Canon i-SENSYS LBP6780x

i-SENSYS LBP6780x

Провідний лазерний принтер Canon виконує друк у форматі A4 зі швидкістю 40 стор./хв. Цей апарат із можливістю підключення до мережі та практичним дизайном працює на платформі MEAP, завдяки чому легко інтегрується в офіси та робочі групи з інтенсивним навантаженням.

Переваги

  • Монохромний лазерний друк професійної якості зі швидкістю 40 стор./хв.
  • Роздільна здатність друку до 1200 х 1200 точок/дюйм
  • Друк без очікування завдяки технології Quick First-Print
  • Час виведення першої роздруківки — 8,6 сек.
  • Вбудована платформа MEAP
  • Ресурс паперу — до 1600 аркушів
  • Автоматичний двосторонній друк
  • Можливість підключення до мережі

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS LBP6780x

Універсальність і зручність інтеграції


LBP6780x має вбудовану платформу MEAP на основі Java, що призначена для розробки прикладних програм. Тому цей апарат можна інтегрувати в такі рішення, як uniFLOW, які спрощують керування друком і скорочують витрати.

Комплексне рішення для друку в робочих групах


Зі швидкістю друку 40 стор./хв. цей провідний монохромний лазерний принтер Canon — ідеальне рішення для офісів і робочих груп з інтенсивним навантаженням, які потребують продуктивного, високоефективного та надійного пристрою.

Незмінно чудові результати


Професійна якість друку забезпечується за будь-яких умов. Принтер із роздільною здатністю друку 1200 x 1200 точок/дюйм постачається із 768 МБ пам’яті, що забезпечує виконання складних завдань друку в мережі. Завдяки вбудованій технології підключення Gigabit Ethernet із легкою інтеграцією в мережу, принтер дає змогу легко обмінюватися ресурсами для друку та витримувати великі робочі навантаження. LBP6780x також підтримує галузевий стандарт PCL5e/6 і друк Adobe® PostScript.

Підвищення продуктивності


LBP6780x швидко виходить із режиму сну, а час очікування першої роздруківки становить усього 8,6 секунд, що забезпечує майже миттєвий друк документів.

Великий запас паперу


LBP6780x, обладнаний касетою на 500 аркушів і лотком на 100 аркушів, можна настроїти для подавання 1600 аркушів.

Простота використання


5-рядковий РК-дисплей і функція заощадження часу під час друку файлів із USB-накопичувача забезпечують простоту використання цього принтера. Замінити багатофункціональний картридж Canon, який містить тонер та інші необхідні елементи, можна за лічені секунди, а додатковий картридж зі збільшеним вмістом тонера дає змогу подвоїти звичайну кількість роздруківок, забезпечуючи безперервну роботу.

Автоматичний двосторонній друк


LBP6780x автоматично виконує друк на обох сторонах документа, надаючи їм професійного вигляду та водночас заощаджуючи папір і зменшуючи витрати.

Надійний захист


Захистіть свою інформацію за допомогою аналогічних удосконалених функцій, доступних у наших багатофункціональних принтерах imageRUNNER ADVANCE. До таких функцій належить підтримка стандартів IPSec і LAN IEEE 802.1x. Додаткова функція безпечного друку документів з електронної скриньки унеможливлює доступ сторонніх осіб до конфіденційної інформації.

Енергозберігаючий дизайн


LBP6780x зменшує вплив на навколишнє середовище завдяки найнижчому у своєму класі показнику середнього споживання енергії (TEC), сприяючи збереженню та раціональному використанню ресурсів навколишнього середовища, а також скороченню експлуатаційних витрат.
* TEC відображає середнє споживання електроенергії пристроєм протягом одного тижня. Методологію тестування визначено стандартом Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP6780x, функції та можливості цієї БФП.

USB connection

Підключення через USB

User friendly LCD display

Простий у використанні РК-дисплей

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Optional Secure print

Додатковий захищений друк

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

+2 Optional Paper Cassette

Дві додаткові касети для паперу

PCL Printing

Друк PCL

PostScript Printing

Друк PostScript

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Подальші кроки

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Easy Service Plan

3 Year Warranty Promotion

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.