Аксесуари EOS

Canon Speedlite 600EX II-RT

Отримайте повний контроль навіть за найскладніших умов.

Переваги

 • Швидша й триваліша фотозйомка

 • Надійна робота за будь-якого способу кріплення

 • Нестандартне автономне освітлення з будь-якого напрямку з бездротовим радіокеруванням

 • Виняткова продуктивність із ведучим числом 60 (м, ISO100)

 • Зручні, інтуїтивно зрозумілі елементи керування та інформаційний екран

Характеристики

 • Швидша й триваліша фотозйомка

  Винятково продуктивний Speedlite 600EX II-RT — це ідеальний спалах для камери EOS-1D X Mark II. Він дає змогу робити на 50 % більше спалахів поспіль порівняно зі Speedlite 600EX-RT, а для ще тривалішої серійної зйомки можна скористатись акумулятором CP-E4N.

 • Надійна робота за будь-якого способу кріплення

  Удосконалений алгоритм керування спалахом допомагає уникнути перегрівання, а функція Quick Flash дає змогу використовувати спалах Speedlite 600EX II-RT навіть за неповної зарядки, тож ви не проґавите жодної миті. Завдяки зум-рефлектору кут розсіювання спалаху відповідає фокусній відстані об’єктива, тож світло може відбиватися від стін і стелі, забезпечуючи природніші результати. Speedlite 600EX II-RT має такий самий ступіть захисту від атмосферних явищ, що й камера EOS-1D X Mark II, тому ви можете продовжувати зйомку, навіть якщо погода зіпсується.До комплекту постачання входить перехідник Bounce Adapter, який допомагає пом’якшити світло під час зйомки портретів, а також прикріпні кольорові фільтри, завдяки яким можна використовувати спалах за природного освітлення.

 • Нестандартне автономне освітлення з будь-якого напрямку

  Імітуйте освітлення з будь-якого напрямку, використовуючи спалах Speedlite 600EX II-RT окремо від камери. Активуйте спалах на відстані до 30 м, використовуючи вбудоване радіо- або оптичне керування та додатковий бездротовий передавач для спалаху Speedlite ST-E3-RT. Ви можете використовувати кілька пристроїв Speedlite 600EX II-RT одночасно (окремо або в групах) і поєднувати їх з іншими спалахами Canon, наприклад Speedlite 430EX III-RT.

 • Виняткова продуктивність із ведучим числом 60 (м, ISO100)

  Спалах Speedlite 600EX II-RT працює дуже довго й не розрядиться зненацька. Він ідеально підходить, якщо необхідно освітити велику площу й відбивати світло від стін і стелі, щоб створити м’якше й природніше освітлення. До комплекту постачання входить перехідник Bounce Adapter, який ще більше пом’якшує світло від спалаху. Спалах безшумно перезаряджається всього за 3,3 с, а додатковий акумулятор CP-E4N дає змогу ще більше скоротити цей час.

 • Зручне використання завдяки інтуїтивно зрозумілим елементам керування та інформаційному екрану

  Усі необхідні параметри зйомки відображаються на великому підсвіченому екрані; їх можна швидко змінити за допомогою регульованого диска керування. Це дуже зручно, коли потрібно працювати в складних умовах. Стан зарядки всіх бездротових спалахів групи відображається на екрані головного пристрою Speedlite 600EX II-RT.