SELPHY CP810

Перетворити знімки на прекрасні та довговічні фотографії дуже просто за допомогою пристрою SELPHY CP810. Невеликий, стильний і портативний, з РК-дисплеєм, що нахиляється, та інтерфейсом, зрозумілим для будь-кого, він може роздруковувати фотографії будь-де менш ніж за 1 хвилину.

Переваги

  • Стильний, надзвичайно компактний фотопринтер
  • Швидкий друк із лабораторною якістю
  • РК-дисплей із діагоналлю 6,8 см (2,7 дюйма), функція нахилу
  • Друк із карти пам’яті, камери або USB флеш-пам’яті.
  • Друк фото на документи
  • Діапазон форматів друку
  • Автоматична оптимізація зображення
  • Друк на 100 років
  • Додатковий акумулятор
  • Програмне забезпечення SELPHY Photo Print

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon SELPHY CP810

Стильний, надзвичайно компактний фотопринтер


Завдяки привабливому й компактному дизайну фотопринтер SELPHY CP810 ідеально підійде для будь-якого дому.

Швидкий друк із лабораторною якістю


Можна роздрукувати фотографії із професійною якістю менш ніж за 1 хвилину, просто натиснувши кнопку. Технологія сублімаційного друку забезпечує чудову глибину та градацію кольорів, що надає фотографіям вигляд традиційних фотолабораторних відбитків без труднощів і затримок. Наприклад, друк фотографії розміром листівки триває приблизно 46 секунд.

РК-дисплей із діагоналлю 6,8 см (2,7 дюйма), функція нахилу


Простий у користуванні дизайн, РК-дисплей із діагоналлю 6,8 см (2,7 дюйма) та функцією нахилу забезпечують легкість зйомки та перегляду. Інструкції на екрані прості та надаються 13 мовами.

Друк із карти пам’яті, камери або USB флеш-пам’яті.


Для швидкого друку просто приєднайте PictBridge-сумісну камеру безпосередньо до принтера або вставте карту пам’яті у вбудований пристрій зчитування карт, що підтримує різні карти пам’яті, зокрема SDXC. Можна також друкувати із USB флеш-пам’яті, що надає ще більше можливостей.

Друк фото на документи


Функція друку фото на документи дає змогу створювати та друкувати фото на документи у поширених стандартних розмірах або встановлювати нестандартний розмір для особистих потреб або професійного використання. Друкуйте декілька фотографій на документи однакового або різних розмірів на одному аркуші для економії паперу.

Діапазон форматів друку


Пристрій SELPHY CP810 пропонує безліч різних способів ділитися спогадами. Можна дуже швидко надрукувати зображення розміру листівки (148 x 100 мм), формату L (119 x 89 мм) або розміру кредитної картки (86 x 54 мм).

Автоматична оптимізація зображення


Автоматична оптимізація зображення, функція визначення умов зйомки та виявлення обличчя забезпечують чудовий результат. Ця функція виявляє й виправляє недоліки зображення, налаштовує яскравість і колір об’єктів зйомки та облич, зменшуючи непотрібний шум і надаючи більшої чіткості та насиченості відбиткам.

Друк на 100 років


Друк довговічних фотографій став можливим завдяки спеціальному захисному покриттю, який накладається на кожне надруковане зображення для захисту від плям, розлитої рідини та вицвітання, і це покриття захищатиме фотографії протягом 100 років, якщо їх зберігати у фотоальбомі.

Додатковий акумулятор


Друкуйте миттєво у приміщенні або надворі за допомогою додаткової перезаряджуваної акумуляторної батареї NB-CP2L (необхідний адаптер для зарядного пристрою CG-CP200). Один заряд забезпечує виготовлення понад 36 відбитків формату листівки.

Програмне забезпечення SELPHY Photo Print


Надане програмне забезпечення SELPHY Photo Print в режимі творчого друку дає змогу легко створити власний календар, вибрати декоративні рамки, додати до зображення обкладинку або мовну хмару.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon SELPHY CP810, функції та можливості цієї БФП.

Advanced size options for ID Photos

Розширені параметри форматів для фотографій на документи

Intelligent correction

Інтелектуальна корекція

Long-lasting Canon quality

Якість Canon, що довго триває

Print on the go

Мобільний друк

Postcard size prints

Роздруківки формату листівки

Роздруківки формату кредитної картки

Credit card size stickers

Наклейки формату кредитної картки

Creative mini-sticker printing

Друк креативних міні-наклейок