Canon i-SENSYS FAX-L3000IP

i-SENSYS FAX-L3000IP

Розроблений для використання у великих корпоративних робочих середовищах, де необхідно мати спеціалізований факсимільний зв'язок, надійний і міцний апарат FAX-L3000IP забезпечує високу швидкість факсимільного зв'язку та копіювання. Великий ресурс паперу та система високошвидкісної автоматичної подачі документів для двостороннього друку дають змогу легко справлятися зі значними об'ємами роботи. Крім того, модель FAX-L3000IP пропонує функції друку, вбудований мережевий інтерфейс з підтримкою мов драйвера принтера PCL та додаткові комплектації з повною функціональністю SEND (Надсилання). Пристрій FAX-L3000 може мати додаткові можливості для роботи в мережі та друку.

Переваги

 • Окремий факс Super G3 та функції копіювання
 • Високошвидкісний двосторонній пристрій автоматичної подачі документів на 50 аркушів (37 зобр./хв.)
 • Високі швидкості копіювання та друку*: 22 копій/хв. і 22 стор./хв.
 • 80 номерів швидкісного набору, 200 номерів кодованого набору
 • Пам'ять на 512 сторінок факсимільних повідомлень
 • Великий ресурс на 500 аркушів у стандартній касеті, є можливість розширення до 1100 аркушів з додатковою касетою
 • Безпека з функціями керування USER (Користувачі) і DEPT ID (Ідентифікатор відділів)
 • Обробка зображень UHQ; 256 відтінків сірого
 • Картридж AIO для ресурсу на 4500 сторінок при 5% заповненні
 • Додатковий мережевий друк формату А4 та ПК-факс з віддаленим інтерфейсом користувача
 • Вбудований мережевий друк формату А4 та ПК-факс з віддаленим інтерфейсом користувача
 • Сканування до формату A3, швидкість 45 зобр./хв. (формат A4)
 • Підтримка мов драйвера принтера PCL 5e і 6
 • Додатковий комплект SEND (Надсилання) для:
 • Cканування в електронну пошту, мережевий сервер чи Інтернет-факс
 • Пересилання факсів
 • Сумісність зі службою електронного обслуговування Canon E-maintenance
 • Максимум 500 номерів кодованого набору
 • Пам’ять максимум на 1500 сторінок

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon i-SENSYS FAX-L3000IP

Продуктивна робота факсу


Для швидкої ефективної доставки документів факсимільний апарат FAX-L3000IP поєднує використання стандарту Super G3 зі швидкістю 33 кбіт/с і двостороннім скануванням зі швидкістю 45 зображень/хв, відповідно. Поява 80 номерів швидкісного набору і 200 чи 500 номерів*** кодованого набору підвищують продуктивність. А система Canon UHQ використовує 256 окремих відтінків сірого для збереження надзвичайно точних деталей у важливих зображеннях.

Міцні та надійніМодель спеціально розроблена для великих обсягів друку й поєднує надійність конструкції та ресурс паперу 1100 аркушів**. Повний комфорт досягається завдяки збереженню даних у пам'яті протягом 3 годин й місткої пам'яті на 15003 сторінок або 512 сторінок. Високошвидкісний двосторонній пристрій подачі документів на 50 аркушів (АПД) забезпечує максимальну ефективність копіювання чи надсилання документів.

Копіювання та друкФаксимільний апарат FAX-L3000IP працює як високопродуктивний монохромний копіювальний апарат, здатний сканувати документи формату А3. Технологія миттєвого точкового розігрівання (On-Demand Fixing Technology) для надшвидкого відгуку дає змогу цій моделі здійснювати копіювання зі швидкістю до 22 копій/хв; вона може використовуватися сумісно з пристроєм автоматичної подачі документів (ADF) для двостороннього друку на 50 аркушів для підвищення швидкості двостороннього копіювання.

Модель FAX-L3000IP також поєднує функціональність друку великих об'ємів. Ви зможете отримати монохромні відбитки з роздільною здатністю до 1200x600 точок на дюйм при швидкості 22 стор./хв., для роботи в мережі є повна підтримка PCL. Цей пристрій є ідеальним принтером для відділів чи робочих груп. Для особливо великих об'ємів друку чи заощадження паперу можна використати двосторонній друк.

Робота в мережіМодель FAX-L3000IP має вбудований порт мереженого інтерфейсу, що дає змогу користувачам здійснювати друк мережею та використовувати функції ПК-факсу. Віддалений інтерфейс користувачів від Canon пропонує просте керування налаштуваннями пристрою та завданнями друку через Інтернет-браузер, забезпечуючи максимальну зручність адміністраторам та кінцевим користувачам.

Функції додаткового комплекту SEND (Надсилання)Використовуючи технології, успадковані від моделей Canon iR, додатковий комплект SEND (Надсилання) перетворює FAX-L3000IP у центральний концентратор для комунікацій і передачі документів в офісі цифровими засобами, що підвищує ефективність та продуктивність. Користувачі можуть сканувати кольорові документи відразу в електронну пошту, на мережевий сервер (SMB і FTP) чи Інтернт-факс. Пересилання факсів дозволяє автоматичне чи умовне пересилання факсів в інші місця призначення. Додатковий комплект SEND (Надсилання) з пристроєм FAX-L3000IP також є сумісним з службою електронного обслуговування Canon E-maintenance. Таким чином можливим стає віддалена діагностика та зменшується ризик простою пристрою.

Високий рівень безпекиСистеми безпеки Canon роблять факсимільний апарат FAX-L3000IP ідеальним для сумісного використання в робочих групах. Спеціальна система ідентифікатора адміністратора (System Admin ID) дає змогу отримувати доступ до налаштувань пристрою, виключаючи можливість несанкціонованого доступу. Індивідуальний доступ до функцій апарата можна контролювати за допомогою систем керування Department ID (Ідентифікатор відділу) та User ID 9Ідентифікатор користувача). Ці системи також дозволяють стежити за витратами і забезпечують відповідальне застосування ресурсів.

Продуктивний та економнийЗа умови використання картриджа 714, створеного компанією Canon за технологією «Все в одному», факсимільний апарат FAX-L3000IP демонструє вражаючий ресурс паперу 4500 сторінок із заповненням 5%. У режимі заощадження енергії апарат споживає всього 3 Вт завдяки технології миттєвого точкового розігрівання, завдяки якій пристрій відразу розігрівається і не потребує тривалого часу очікування готовності до роботи.

Додаткові можливості


 • Додатковий комплект SEND (Надсилання)
 • Додаткова касета на 500 аркушів
 • Телефонна трубка з лотком
 • Блок штампування


* З додатковим комплектом друку.
** При використанні додаткової касети для паперу на 500 аркушів (можна придбати додатково).
*** З додатковим комплектом SEND (Надсилання)

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon i-SENSYS FAX-L3000IP, функції та можливості цієї БФП.

PCL Printing

Друк PCL

Copy

Копіювання

Super G3 FAX

Факсимільна плата Super G3

USB connection

Підключення через USB

Use and share over network

Використання та надання доступу в мережі

Automatic double sided printing

Автоматичний двосторонній друк

+1 Optional Paper Cassette

Одна додаткова касета для паперу

Duplex Automatic Document Feeder

Двосторонній автоматичний подавач документів

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Чому варто обрати фірмові картриджі Canon для лазерних принтерів

Дізнайтеся більше