Canon IXUS 170

IXUS 170

Універсальна 20-мегапіксельна модель IXUS 170 із 12-кратним оптичним зумом достатньо компактна та стильна, щоб узяти її із собою куди завгодно й отримувати блискучі результати в кожному знімку. Просто наведіть і знімайте, щоб отримати чіткі детальні зображення віддалених об’єктів.

Переваги

 • Серія стильних і простих у використанні компактних камер IXUS
 • Наблизьте всі найкращі моменти, знімаючи віддалені об’єкти під широким кутом завдяки 12-кратному зуму
 • Знімайте з приголомшливою деталізацією завдяки 20-мегапіксельному датчику
 • Завдяки функції Smart Auto чудові знімки можна отримати, лише навівши камеру та натиснувши кнопку затвора
 • Чіткі знімки та відео без тремтіння за допомогою функції Intelligent IS

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon IXUS 170

Ідеальне зображення в моделі кишенькового розміру


Модель IXUS 170 з інтелектуальними функціями має тонкий корпус і блискучу металеву поверхню спереду, що додає стилю щоразу, коли вона використовується. До того ж вона легко вміщується в кишені, отже кожен зможе просто дістати її звідти в зручний момент і зробити фотографії та відео неперевершеної якості.

Будьте ближче, знімайте ширше


25-міліметровий надширококутний об’єктив дає змогу легко робити більш панорамні знімки пейзажів і великих груп людей. Візуально наближуйте віддалені об’єкти за допомогою 12-кратного оптичного зуму або ще більше наблизьте об’єкт без жодних втрат якості завдяки функції ZoomPlus із 24-кратним збільшенням.

Найдрібніші подробиці ваших найкращих спогадів


Відчуйте виняткову якість чітких і детальних знімків Кадруйте та обрізайте фотографії, використовуючи гнучкі параметри настроювання, або створюйте приголомшливі знімки у форматі плаката з роздільною здатністю до 20,0 мегапікселя.

Завжди красивий і чіткий результат


З інтелектуальним оптичним стабілізатором зображення можна не турбуватися про те, що тремтіння камери зіпсує якість зйомки. Ця камера автоматично пристосовується до умов зйомки та забезпечує чіткі детальні фотографії й відео, які б об’єкти ви не знімали.

Швидкий доступ до відео у форматі HD


Створювати неперевершені відеосюжети легко та цікаво. Одним натисканням кнопки ви можете без зусиль знімати чудові відео у форматі HD (720p), навіть якщо ви знімаєте в русі або використовуєте повний зум.

Дивовижні зображення без зусиль


Функція Smart Auto обирає ідеальні параметри камери для зйомки будь-якого сюжету — з нею навіть новачки можуть легко створювати фантастичні фотографії та відео. Просто наведіть і знімайте. Натисніть кнопку «Довідка», щоб миттєво отримати прості вказівки щодо використання камери та її функцій.

Чудові знімки людей


Без зусиль створюйте чудові знімки друзів за допомогою технології виявлення облич. Вона виявляє кілька облич в одному кадрі та забезпечує для них фокусування й оптимальне освітлення. Технологія виявлення облич також забезпечує природний колір шкіри навіть у незвичних умовах освітлення.

Розкривайте свої творчі здібності


Експериментуйте з цілою низкою творчих фільтрів. Відтворюйте викривлення об’єктива типу «риб’яче око», створюйте враження фото- та відеозйомки мініатюрних моделей і користуйтесь іншими ефектами.

Створення індивідуального стилю


Додайте до своїх знімків індивідуальності за допомогою швидкого та простого керування параметрами фотографій, як-от яскравість та інтенсивність кольору. РК-екран із діагоналлю 6,8 см (2,7 дюйма) дає змогу переглядати результати під час компонування кадрів за допомогою функції керування РК-видошукачем і надавати до них доступ друзям. А завдяки можливості підключення до Canon Connect Station ви зможете легко обмінюватися фотографіями та відео з усім світом на сайтах соціальних мереж або переглядати їх із родиною та друзями на телевізорі у форматі HD.

Екорежим


Ідеальний для одноденних подорожей. Екорежим дає змогу робити більше знімків завдяки перезаряджуваному літієво-іонному акумулятору.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon IXUS 170, функції та можливості цієї БФП.

20.0MP_CCD

20 Мпікс

25mm Wide 12x

Надширококутний об’єктив із 12-кратним оптичним зумом

24x ZoomPlus

24-кратне збільшення з неперевершеною якістю

Steady shots in every situation

Чіткі фотографії та плавні відео за будь-яких умов

Digic4 Plus

Потужні процесори DIGIC

Auto mode with 32-scene detection

Розпізнає 32 різноманітні сюжети в автоматичному режимі

720p movies

Відеозйомка з роздільною здатністю 720p

Optimises people shots

Оптимальна зйомка людей

Instantly capture movies

Миттєвий запис відео

Eco Mode

Заощадження енергії, яке дає змогу зняти більше знімків

Instant help

Миттєва допомога

Compatible with Canon Connect Station

Сумісність із Canon Connect Station

 • Цифрова камера IXUS 170

 • Ремінець для зап’ястка WS-800 

 • Акумуляторна батарея NB-11LH

 • Зарядний пристрій CB-2LFE 

 • Кабель AC 

 • Комплект із посібником користувача