Canon i-SENSYS LBP6670dn

i-SENSYS LBP6670dn

Завдяки можливості підключення до мережі та підтримці PCL і PostScript (додатково) цей високопродуктивний чорно-білий лазерний принтер для двостороннього друку легко інтегрувати практично в будь-яке середовище.

Переваги

  • 33 стор./хв., час виведення першої роздруківки — 6 секунд
  • Роздільна здатність друку 1200 x 1200 точок/дюйм
  • Вбудована пам’ять місткістю 512 МБ
  • Панель керування з інтуїтивно зрозумілим меню
  • Підтримка мов PCL5e/6 та Adobe® PostScript (додатково)
  • Підтримка Gigabit Ethernet
  • Ефективне використання енергії
  • Двосторонній друк
  • Проста заміна картриджа з тонером

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS LBP6670dn

Продуктивніша робота


Пристрій ідеальний для максимізації продуктивності активних робочих груп. Стильний пристрій i-SENSYS LBP6670dn є достатньо компактним для розміщення на робочому столі. Користувачам зручно, що чорно-білий лазерний принтер розташований під рукою та забезпечує швидкий професійний друк документів зі швидкістю 33 сторінки на хвилину. Тепер не потрібно витрачати час на очікування документів: час виведення першого відбитку скорочено лише до 6 секунд або навіть менше.

Високоякісний лазерний друк


Змініть зовнішній вигляд ваших робочі документів за допомогою чіткого чорного кольору, чистої й виразної графіки. Завдяки роздільній здатності друку до 1200 x 1200 точок/дюйм принтер i-SENSYS LBP6670dn забезпечує найвищу якість усіх виконуваних ним робіт. У стандартній комплектації принтер має 512 МБ пам’яті. Його оснащено відповідно до потреб друку через мережу, а також для друку великих, складних документів і графіки високої чіткості.

Простота використання


Принтер простий у використанні навіть для недосвідчених користувачів. Його оснащено інтуїтивно зрозумілим РК-дисплеєм на 5 рядків, який полегшує настроювання й навігацію серед параметрів.

Легка інтеграція в мережу


i-SENSYS LBP6670dn робить спільний друк через мережу швидким і легким. Завдяки вбудованій технології підключення Gigabit Ethernet принтер легко витримує велике робоче навантаження, не знижуючи швидкодію мережі. Він також підтримує мови PCL5e/6 та Adobe® PostScript (додатково), які є галузевим стандартом, для полегшення інтеграції в наявну послідовність дій під час друку.

Економте електроенергію, скорочуйте витрати


Скоротіть витрати на папір і зменште обсяги відходів завдяки функції автоматичного двостороннього друку. Низка енергозберігаючих характеристик також допомагає зменшити поточні витрати. Принтер i-SENSYS LBP6670dn сертифіковано за стандартом Energy Star. У режимі сну він споживає лише 1,0 Вт. Завдяки низькому показнику типового енергоспоживання (TEC), який становить 1,3 кВт·год, він є одним із найефективніших принтерів у своєму класі.

Безпроблемне обслуговування


Для максимально тривалої продуктивної експлуатації з мінімальним обслуговуванням принтер оснащено економним багатофункціональним картриджем, який містить тонер, барабан і пристрої чищення. Замінити картридж можна всього за кілька секунд, без зайвих зусиль і бруду. Використовуйте оригінальний картридж для лазерних принтерів Canon, який забезпечить впевненість у завжди високоякісному друці.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP6670dn, функції та можливості цієї БФП.

PCL Printing

Друк PCL

Optional PostScript Printing

Додатковий друк PostScript

USB connection

Підключення через USB

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

+1 Optional Paper Cassette

Одна додаткова касета для паперу

User friendly LCD display

Простий у використанні РК-дисплей

High print quality

Висока якість друку

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Подальші кроки

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

Easy Service Plan

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.