PowerShot D30

Насолоджуйтесь додатковими можливостями для зйомки під водою на глибині до 25 метрів з міцною й надійною камерою PowerShot D30. Оснащена системою HS System, вона ідеально підходить для зйомки за будь-яких умов просто неба, а завдяки модулю GPS можна позначати, де відбувалися найцікавіші пригоди.

PowerShot D30

Переваги

 • Компактна й міцна цифрова камера для активного відпочинку просто неба
 • Пориньте в таємничі глибини з камерою, яка витримує занурення до 25 метрів, падіння з двометрової висоти, низькі температури (до -10 °C) і має надійний захист від пилу
 • Чудові знімки навіть за слабкого освітлення завдяки системі HS System та 12,1-мегапіксельному датчику
 • 28-міліметровий об’єктив, 5-кратний оптичний зум із функцією Intelligent IS
 • Неперевершені знімки у воді за допомогою підводного режиму та ручного ББ
 • Функція GPS, що фіксує ваше місцеположення на знімках і маршрут вашої подорожі
 • Зручний перегляд на яскравому світлі за допомогою РК-дисплея PureColor II з діагоналлю 7,5 см (3,0 дюйма) і антибліковим режимом
 • Відеозображення у форматі Full HD (1080p) у режимі стерео за допомогою оптичного зуму та інтерфейсу HDMI
 • Просте наведення та зйомка завдяки функції Smart Auto (32 сюжети)
 • Додаткові можливості для зйомки динамічних сцен із функціями добірки відео (Movie Digest) і прискореної зйомки для уповільненого відтворення

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon PowerShot D30

Міцна конструкція з покращеною герметичністю


Ця компактна й міцна цифрова камера має вдосконалену водонепроникну конструкцію, що дозволяє знімати під водою на глибині до 25 метрів. Камера PowerShot D30 призначена для роботи в суворих умовах. Вона витримує падіння з висоти до 2 м¹, придатна до використання за температури до -10 °C і повністю захищена від пилу. Це робить її ідеальною для зйомки в найекстремальніших умовах просто неба, від сноубордингу до занурення з аквалангом. Камера також має захист від дитячих дій і може витримувати неакуратне поводження з боку дітей, яке трапляється під час сімейних пригод.

Неперевершена зйомка під водою


Створюйте відмінні зображення за будь-яких умов освітлення завдяки системі HS System, у якій повністю розкривається потенціал 12,1-мегапіксельного CMOS-сенсора та потужного процесора DIGIC 4. Система HS System покращує якість зйомки в умовах недостатньої освітленості (як часто буває під час підводної зйомки), а за допомогою підводного режиму та ручного ББ можна швидко настроїти природні кольори на глибині й передати справжню картину підводного світу. Користуйтесь режимом підводної макрозйомки та створюйте виразні картини морського життя великим планом.

28-міліметровий 5-кратний оптичний зум, інтелектуальна стабілізація зображення


Знімайте панорамні пейзажі й великі групові фотографії за допомогою 28-міліметрового ширококутного об’єктива, а завдяки 5-кратному оптичному зуму ви побачите найменші деталі об’єкта. Інтелектуальна стабілізація зображення забезпечує чіткість об’єктів на фотографіях навіть під час руху, за максимального наближення або в умовах недостатнього освітлення, настроюючи оптичний стабілізатор зображення на сюжет одного із 7 режимів.

GPS²


За допомогою GPS можна позначити місце, де було зроблено знімок або записано відео, а функція самопису відстежить ваш маршрут. За допомогою програми Map Utility зазначайте місця, де були зроблені знімки, і повідомляйте про них друзям.

РК-дисплей PureColor II з діагоналлю 7,5 см (3,0 дюйма) і антибліковим режимом


Насолоджуйтесь відмінною видимістю на яскравому сонці чи під водою з великим РК-екраном із роздільною здатністю 460 тис. точок. Для кращої чіткості в умовах надмірної освітленості в антибліковому режимі використовується додаткове світлодіодне підсвічування для найбільшої яскравості. Завдяки активному дисплею з тактильними елементами керування переглядати зображення зручно навіть у рукавичках.

Відео у форматі Full HD


За допомогою кнопки відео миттєво записуйте відеозображення у форматі Full HD (1080p), використовуючи оптичний зум, а функція інтелектуальної стабілізації зображення забезпечить чіткість відео. Насолоджуйтеся високоякісним відтворенням на HDTV-телевізорі через HDMI-порт.

Режим Smart Auto (32 сюжети)


Легко знімайте чудові фотографії та відео в інтелектуальному автоматичному режимі Smart Auto, у якому визначається сюжет і вибираються оптимальні параметри із 32 змінних значень (21 для відеозображень).

Спеціальні режими відеозйомки


Отримуйте задоволення від додаткових можливостей для зйомки динамічних сцен. Функція добірки відео дозволяє записувати 4-секундний відеокліп перед кожною фотографією, після чого всі кліпи одного дня можна поєднати у файл у форматі HD. Сповільніть швидкі рухи за допомогою функції прискореної зйомки для уповільненого відтворення.

¹Методики випробувань цього продукту на ударостійкість унікальні, тому немає гарантій, що продукт не буде пошкоджено або не виникнуть несправності.
²В окремих країнах або регіонах можуть існувати обмеження щодо використання GPS. GPS слід використовувати з дотриманням законів і нормативних актів відповідної країни та регіону, зокрема потрібно дотримуватися всіх обмежень щодо користування електронними пристроями.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon PowerShot D30, функції та можливості цієї БФП.

Great low-light shots

Якісні знімки в умовах слабкого освітлення

25m waterproof

Чудово підходить для басейну та пірнання з аквалангом

2.0m shockproof

Не боїться ударів і падінь

Great for skiing

Чудово підходить для катання на лижах

Tag shots and log your journey

Позначайте місце зйомки на знімках і ведіть журнал вашої подорожі

5x optical zoom with wide-angle

Ширококутний об’єктив із 5-кратним оптичним збільшенням

12.1 Megapixel CMOS

12,1-мегапіксельний КМОП-сенсор

Steady shots in every situation

Чіткі фотографії та плавні відео за будь-яких умов

Powerful DIGIC processing

Потужні процесори DIGIC

Wide viewing angle, high contrast

Широкий кут огляду, висока контрастність

Sunlight LCD

Гарна видимість в умовах яскравого сонячного світла

Tap or tilt to scroll images

Доторкніться або поверніть, щоб прокрутити зображення

1080p movies

Відео з роздільною здатністю 1080p

Auto mode with 32-scene detection

Розпізнає 32 різноманітні сюжети в автоматичному режимі

Great underwater close-ups

Чудові підводні знімки великим планом

View stills and videos on TV

Перегляд фотознімків і відео на екрані телевізора

 • Цифрова камера PowerShot D30

 • Ремінець для зап’ястка WS-DC8

 • Акумуляторна батарея NB-6LH

 • Зарядний пристрій CB-2LYE

 • Кабель AC

 • Комплект із посібником користувача