Canon i-SENSYS LBP6310dn

i-SENSYS LBP6310dn

Цей компактний монохромний лазерний принтер із можливістю підключення до мережі та функцією двостороннього друку збільшує продуктивність і задовольняє потреби динамічних невеликих і середніх організацій.

Переваги

  • Компактний монохромний лазерний принтер зі швидкістю друку 33 стор./хв.
  • Автоматичний двосторонній друк
  • Можливість підключення до мережі
  • Скорочений час виведення першої роздруківки
  • Друк без очікування завдяки технології Quick First-Print
  • Роздільна здатність друку до 2400 х 600 точок/дюйм
  • Макс. Ресурс паперу — 800 аркушів

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS LBP6310dn

Заощадження часу й підвищення продуктивності


LBP6310dn — це ідеальне рішення для підвищення продуктивності малих і середніх організацій, які виконують друк у великих обсягах. Зі швидкістю монохромного лазерного друку 33 стор./хв. і часом виведення першої роздруківки 6 секунд або менше LBP6310dn прискорює командну роботу, скорочуючи затримки.

Створений для ефективної роботи


Надійний дизайн допоможе впоратися з основними робочими навантаженнями. До стандартної комплектації LBP6310dn входить касета на 250 аркушів і лоток на 50 аркушів. Додаткова касета на 500 аркушів дає змогу подавати до 800 аркушів, забезпечуючи триваліші цикли роботи без поповнення запасу паперу. Простий у користуванні принтер з ергономічним дизайном ідеально пристосований до використання в інтенсивному робочому середовищі. Функція автоматичного двостороннього друку дає змогу створювати професійні документи, водночас заощаджуючи час і кошти.

Незмінно відмінні результати


LBP6310dn виконує друк із роздільною здатністю до 2400 x 600 точок/дюйм і має функцію автоматичного поліпшення зображення (AIR). Це забезпечує отримання чітких і точних документів із бездоганною якістю зображень при високій швидкості друку.

Можливість підключення до мережі для простої інтеграції та використання


Принтер LBP6310dn обладнаний вбудованим мережевим інтерфейсом. Завдяки цьому його можна швидко й легко інтегрувати в мережу, що робить цей принтер ідеальним для використання в невеликих організаціях і робочих групах. Інтерфейс віддаленого користувача (RUI) дає змогу здійснювати віддалене керування та контроль за LBP6310dn.

Простота та зручність обслуговування


Багатофункціональний картридж не потребує обслуговування та забезпечує незмінно високоякісний друк. Замінити багатофункціональний картридж, який містить тонер, барабан та інші необхідні елементи, можна за лічені секунди. Непотрібно непокоїтись щодо обслуговування чи панікувати — просто продовжуйте роботу та насолоджуйтесь високоякісним друком. Також доступні картриджі зі збільшеним вмістом тонера, які дають змогу друкувати більш ніж удвічі більше сторінок.

Енергозберігаючий дизайн


LBP6310dn дає змогу заощаджувати електроенергію без втрати продуктивності. Показник TEC*, який становить усього 1,9 кВт·год, а також вражаючий рівень споживання енергії — 9 Вт у режимі очікування та 1 Вт у режимі сну — допомагають зменшувати вуглецевий слід, підтримувати стан навколишнього середовища та скорочувати експлуатаційні витрати. Функція автоматичного вимкнення ще більше підвищує рівень енергоефективності принтера.
* TEC відображає середнє споживання електроенергії пристроєм протягом одного тижня. Методологію тестування визначено стандартом Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS LBP6310dn, функції та можливості цієї БФП.

USB connection

Підключення через USB

Canon Advanced Printing Technology

Технологія вдосконаленого друку Canon (CAPT)

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

+1 Optional Paper Cassette

Одна додаткова касета для паперу

High print quality

Висока якість друку

Подальші кроки

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Easy Service Plan