміна картриджа з тонером

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS LBP7660Cdn

Високоефективний кольоровий лазерний принтер


Цей стильний кольоровий лазерний принтер забезпечує максимальну продуктивність вашої роботи. Його компактність дає змогу розмістити його на робочому столі, завдяки чому ви завжди матимете під руками принтер, що забезпечує швидкісний друк професійної якості – 20 сторінок за хвилину в чорно-білому та кольоровому режимах. Крім того, розроблена компанією Canon технологія швидкого друку першої сторінки мінімізує час очікування друку документів.

Професійна якість друку


Для забезпечення максимальної якості друку принтер i-SENSYS LBP7660Cdn підтримує роздільну здатність 9600 x 600 точок на дюйм та функцію автоматичного покращення зображення, що гарантує досконалість кожної копії. Принтер оснащено пам'яттю у 768 Мб, яка дає змогу здійснювати обробку громіздких документів та складної графіки, а також підтримує можливості мережевого друку.

Простий у користуванні


Цей пристрій простий у користуванні навіть для початківців. 5-рядковий РК-дисплей з інтуїтивним інтерфейсом забезпечує зручність налаштування та використання параметрів пристрою.

Універсальність під'єднання


Завдяки підтримці мови PCL5c/6 та додатковій можливості підтримки Adobe® PostScript принтер i-SENSYS LBP7660Cdn легко інтегрується в технічне середовище будь-якого офісу. Завдяки вбудованій технології Gigabit Ethernet принтер ефективно справляється з великими робочими навантаженнями в мережі.

Економне енергоспоживання


Виняткова енергоефективність моделі i-SENSYS LBP7660Cdn допоможе водночас знизити експлуатаційні витрати та негативний вплив на довкілля. Принтер відповідає стандарту Energy Star, у режимі очікування споживає всього 1 Вт енергії, а його показник типового енергоспоживання (TEC) становить всього 0,9 кВт-год. і є одним із найнижчих серед пристроїв цього класу. Вбудована функція автоматичного двостороннього друку дає змогу зменшити обсяг споживання паперу, а отже заощадити кошти та подбати про довкілля.

Простота керування


Завдяки економному кольоровому картриджу "все в одному", що містить тонер, барабан і модулі очищення, принтер фактично не потребує жодного спеціального обслуговування. Замінити картридж можна всього за кілька секунд, без зайвих зусиль і бруду. Використовуючи оригінальні картриджі для лазерних принтерів Canon, ви можете бути впевнені, що ваш принтер завжди працюватиме як новий.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP7660Cdn, функції та можливості цієї БФП.

PCL Printing

Друк PCL

Optional PostScript Printing

Додатковий друк PostScript

USB connection

Підключення через USB

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

+1 Optional Paper Cassette

Одна додаткова касета для паперу

User friendly LCD display

Простий у використанні РК-дисплей

High colour print quality

Висока якість кольорового друку

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Подальші кроки

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Easy Service Plan