WFT-E8

Розширте можливості підключення камери EOS-1D X Mark II за допомогою бездротового передавача WFT-E8. WFT-E8 вирізняється численними додатковими функціями, що дають змогу повною мірою використовувати можливості EOS-1D X Mark II завдяки швидкому передаванню даних через бездротову локальну мережу за стандартом IEEE 802.11ac, розширеним параметрам передачі за протоколом FTP та функціям дистанційної зйомки.

Переваги

  • Швидке передавання даних — підтримка стандарту IEEE 802.11ac
  • Протокол захищеного передавання файлів через FTP/FTPS
  • Дистанційна фото- й відеозйомка через WFT-сервер
  • Дистанційна зйомка зі смартфона або планшета за допомогою програми Canon Camera Connect
  • Зв’язування зі щонайбільше 10 камерами для дистанційної зйомки в радіусі до 100 м

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon WFT-E8

Бездротове передавання зображень


Завдяки підтримці нещодавно затвердженого стандарту IEEE 802.11ac (смуга 5 ГГц) пристрій WFT-E8 дає змогу швидко передавати дані на відстань до 150 м. Стандарт IEEE 802.11ac передбачає швидший обмін даними (приблизно в 2,5 разу швидше в реальних умовах), ніж стандарт IEEE 802.11n, що використовується в передавачі WFT-E6. Для нового стандарту теоретична швидкість передавання даних становить приблизно 1300 Мбіт/с, а для IEEE 802.11n — усього 450 Мбіт/с.

Дистанційна зйомка за допомогою комп’ютера


Фотографи можуть використовувати безпечне підключення до віддаленого FTP-сервера за допомогою FTPS (протокол передавання файлів із використанням шифрування SSL/TLS), а також робити знімки й надсилати їх у реальному часі. Це допомагає звести до мінімуму час, що витрачається на збір, класифікацію й передавання зображень на сервер.

WFT-сервер


Функція WFT-сервера в передавачі WFT-E8 дає змогу дистанційно знімати, переглядати й відтворювати зображення або відео. WFT-сервер — це оновлена версія раніше відомого режиму HTTP, яка забезпечує повний контроль над параметрами камери EOS-1D X Mark II, зокрема над фокусом, режимом Live View, відтворенням відео й переглядом зображень у форматі RAW. Тож можна бачити зображення, сформоване об’єктивом камери, і змінювати параметри камери з віддаленого комп’ютера, смартфона або планшета.

Програма Canon Camera Connect


Програма Canon Camera Connect дає змогу підключитися до смартфона або планшета для дистанційної зйомки, перегляду, оцінки, передавання й публікації знімків, коли камера розташована в місці, недосяжному для фотографа, наприклад позаду воріт під час футбольного матчу або над кошиком на баскетбольному майданчику. Крім того, програма Camera Connect дає можливість знімати й передавати відеофайли формату MP4 з роздільною здатністю Full HD.

Синхронізована зйомка


Головну камеру можна пов’язати з 10 керованими камерами на відстані до 100 метрів за допомогою передавачів WFT-E8 або WFT-E7 для синхронної зйомки. У разі використання функції синхронізації часу камери індивідуальні відмінності між годинниками камер нехтуються, тому можна визначити точну послідовність зйомки.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon WFT-E8, функції та можливості цієї БФП.