PowerShot D30

Насолоджуйтесь додатковими можливостями для зйомки під водою на глибині до 25 метрів з міцною й надійною камерою PowerShot D30. Оснащена системою HS System, вона ідеально підходить для зйомки за будь-яких умов просто неба, а завдяки модулю GPS можна позначати, де відбувалися найцікавіші пригоди.

/Images/PowerShot_D30_Extra_tcm212-1129443.jpg

Переваги

 • Компактна й міцна цифрова камера для активного відпочинку просто неба
 • Пориньте в таємничі глибини з камерою, яка витримує занурення до 25 метрів, падіння з двометрової висоти, низькі температури (до -10 °C) і має надійний захист від пилу
 • Чудові знімки навіть за слабкого освітлення завдяки системі HS System та 12,1-мегапіксельному датчику
 • 28-міліметровий об’єктив, 5-кратний оптичний зум із функцією Intelligent IS
 • Неперевершені знімки у воді за допомогою підводного режиму та ручного ББ
 • Функція GPS, що фіксує ваше місцеположення на знімках і маршрут вашої подорожі
 • Зручний перегляд на яскравому світлі за допомогою РК-дисплея PureColor II з діагоналлю 7,5 см (3,0 дюйма) і антибліковим режимом
 • Відеозображення у форматі Full HD (1080p) у режимі стерео за допомогою оптичного зуму та інтерфейсу HDMI
 • Просте наведення та зйомка завдяки функції Smart Auto (32 сюжети)
 • Додаткові можливості для зйомки динамічних сцен із функціями добірки відео (Movie Digest) і прискореної зйомки для уповільненого відтворення

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon PowerShot D30

Міцна конструкція з покращеною герметичністю


Ця компактна й міцна цифрова камера має вдосконалену водонепроникну конструкцію, що дозволяє знімати під водою на глибині до 25 метрів. Камера PowerShot D30 призначена для роботи в суворих умовах. Вона витримує падіння з висоти до 2 м¹, придатна до використання за температури до -10 °C і повністю захищена від пилу. Це робить її ідеальною для зйомки в найекстремальніших умовах просто неба, від сноубордингу до занурення з аквалангом. Камера також має захист від дитячих дій і може витримувати неакуратне поводження з боку дітей, яке трапляється під час сімейних пригод.

Неперевершена зйомка під водою


Створюйте відмінні зображення за будь-яких умов освітлення завдяки системі HS System, у якій повністю розкривається потенціал 12,1-мегапіксельного CMOS-сенсора та потужного процесора DIGIC 4. Система HS System покращує якість зйомки в умовах недостатньої освітленості (як часто буває під час підводної зйомки), а за допомогою підводного режиму та ручного ББ можна швидко настроїти природні кольори на глибині й передати справжню картину підводного світу. Користуйтесь режимом підводної макрозйомки та створюйте виразні картини морського життя великим планом.

28-міліметровий 5-кратний оптичний зум, інтелектуальна стабілізація зображення


Знімайте панорамні пейзажі й великі групові фотографії за допомогою 28-міліметрового ширококутного об’єктива, а завдяки 5-кратному оптичному зуму ви побачите найменші деталі об’єкта. Інтелектуальна стабілізація зображення забезпечує чіткість об’єктів на фотографіях навіть під час руху, за максимального наближення або в умовах недостатнього освітлення, настроюючи оптичний стабілізатор зображення на сюжет одного із 7 режимів.

GPS²


За допомогою GPS можна позначити місце, де було зроблено знімок або записано відео, а функція самопису відстежить ваш маршрут. За допомогою програми Map Utility зазначайте місця, де були зроблені знімки, і повідомляйте про них друзям.

РК-дисплей PureColor II з діагоналлю 7,5 см (3,0 дюйма) і антибліковим режимом


Насолоджуйтесь відмінною видимістю на яскравому сонці чи під водою з великим РК-екраном із роздільною здатністю 460 тис. точок. Для кращої чіткості в умовах надмірної освітленості в антибліковому режимі використовується додаткове світлодіодне підсвічування для найбільшої яскравості. Завдяки активному дисплею з тактильними елементами керування переглядати зображення зручно навіть у рукавичках.

Відео у форматі Full HD


За допомогою кнопки відео миттєво записуйте відеозображення у форматі Full HD (1080p), використовуючи оптичний зум, а функція інтелектуальної стабілізації зображення забезпечить чіткість відео. Насолоджуйтеся високоякісним відтворенням на HDTV-телевізорі через HDMI-порт.

Режим Smart Auto (32 сюжети)


Легко знімайте чудові фотографії та відео в інтелектуальному автоматичному режимі Smart Auto, у якому визначається сюжет і вибираються оптимальні параметри із 32 змінних значень (21 для відеозображень).

Спеціальні режими відеозйомки


Отримуйте задоволення від додаткових можливостей для зйомки динамічних сцен. Функція добірки відео дозволяє записувати 4-секундний відеокліп перед кожною фотографією, після чого всі кліпи одного дня можна поєднати у файл у форматі HD. Сповільніть швидкі рухи за допомогою функції прискореної зйомки для уповільненого відтворення.

 • ¹Методики випробувань цього продукту на ударостійкість унікальні, тому немає гарантій, що продукт не буде пошкоджено або не виникнуть несправності.
 • ²В окремих країнах або регіонах можуть існувати обмеження щодо використання GPS. GPS слід використовувати з дотриманням законів і нормативних актів відповідної країни та регіону, зокрема потрібно дотримуватися всіх обмежень щодо користування електронними пристроями.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon PowerShot D30, функції та можливості цієї БФП.

Great low-light shots

Якісні знімки в умовах слабкого освітлення

25m waterproof

Чудово підходить для басейну та пірнання з аквалангом

2.0m shockproof

Не боїться ударів і падінь

Great for skiing

Чудово підходить для катання на лижах

Tag shots and log your journey

Позначайте місце зйомки на знімках і ведіть журнал вашої подорожі

5x optical zoom with wide-angle

Ширококутний об’єктив із 5-кратним оптичним збільшенням

12.1 Megapixel CMOS

12,1-мегапіксельний КМОП-сенсор

Steady shots in every situation

Чіткі фотографії та плавні відео за будь-яких умов

Powerful DIGIC processing

Потужні процесори DIGIC

Wide viewing angle, high contrast

Широкий кут огляду, висока контрастність

Sunlight LCD

Гарна видимість в умовах яскравого сонячного світла

Tap or tilt to scroll images

Доторкніться або поверніть, щоб прокрутити зображення

1080p movies

Відео з роздільною здатністю 1080p

Auto mode with 32-scene detection

Розпізнає 32 різноманітні сюжети в автоматичному режимі

Great underwater close-ups

Чудові підводні знімки великим планом

View stills and videos on TV

Перегляд фотознімків і відео на екрані телевізора

Whats in the box
 • Цифрова камера PowerShot D30
 • Ремінець для зап’ястка WS-DC8
 • Акумуляторна батарея NB-6LH
 • Зарядний пристрій CB-2LYE
 • Кабель AC
 • Комплект із посібником користувача

PowerShot D30 Videos