PowerShot SX700 HS

Не обтяжуйте себе в дорозі завдяки ультракомпактній камері PowerShot SX700 HS, у якій поєднано 30-кратний зум для неперевершених знімків великого плану з далекої відстані, систему HS System, відео у форматі Full HD зі швидкістю 60 кадрів/с і Wi-Fi із підтримкою NFC для швидкого й зручного передавання файлів.

PowerShot SX700 HS

Переваги

  • Надзвичайна компактність, 30-кратний оптичний зум, 25-міліметровий ширококутний об'єктив. 60-кратний ZoomPlus
  • Вражаючі фотографії навіть за слабкого освітлення завдяки системі HS System: 16,1-мегапіксельний CMOS-сенсор, процесор DIGIC 6
  • Чітке зображення за будь-яких умов завдяки системі Intelligent IS і динамічній стабілізації зображень за 5 напрямками для зйомки відео без тремтіння
  • Підключайтеся, створюйте резервні копії та легко обмінюйтесь зображеннями через Wi-Fi із підтримкою NFC. Дистанційна зйомка й відстежування маршрутів за допомогою GPS зі смартфону
  • Відео у форматі Full HD (1080p, 60 кадрів/с) зі стереозвуком та оптичним зумом
  • Великий РК-дисплей PureColor II G з діагоналлю 7,5 см (3,0 дюйма) (922 тис. точок, sRGB)
  • Створіть індивідуальний стиль завдяки творчим режимам
  • Створіть відеодайджест свого дня за допомогою автоматичного гібридного режиму й відчуйте всі переваги зручного керування з функцією Smart Auto
  • Керування зйомкою в ручному режимі, а також режимах Av і Tv
  • Високошвидкісна зйомка для запису динамічних сцен

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon PowerShot SX700 HS

Ультракомпактна камера з 30-кратним зумом


Робіть неперевершені зйомки великим планом з великої відстані за допомогою 30-кратного оптичного зуму, що вміщується в надзвичайно компактному корпусі кишенькового формату, який можна взяти в будь-яку подорож. За допомогою функції ZoomPlus за потреби можна досягти 60-кратного збільшення без жодних втрат якості. 25-міліметровий надширококутний об'єктив дає змогу знімати ширші зображення, зокрема захоплюючі пейзажі й великі групи людей.

Знімайте за будь-яких умов освітлення


Записуйте свої подорожі у відмінній якості будь-де і в будь-який час доби завдяки системі HS System, яка покращує якість зйомки в умовах недостатньої освітленості, що дає змогу відчути справжню атмосферу події без спалаху та штатива. Удосконалений процесор DIGIC 6 і високочутливий 16,1-мегапіксельний CMOS-сенсор забезпечують виняткову якість і деталізацію зображень, що ідеально підходять для створення великоформатних роздруківок (A3+) або нестандартного обрізування.

Функція Intelligent IS, покращена динамічна стабілізація зображень


Оптичний стабілізатор зображення є вкрай важливим для створення чітких зображень в умовах недостатньої освітленості або повного наближення. За допомогою технології Intelligent IS компанії Canon камера автоматично вибирає оптимальний режим стабілізатора зображення з-поміж 8 варіантів, забезпечуючи зйомку чітких, детальних фотографій і відео. Покращена функція динамічної стабілізації зображень компенсує тремтіння камери й небажані рухи користувача у 5 напрямках, допомагаючи створити чітке відео, яке буде приємно переглядати на великому екрані.

Підключайтеся, обмінюйтесь даними та відстежуйте свій маршрут за допомогою Wi-Fi


Функція Wi-Fi із підтримкою NFC дозволяє легко під'єднуватися до сумісних смартфонів і ділитися пригодами з друзями через Інтернет. За допомогою спеціальної кнопки для підключення мобільних пристроїв і технології NFC можна миттєво підключитися до смартфону або створити резервні копії фотографій у службах Flickr ®, Google Drive ®, CANON iMAGE GATEWAY і на вашому ПК. Надсилайте цікаві фотографії безпосередньо з камери в мережі Facebook ®, Twitter ® і YouTube™ і використовуйте функцію GPS на смартфоні, щоб позначити ваше місцеположення на знімках. Окрім цього, зі смартфону можна дистанційно керувати камерою. Це особливо зручно, якщо вам потрібно бути в кадрі або під час зйомки дикої природи.

Відео у форматі Full HD (60 кадрів/с)


Використовуйте кнопку відео, щоб миттєво записувати плавні та вражаюче реалістичні відеозображення у форматі Full HD (1080p) зі швидкістю зйомки 60 кадрів/с, стереозвуком і оптичним зумом. Завдяки вдосконаленим функціям відеозйомки, зокрема ручному виділенню різкістю й підтримці формату MP4, можна створювати й редагувати відеозаписи найвищої якості, а також обмінюватися ними.

РК-дисплей PureColor II G з діагоналлю 7,5 см (3,0 дюйма)


Великий і надійний РК-дисплей із високою роздільною здатністю (922 тис. точок) забезпечує відмінну видимість, кольоровідтворення в режимі sRGB і зручну навігацію в меню, що дає змогу легко компонувати, переглядати й передавати відзнятий матеріал.


Нові горизонти творчості


Створіть індивідуальний стиль завдяки новим можливостям керування витримкою й діафрагмою в ручних режимах (Tv, Av і M). Або спробуйте інтелектуальний режим творчої зйомки, який дозволяє створювати унікальні зображення з різноманітними художніми ефектами. Вибирайте з-поміж монохромних, спеціальних і природних фільтрів, а також фільтрів у стилі ретро або скористайтесь автоматичним режимом, щоб відзняти той самий об'єкт у незвичному стилі.

Автоматичний гібридний режим; Smart Auto


Легко знімайте чудові фотографії та відеозображення в режимі Smart Auto, у якому вибираються оптимальні параметри з 58 змінних значень (21 для відеозображень). Автоматичний гібридний режим записує 4-секундні відеокліпи перед кожною фотографією, а після завершення поєднує їх в оригінальний відеозвіт у форматі HD (720p).

Високошвидкісна зйомка


Знімайте вражаючі динамічні сцени за допомогою функцій високошвидкісної зйомки, прискореної зйомки для уповільненого відтворення та швидкого автофокусування.

*Підтримка Wi-Fi залежить від пристрою та регіону. Щоб дізнатися більше, відвідайте веб-сайт www.canon-europe.com/wirelesscompacts
Facebook є зареєстрованою торговельною маркою компанії Facebook Inc.
YouTube™ і Диск Google є зареєстрованими торговельними марками компанії Google Inc.
Twitter є зареєстрованою торговельною маркою корпорації Twitter Inc.
Знак FLICKR є зареєстрованою торговельною маркою компанії Yahoo! Inc.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon PowerShot SX700 HS, функції та можливості цієї БФП.

Great low-light shots
16.1 Megapixel CMOS
30x_25mm_wide_compact
Zoom to 60x with great quality
Powerful DIGIC processing
Steady shots in every situation
Share and backup images wirelessly
NFC simplifies smartphone sharing
FullHD 60p
Tag shots using smartphone GPS
Find your subject easily at full zoom
Hybrid Auto
Auto mode with 58-scene detection
Creative Shot
Aperture and shutter speed control
Full resolution high-speed shooting
Smooth slow motion movies
Enhanced strength and visibility
View stills and videos on TV
Eco Mode
 • Цифрова камера PowerShot SX700 HS

 • Ремінець для зап’ястка WS-800

 • Акумуляторна батарея NB-6LH

 • Зарядний пристрій CB-2LYE

 • Кабель AC

 • Комплект із посібником користувача