Canon Speedlite Transmitter ST-E2

Speedlite Transmitter ST-E2

Малий, легкий і портативний передавач ST-E2 – це спеціальний інфрачервоний передавач для керування двома групами віддалених керованих бездротових спалахів Speedlite. Він також працює як лампа для підсвічування фокусування за умов слабкого освітлення.

Переваги

  • Система керування спалахом E-TTL II
  • Регулювання співвідношення величин двох груп спалахів
  • Високошвидкісна синхронізація
  • Робочий діапазон становить до 10 м на вулиці
  • Допоміжна підсвітка автофокусування

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon Speedlite Transmitter ST-E2

Система керування спалахом E-TTL II


Будучи сумісним із системою замірювання спалаху E-TTL II, передавач ST-E2 забезпечує точну та послідовну експозицію бездротового спалаху в будь-якій ситуації. У складних умовах освітлення використовуйте функцію корекції експозиції для кращого керування освітленням.

Регулювання співвідношень


Регулюйте співвідношення освітлення двома групами спалахів для досягнення творчих результатів завдяки можливості регулювання співвідношення величин, яку пропонує ST-E2. Змінюючи співвідношення освітлення від 1:8 до 8:1 для двох груп спалахів Speedlite, можна виконати безліч налаштувань.

Високошвидкісна синхронізація


Синхронізуйте спалах зі швидкістю спрацьовування шторки, вищою за максимальну швидкість синхронізації фотоапарата, використовуючи спалах із високошвидкісною синхронізацією. Це дозволить робити фотографії із широкою діафрагмою за яскравого денного світла та відповідно використовувати високоефективні об'єктиви зі швидшим фокусуванням.

Робочий діапазон


Робочий діапазон передавача ST-E2 у приміщенні становить від 12 м до 15 м. Робочий діапазон передавача ST-E2 на вулиці становить від 8 м до 10 м.

Допоміжна підсвітка автофокусування


У разі зйомки за умов слабкого освітлення передавач ST-E2 може утворювати промінь фокусування для забезпечення чіткості. Цей промінь сприяє фокусуванню та охоплює всі точки фокусування на всіх фотоапаратах EOS.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon Speedlite Transmitter ST-E2, функції та можливості цієї БФП.