Canon i-SENSYS MF217w

i-SENSYS MF217w

Доступ до цього монохромного лазерного багатофункціонального пристрою можна отримати через мережу Wi-Fi, локальну мережу або з мобільних пристроїв, що робить роботу в офісі набагато зручнішою. Цей пристрій має безліч функцій для підвищення продуктивності. При цьому він швидкий, простий в експлуатації й ефективно використовує енергію.

Переваги

  • Монохромний лазерний універсальний пристрій із підтримкою Wi-Fi, локальної мережі та мобільних пристроїв
  • Простий друк із пристроїв на платформах iOS та Android
  • Висока швидкість друку й копіювання, до 23 стор./хв. у монохромному режимі
  • Простота використання завдяки дисплею зі змінюваним кутом нахилу, сенсорному екрану та клавішам швидкого доступу
  • Друк без очікування завдяки технології швидкого друку першої роздруківки

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS MF217w

Продуктивний мережевий багатофункціональний пристрій для невеликих офісів


Цей стильний і оснащений функціями мережевого доступу монохромний лазерний принтер забезпечує високу швидкість друку та виконує кілька функцій (друк, копіювання, сканування, факсимільний зв’язок), а отже заощаджує вільне місце. Завдяки можливості підключення до Wi-Fi, локальних мереж і мобільних пристроїв для спільного використання функцій, професійній якості друку та легкому керуванню із сенсорним екраном цей пристрій є чудовим настільним рішенням для невеликих офісів.

Простий обмін даними через Wi-Fi


Виберіть найзручніший спосіб доступу до цього пристрою з можливістю з’єднання через Wi-Fi, локальну мережу чи з мобільного пристрою. Вбудовані технології Apple AirPrint™ і Mopria™ забезпечують автоматичне виявлення принтера для друку документів безпосередньо з iPhone, iPad і пристроїв із підтримкою технології Mopria. Безкоштовна програма Canon Mobile Printing дає змогу виконувати бездротовий друк на принтері за допомогою пристроїв на платформі Apple iOS або Android.

Швидкий друк і копіювання


Завдяки високій швидкості монохромного лазерного друку та копіювання у форматі A4 — до 23 стор./хв. — і технології Quick First Print Out Time, яка забезпечує швидкий вихід з режиму сну, немає потреби чекати на виведення роздруківки. Касета для паперу на 250 аркушів і вбудований пристрій автоматичного подавання документів на 35 аркушів забезпечують легке виконання багатосторінкового друку, сканування й копіювання.

Результати професійного рівня


Поєднання високої якості друку з роздільною здатністю до 1200 х 1200 точок/дюйм і тонера EF компанії Canon забезпечує професійну якість друку й копіювання з чітким текстом. Розширене кольорове сканування з роздільною здатністю до 9600 х 9600 точок/дюйм дає змогу зафіксувати найдрібніші деталі оригіналів. Відправляйте відскановані документи чи зображення на будь-який ПК завдяки функції сканування через мережу.

Швидкість і простота роботи


Модель i-SENSYS MF217w має високу швидкість операцій і є простою в експлуатації. Її оснащено великим сенсорним РК-дисплеєм зі змінюваним кутом нахилу. Панель можна повернути вертикально або екраном догори для зручності роботи. Для підвищення ефективності роботи можна легко налаштувати сканування й копіювання одним дотиком кнопки.

Ефективне використання енергії


Розроблена компанією Canon технологія термозакріплення за запитом забезпечує практично миттєвий прогрів і дає змогу заощаджувати електроенергію без впливу на продуктивність. Цей пристрій демонструє найнижчий показник середнього споживання електроенергії (TEC) у своєму класі та споживає лише 1,6 Вт у режимі сну.

Безшумний режим


У безшумному режимі гучність робочих шумів зменшується, завдяки чому операції виконуються тихіше та не відволікають від роботи ваших колег.

Багатофункціональний картридж


В універсальних картриджах поєднано тонер, барабан і елементи чищення для зменшення кількості операцій з обслуговування, збільшення надійності, економії витратних матеріалів і спрощення переробки.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS MF217w, функції та можливості цієї БФП.

Automatic Document Feeder

Автоматичний подавач документів

Copy

Копіювання

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Super G3 FAX

Факсимільна плата Super G3

USB connection

Підключення через USB

Network scanning

Сканування через мережу

Quiet printing mode

Режим безшумного друку

Professional Scan quality

Професійна якість сканування

Scanning shortcut key

Клавіша швидкого доступу до функції сканування

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Tilting control panel

Панель керування з функцією нахилу

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Touch panel

Сенсорна панель

Подальші кроки

Рішення для мобільних пристроїв

Простий друк із мобільних пристроїв

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Easy Service Plan

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.