Canon IXUS 165

IXUS 165

Стильна 20-мегапіксельна камера серії IXUS дає змогу щоразу отримувати надзвичайно чіткі та детальні результати без жодних зусиль. Вона має багато інтелектуальних функцій і достатньо компактна, щоб носити її всюди із собою.

Переваги

 • Стильні, прості у використанні та надтонкі камери серії IXUS легко носити із собою
 • Знімайте найкращі моменти, як би далеко не перебували об’єкти зйомки
 • Знімайте з приголомшливою деталізацією завдяки 20-мегапіксельному датчику
 • Завдяки функції Smart Auto чудові знімки можна отримати, лише навівши камеру та натиснувши кнопку затвора
 • Чіткі знімки та відео без тремтіння за допомогою функції Intelligent IS

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon IXUS 165

Ідеальне зображення в моделі кишенькового розміру


Модель IXUS 165 дає змогу кожному легко зробити фотографії та відео неперевершеної якості під час кожної зйомки. А завдяки надтонкому та стильному корпусу вона достатньо компактна, щоб уміститися в кишені або сумочці.

Знімайте віддалені об’єкти під широким кутом


Універсальний ширококутний 28-міліметровий об’єктив із 8-кратним оптичним зумом дає змогу легко фіксувати кожну мить. Візуально наближуйте віддалені об’єкти за допомогою 8-кратного оптичного зуму або підійдіть ще ближче до об’єкта без жодних втрат якості завдяки 16-кратному ZoomPlus.

Найдрібніші подробиці ваших найкращих спогадів


Відчуйте виняткову якість чітких і детальних знімків Кадруйте та обрізайте фотографії, використовуючи гнучкі параметри настроювання, або створюйте приголомшливі знімки у форматі плаката з роздільною здатністю до 20,0 мегапікселя.

Завжди красивий і чіткий результат


З інтелектуальним оптичним стабілізатором зображення можна не турбуватися про те, що тремтіння камери зіпсує якість зйомки. Ця камера автоматично пристосовується до умов зйомки та забезпечує чіткі детальні фотографії й відео, які б об’єкти ви не знімали.

Швидкий доступ до відео у форматі HD


Створювати неперевершені відеосюжети легко та цікаво. Одним натисканням кнопки ви можете без зусиль знімати чудові відео у форматі HD (720p), навіть якщо ви знімаєте в русі або використовуєте повний зум.

Дивовижні зображення без зусиль


Функція Smart Auto обирає ідеальні параметри камери для зйомки будь-якого сюжету — з нею навіть новачки можуть легко створювати фантастичні фотографії та відео. Просто наведіть і знімайте. Натисніть кнопку «Довідка», щоб миттєво отримати прості вказівки щодо використання камери та її функцій.

Чудові знімки людей


Без зусиль створюйте чудові знімки друзів за допомогою технології виявлення облич. Вона виявляє кілька облич в одному кадрі та забезпечує для них фокусування й оптимальне освітлення. Технологія виявлення облич також забезпечує природний колір шкіри навіть у незвичних умовах освітлення.

Розкривайте свої творчі здібності


Експериментуйте з цілою низкою творчих фільтрів. Відтворюйте викривлення об’єктива типу «риб’яче око», створюйте враження фото- та відеозйомки мініатюрних моделей і користуйтесь іншими ефектами.

Створення індивідуального стилю


Додайте до своїх знімків індивідуальності за допомогою швидкого та простого керування параметрами фотографій, як-от яскравість та інтенсивність кольору. РК-екран із діагоналлю 6,8 см (2,7 дюйма) дає змогу переглядати результати під час компонування кадрів за допомогою функції керування РК-видошукачем і надавати до них доступ друзям. А завдяки можливості підключення до Canon Connect Station ви зможете легко обмінюватися фотографіями та відео з усім світом на сайтах соціальних мереж або переглядати їх із родиною та друзями на телевізорі у форматі HD.

Екорежим


Ідеальний для одноденних подорожей. Екорежим забезпечує ефективне використання перезаряджуваного літієво-іонного акумулятора Canon, даючи змогу робити більше знімків до його повторного заряджання.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon IXUS 165, функції та можливості цієї БФП.

20.0MP_CCD

20 Мпікс

8x optical zoom with wide-angle

Ширококутний об’єктив із 8-кратним оптичним зумом

16x ZoomPlus

16-кратний зум із неперевершеною якістю

Steady shots in every situation

Чіткі фотографії та плавні відео за будь-яких умов

Digic4 Plus

Потужні процесори DIGIC

Auto mode with 32-scene detection

Розпізнає 32 різноманітні сюжети в автоматичному режимі

720p movies

Відеозйомка з роздільною здатністю 720p

Optimises people shots

Оптимальна зйомка людей

Instantly capture movies

Миттєвий запис відео

Eco Mode

Заощадження енергії, яке дає змогу зняти більше знімків

Instant help

Миттєва допомога

Compatible with Canon Connect Station

Сумісність із Canon Connect Station

 • Цифрова камера IXUS 165

 • Ремінець для зап’ястка WS-800 

 • Акумуляторна батарея NB-11L

 • Зарядний пристрій CB-2LFE 

 • Кабель AC 

 • Комплект із посібником користувача