Canon i-SENSYS MF229dw

i-SENSYS MF229dw

Цей потужний і багатоцільовий монохромний лазерний універсальний пристрій із підтримкою Wi-Fi та підключення до дротових мереж ідеальний для роботи в умовах невеликого офісу. Підвищіть продуктивність завдяки швидкому двосторонньому скануванню, копіюванню та друку.

Переваги

  • Монохромний лазерний універсальний пристрій із підтримкою Wi-Fi, локальної мережі та мобільних пристроїв
  • Простий друк із пристроїв iOS або Android
  • Простота використання завдяки дисплею зі змінюваним кутом нахилу, сенсорному екрану та клавішам швидкого доступу
  • Друк без очікування завдяки технології швидкого друку першої роздруківки
  • Встигайте більше завдяки двосторонньому друку, скануванню та копіюванню

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS MF229dw

Потужний багатофункціональний пристрій із можливістю підключення


У цьому компактному та стильному багатофункціональному пристрої органічно поєднано функції професійного високоякісного друку, сканування, копіювання та факсимільного зв’язку, що дає можливість заощадити місце. До цього високопродуктивного пристрою без проблем можна отримати доступ через локальну мережу в офісі, Wi-Fi, смартфон або планшет, що робить його ідеальним вибором для підвищення ефективності будь-якого офісу з напруженим графіком роботи.

Спільний доступ без проблем


Виберіть найзручніший спосіб доступу до цього пристрою з можливістю з’єднання через Wi-Fi, локальну мережу чи з мобільного пристрою. Вбудовані технології Apple AirPrint™ і Mopria™ забезпечують автоматичне виявлення принтера для друку документів безпосередньо з iPhone, iPad і пристроїв із підтримкою технології Mopria. Безкоштовна програма Canon Mobile Printing також дає можливість бездротового друку з пристроїв Apple iOS або Android.

Швидкий друк і копіювання


Завдяки швидкому монохромному друку у форматі A4 та копіюванню зі швидкістю 27 стор./хв., а також функції швидкого виведення першої роздруківки з режиму сну вам не прийдеться чекати, доки пристрій видасть готові документи.

Результати професійного рівня


Поєднання якості друку з роздільною здатністю до 1200 x 1200 точок/дюйм і тонера Canon серії EF забезпечує вражаючий друк і копіювання документів з чітким текстом і якісним зображенням з відтінками сірого. Розширене кольорове сканування з роздільною здатністю до 9600 х 9600 точок/дюйм дає змогу зафіксувати найдрібніші деталі оригіналів. Відправляйте відскановані документи чи зображення на будь-який ПК завдяки функції сканування через мережу.

Ефективні двосторонні друк і сканування


Багатосторінкові сканування та копіювання виконуються швидко й ефективно завдяки вбудованому пристрою автоматичного подавання документів (ПАПД) для двостороннього друку на 50 сторінок. Скануйте двосторонні документи просто та скоротіть витрати на папір завдяки друку двосторонніх документів.

Швидка, проста й тиха робота


Модель i-SENSYS MF229dw має високу швидкість операцій і є простою в експлуатації. Її оснащено великим сенсорним РК-дисплеєм зі змінюваним кутом нахилу. Панель можна повернути вертикально або екраном догори для зручності роботи. Для підвищення ефективності роботи можна легко налаштувати сканування й копіювання одним дотиком кнопки. У безшумному режимі гучність робочих шумів зменшується, завдяки чому операції виконуються тихіше та не відволікають від роботи ваших колег.

Найефективніше використання енергії серед аналогів


Розроблена компанією Canon технологія термозакріплення за запитом забезпечує практично миттєвий прогрів і дає змогу заощаджувати електроенергію без впливу на продуктивність. Цей пристрій демонструє найнижчий показник середнього споживання електроенергії (TEC) у своєму класі та споживає лише 1,7 Вт у режимі сну.

Багатофункціональний картридж


В універсальних картриджах поєднано тонер, барабан і елементи чищення для зменшення кількості операцій з обслуговування, збільшення надійності, економії витратних матеріалів і спрощення переробки.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS MF229dw, функції та можливості цієї БФП.

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

Copy

Копіювання

Duplex Automatic Document Feeder

Двосторонній автоматичний подавач документів

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Super G3 FAX

Факсимільна плата Super G3

USB connection

Підключення через USB

Network scanning

Сканування через мережу

Quiet printing mode

Режим безшумного друку

Professional Scan quality

Професійна якість сканування

Scanning shortcut key

Клавіша швидкого доступу до функції сканування

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Tilting control panel

Панель керування з функцією нахилу

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Touch panel

Сенсорна панель

Подальші кроки

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Easy Service Plan

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.