EOS-1D X

EOS-1D X поєднує у собі швидкість і якість, стаючи таким чином фотокамерою нового покоління для професіоналів. Завдяки 18-мегапіксельному повнокадровому сенсору із подвійними процесорами "DIGIC 5+" пристрій задовольняє стандартні вимоги, а завдяки швидкості зйомки 12 кадрів на секунду виходить за їхні межі.

EOS-1D X

Переваги

  • 18,1-мегапіксельний повнокадровий сенсор КМОП
  • До 12 кадрів/сек. та 14 кадрів/сек. у високошвидкісному режимі
  • 100 - 51 200 ISO, до макс. 204 800
  • Система 61-точкового автофокусування
  • 100 000-піксельна система замірювання автоекспозиції RGB
  • Відео стандарту Full HD 1080p EOS
  • Подвійні процесори "DIGIC 5+"
  • РК-екран Clear View II з діагоналлю 8,11 см (3,2 дюйма) та роздільною здатністю 1040 тис. точок
  • Порт Ethernet

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon EOS-1D X

18,1-мегапіксельний повнокадровий сенсор КМОП


18,1-мегапіксельний повнокадровий сенсор Canon КМОП забезпечує вражаючу функціональність, дозволяючи знімати з винятково низьким рівнем шумів і високою роздільною здатністю навіть в умовах найслабшого освітлення. Повнокадровий сенсор забезпечує найкращі результати з використанням ширококутних об'єктивів і дає змогу краще контролювати глибину різкості. Роздільна здатність зображення перевищує стандартну якість, яку вимагають провідні фотоагенції, що дає можливість друкувати надзвичайно великі знімки у форматі A2, навіть після обрізання.

Надзвичайно швидкісна зйомка


Ловіть кожну мить завдяки швидкій зйомці 12 кадрів на секунду в режимі безперервної зйомки з можливістю збільшення до вражаючої швидкості 14 кадрів на секунду в режимі надзвичайно швидкісної зйомки та серійній зйомці до 180 великих фотографій формату JPEG (38 фотографій формату RAW).

Величезний діапазон чутливості ISO


Завдяки надширокому діапазону чутливості ISO, а саме від 100 до 51 200 з можливістю неймовірного збільшення до ISO 204 800, пристрій ніколи не припинить зйомку, щоб це не було - найяскравіше освітлення чи найслабше.

Система 61-точкового автофокусування


Високоточна система 61-точкового автофокусування із 41 високочутливим сенсором перехресного типу забезпечує швидке точне фокусування на об'єктах, які швидко рухаються, - за будь-яких умов освітлення. 5-точкове автофокусування у центрі - подвійного перехресного типу для додаткової точності.

Послідовне точне замірювання


100 000-піксельна система замірювання автоекспозиції RGB зі спеціальним процесором DIGIC 4 замірює не лише рівень яскравості, а й колір, щоб забезпечити високоточну експозицію для природних результатів навіть у складних умовах освітлення.

Відео стандарту Full HD EOS


Знімайте відео стандарту Full HD (1080p) за допомогою цілого ряду елементів керування цифрової дзеркальної фотокамери, зокрема елементів керування експозицією, частотою кадрів, звуком і стисненням. Вихід HDMI дає змогу переглядати відеоматеріал у форматі High Definition та зображення.

Подвійні процесори "DIGIC 5+"


Подвійні процесори Canon "DIGIC 5+" останнього покоління забезпечують найшвидшу та найдосконалішу на сьогодні обробку зображення для найвищої у цьому класі якості. Пристрій працює за підтримки 4 цифро-аналогових конвертерів для забезпечення 14-бітної обробки зображення для плавних переходів тонів і природних кольорів, а також ефективнішого зменшення рівня шумів в умовах більшої світлочутливості ISO.

Великий РК-екран з антибліковим покриттям


3,2-дюймовий РК-екран Clear View II з високою роздільною здатністю 1040 тис. точок забезпечує легкий і точний перегляд фотографій та відео. Надзвичайно міцна структура гартованого скла з антибліковим покриттям запобігає відблиску світла навіть у найяскравіший сонячний день.

Порт Ethernet


Вбудований порт Ethernet дозволяє швидко та легко передавати зображення безпосередньо на комп'ютер або через мережу клієнтам із режиму реального часу.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EOS-1D X, функції та можливості цієї БФП.

18.1 megapixel CMOS
Large sensor for maximum control over depth of field
High speed shooting
Great low light shots
Sharp images in all conditions
Stunning 1080p movies
Powerful DIGIC processing
Create instant back up of images
Large bright screen for clear viewing
Keeping your sensor clean of dirt
Creativly combine images
Widest selection of Lenses
CPN.jpeg

Професійна мережа Canon

За допомогою цієї мережі професійні фотографи, відеооператори та досвідчені ентузіасти Canon з усього світу черпають натхнення, дістають знання, отримують інформацію про вироби та свіжі новини.

Important update

EOS-1D X Support