Canon i-SENSYS MF211

i-SENSYS MF211

Швидкий і ефективний монохромний лазерний принтер із функціоналом «3 в 1» (друк, копіювання та сканування) в одному зручному та компактному пристрої. Цей багатофункціональний пристрій дуже простий в експлуатації завдяки панелі керування зі змінюваним кутом нахилу та клавішам швидкого доступу.

Переваги

  • Компактний і стильний монохромний лазерний принтер «3 в 1»: друк, копіювання та сканування
  • Висока швидкість друку й копіювання, до 23 стор./хв. у монохромному режимі
  • Зручність експлуатації завдяки РК-дисплею зі змінюваним кутом нахилу
  • Заощадження часу завдяки швидкому друку першої роздруківки
  • Можливість розгледіти найменші деталі завдяки кольоровому скануванню з роздільною здатністю 9600 x 9600 точок/дюйм

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS MF211

Економія місця завдяки функціоналу «3 в 1»


Цей стильний і компактний монохромний лазерний принтер має високу швидкість друку та об’єднує декілька функцій (друк, копіювання та сканування) в одному пристрої, а отже заощаджує вільне місце. Професійна якість друку та простота експлуатації роблять його ідеальним настільним рішенням для малих підприємств або домашніх офісів.

Швидкий друк і копіювання


Завдяки високій швидкості лазерного друку та копіювання формату A4 — до 23 стор./хв. — і технології Quick First Print Out Time, яка забезпечує швидкий вихід з режиму сну, немає потреби чекати на роздруківку.

Результати професійного рівня


Поєднання високої якості друку, до 1200 х 1200 точок/дюйм, і тонера EF компанії Canon забезпечує професійну якість друку й копіювання, чіткість тексту і графіки та якісне відтворенням півтонів. Покращене кольорове сканування з роздільною здатністю до 9600 x 9600 точок/дюйм дає змогу розгледіти найменші деталі.

Швидкість і простота роботи


Модель i-SENSYS MF211 має високу швидкість операцій і є простою в експлуатації. Її оснащено 5-рядковим РК-дисплеєм зі змінюваним кутом нахилу, на якому можна миттєво побачити потрібну інформацію. Панель можна повернути вертикально або екраном догори для зручності роботи. Для підвищення ефективності роботи можна легко налаштувати сканування й копіювання одним дотиком кнопки — наприклад, зберегти скановані зображення у файл або заощадити папір, скопіювавши кілька зображень на один аркуш.

Ефективне використання енергії


Розроблена компанією Canon технологія термозакріплення за запитом забезпечує практично миттєвий прогрів і дає змогу заощаджувати електроенергію без впливу на продуктивність. Один із лідерів за ефективністю споживання електроенергії, у режимі сну цей пристрій витрачає лише 1,6 Вт.

Безшумний режим


Цей багатофункціональний пристрій безшумний у режимі очікування, а «тихий» режим значно зменшує рівень шуму під час друку і не відволікає від роботи.

Багатофункціональний картридж


В універсальних картриджах поєднано тонер, барабан і елементи чищення для зменшення кількості операцій з обслуговування, збільшення надійності, економії витратних матеріалів і спрощення переробки.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS MF211, функції та можливості цієї БФП.

Copy

Копіювання

USB connection

Підключення через USB

User friendly LCD display

Простий у використанні РК-дисплей

Quiet printing mode

Режим безшумного друку

Professional Scan quality

Професійна якість сканування

Scanning shortcut key

Клавіша швидкого доступу до функції сканування

Tilting control panel

Панель керування з функцією нахилу

Подальші кроки

Подібні продукти й вироби

План простого обслуговування

Заради власного спокою захистіть свій пристрій Canon.

Easy Service Plan

Зображення виробів наводяться лише для ілюстрації. Деякі функції є додатковими. Для отримання додаткових відомостей див. технічні характеристики виробу або зверніться до торгового представника компанії Canon.