Canon i-SENSYS MF226dn

i-SENSYS MF226dn

Потужний монохромний багатофункціональний лазерний пристрій із підтримкою мережевого друку для невеликих офісів із напруженим графіком роботи. Збільште продуктивність за допомогою швидкого автоматичного двостороннього друку та пристрою автоматичного подавання документів. Створіть ефективний робочий процес завдяки швидким клавішам доступу.

Переваги

  • Стильний і компактний монохромний лазерний багатофункціональний пристрій, який підтримує роботу в мережі
  • Простий друк із пристроїв на платформах iOS та Android
  • Просте керування завдяки великому сенсорному дисплею зі змінним кутом нахилу
  • Заощадження часу завдяки швидкому друку першої роздруківки
  • Встигайте більше завдяки двосторонньому друку

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS MF226dn

Потужний багатофункціональний пристрій із можливістю підключення


У цьому компактному та стильному монохромному лазерному багатофункціональному пристрої органічно поєднано функції професійного високоякісного друку, сканування, копіювання й факсимільного зв’язку. Це дає змогу заощадити місце. До цього високопродуктивного пристрою можна без проблем отримати доступ через локальну мережу в офісі, Wi-Fi, смартфон або планшет. Це робить його ідеальним вибором для підвищення ефективності будь-якого офісу з напруженим графіком роботи.

Швидкий друк і копіювання


Завдяки швидкому монохромному друку у форматі A4 та копіюванню зі швидкістю 27 стор./хв., а також функції швидкого виведення першої роздруківки з режиму сну вам не доведеться чекати, доки пристрій видасть готові документи.

Результати професійного рівня


Поєднання якості друку з роздільною здатністю до 1200 x 1200 точок/дюйм і тонера Canon серії EF забезпечує вражаючий друк і копіювання документів з чітким текстом і якісним зображенням з відтінками сірого. Розширене кольорове сканування з роздільною здатністю до 9600 х 9600 точок/дюйм дає змогу зафіксувати найдрібніші деталі оригіналів. Надсилайте скановані зображення на будь-який комп’ютер за допомогою інтуїтивно зрозумілої функції мережевого сканування.

Ефективний двосторонній друк


Багатосторінкові сканування та копіювання виконуються швидко й ефективно завдяки вбудованому пристрою автоматичного подавання документів на 35 сторінок і касеті для паперу на 250 аркушів. Заощаджуйте гроші за рахунок економії паперу та друкуйте документи, які виглядають професійно, за допомогою функції автоматичного двостороннього друку.

Швидка, проста й тиха робота


Керувати пристроєм i-SENSYS MF226dn просто і зручно. Пристрій обладнаний великим сенсорним РК-дисплеєм зі змінюваним кутом нахилу, на якому відображається вся потрібна інформація. Панель можна повернути вертикально або екраном догори для зручності роботи. Для підвищення ефективності роботи можна легко налаштувати сканування й копіювання одним дотиком кнопки — наприклад, зберегти скановані зображення у файл або заощадити папір, скопіювавши кілька зображень на один аркуш. У безшумному режимі гучність робочих шумів зменшується, завдяки чому операції виконуються тихіше та не відволікають від роботи ваших колег.

Найефективніше використання енергії серед аналогів


Розроблена компанією Canon технологія термозакріплення за запитом забезпечує практично миттєвий прогрів і дає змогу заощаджувати електроенергію без впливу на продуктивність. Цей пристрій демонструє найнижчий показник середнього споживання електроенергії (TEC) у своєму класі та споживає лише 1,7 Вт у режимі сну.

Багатофункціональний картридж


Універсальний картридж, який допускає переробку, забезпечує роботу без необхідності технічного обслуговування та водночас високу якість друку. Оригінальний лазерний картридж Canon, який містить тонер, барабан і елементи чищення, можна легко замінити за кілька секунд.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS MF226dn, функції та можливості цієї БФП.

Automatic Document Feeder

Автоматичний подавач документів

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

Copy

Копіювання

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Super G3 FAX

Факсимільна плата Super G3

USB connection

Підключення через USB

Network scanning

Сканування через мережу

Quiet printing mode

Режим безшумного друку

Professional Scan quality

Професійна якість сканування

Scanning shortcut key

Клавіша швидкого доступу до функції сканування

Tilting control panel

Панель керування з функцією нахилу

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Touch panel

Сенсорна панель

Подальші кроки

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Easy Service Plan

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.