Аксесуари EOS

Canon Speedlite 430EX III-RT

Потужний та портативний спалах із функцією радіоперемикання.

Переваги

 • Дуже потужний, проте компактний спалах, який завжди зручно брати із собою

 • Просте керування та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

 • Можливість окремого встановлення для створення потрібного ефекту

 • Широкі можливості для портретної зйомки з використанням відбитого світла

 • Інтеграція з іншими спалахами Speedlite із сімейства EOS

Характеристики

 • Дуже потужний, проте компактний спалах, який завжди зручно брати із собою

  Потужності спалаху з ведучим числом 43 (м, ISO 100) у більшості випадків цілком достатньо.Спалах Speedlite 430EX-RT III має довжину всього 113,8 мм і важить лише 295 г, тому для нього завжди знайдеться місце у вашій сумці.Він працює від батарейок типу АА, які є мало не в кожному магазині. Час заряджання спалаху після спрацювання до повної потужності становить лише 3,2 с.

 • Просте керування та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

  Елементи керування спалаху Speedlite 430EX-RT III такі самі, як і на багатьох камерах EOS. Доступ до основних функцій можна отримати за допомогою кнопок швидкого доступу. Щоб швидко змінити потрібні параметри, можна скористатися диском керування. Перемикач блокування запобігає випадковій зміні налаштувань Спалах оснащено РК-екраном із підсвічуванням для умов слабкого освітлення, де можна одразу побачити настройки та відомості про зйомку.

 • Можливість окремого встановлення для створення потрібного ефекту

  Спалахи Speedlite 430EX III-RT можна розташувати поодаль від камери, щоб імітувати освітлення з різних напрямків.Спалахом Speedlite 430EX III-RT можна керувати з відстані щонайбільше 30 м за допомогою системи радіокерування, і для цього необов’язково розташовувати камеру в зоні прямої видимості. Це дасть вам більше свободи під час вибору розташування спалахів і ширші можливості для створення потрібної атмосфери та ефектів.Для керування спалахом Speedlite 430EX III-RT можна також використовувати оптичний імпульс. Тоді він спрацьовуватиме одночасно з установленим на камері спалахом. Його можна активувати з відстані 10 м за допомогою синхронізатора спалахів Speedlite ST-E2 або синхронізатора спалахів Speedlite, вбудованого в багатьох камерах EOS.Об’єднуйте спалахи в групи, щоб окремо керувати потужністю кожної групи. Можна створити до п’яти груп, кожна з яких може складатися щонайбільше з 15 спалахів.

 • Широкі можливості для портретної зйомки з використанням відбитого світла

  Завдяки рухомій головці спалаху світло можна спрямувати так, щоб воно відбивалося від великих поверхонь, наприклад стін або стелі. Це чудовий варіант для портретної зйомки, оскільки відбите світло робить освітлення м’якішим і усуває тіні.Задіявши вбудований рефлектор, можна створити ефект сяйва в очах об’єкта зйомки, щоб краще передати вираз обличчя.Щоб ще більше пом’якшити світло, установіть розсіювач світла з комплекту. У комплект також входять теплий колірний фільтр, за допомогою якого можна змінити колірну температуру світла, що випромінює спалах, відповідно до навколишнього освітлення в приміщенні.Кут освітлення спалаху Speedlite 430EX-RT III можна відрегулювати відповідно до кута огляду використовуваного об’єктива.

 • Інтеграція з іншими спалахами Speedlite із сімейства EOS

  Спалах Speedlite 430EX-RT III можна використовувати разом з іншими спалахами, наприклад 600EX Speedlite-RT, об’єднавши їх у групу.Коли спалах Speedlite 430EX III-RT встановлено поодаль від камери, ним можна керувати за допомогою синхронізатора спалахів, наприклад ST-E3-RT, або синхронізатора спалахів Speedlite, вбудованого в камеру EOS.

 • Два способи активації спалаху без використання кабелів

  Коли спалах Speedlite 430EX III-RT встановлено поодаль від камери, його можна активувати за допомогою системи радіозв’язку або оптичного імпульсу, що відкриває перед фотографами широкі можливості для творчості. Якщо використовується система радіозв’язку, спалах можна розташувати на відстані щонайбільше 30 м від камери. Його не потрібно встановлювати в зоні прямої видимості камери. Отже ви матимете більше свободи, вибираючи для нього місце, і вам нічого не завадить розташувати спалах, наприклад, за вікном. Камери EOS із вбудованим синхронізатором спалахів Speedlite (наприклад моделі EOS 760D, EOS 70D і EOS 7D Mark II) можуть активувати спалах Speedlite 430EX III-RT за допомогою оптичного імпульсу з відстані щонайбільше 10 м без додаткового обладнання.