XF200

Камера XF200, у якій поєднано високу якість зображення, безпечність та універсальність завдяки підтримці двох форматів запису, ідеально підходить для створення матеріалів у роздільній здатності HD. Компактна й легка, вона чудово підійде для найвибагливішого користувача.

Переваги

  • Ширококутний об’єктив із діафрагмою f/1,8 і 20-кратним збільшенням для дивовижних знімків із великої відстані
  • Сенсор HD CMOS PRO забезпечує дивовижну якість зображення навіть в умовах слабкого освітлення
  • Мініатюрна й легка конструкція, зручне керування за допомогою 3 кілець регулювання об’єктива та рукоятки, що обертається
  • Повний контроль над тим, що відбувається, завдяки ОСД-дисплею та видошукачу з роздільною здатністю 1,23 млн точок
  • Зручне передавання матеріалів завдяки вбудованій підтримці Wi-Fi та Ethernet, безпосередній запис проксі-файлів через Інтернет на інші пристрої
  • Два формати запису: за допомогою стандартного кодека MPEG2 для трансляції зі швидкістю 50 Мбіт/с та у форматі MP4 з роздільною здатністю HD або SD
  • Широкий динамічний діапазон Wide DR Gamma допомагає уникати надмірної експозиції
  • 4-канальне записування звуку; 2 входи XLR
  • Інфрачервоний режим зйомки, покращена інфрачервона лампа
  • Отримання даних щодо розташування за допомогою GPS (додатковий аксесуар)

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon XF200

Удосконалена система Canon для обробки зображень


Модель XF200 оснащено передовою системою обробки зображення, що дає змогу отримувати високоякісні зображення та оперативно пристосовуватися до будь-яких умов зйомки. 26,8-міліметровий ширококутний об’єктив із 20-кратним збільшенням дає змогу візуально наблизитися до об’єкта зйомки, а система динамічної оптичної стабілізації компенсує тремтіння в п’яти напрямках, забезпечуючи надзвичайну чіткість зображення.

Сенсор HD CMOS PRO компанії Canon у поєднанні з процесором DIGIC DV 4 забезпечує приголомшливу якість зображення навіть в умовах слабкого освітлення. Крім того, він забезпечує надзвичайний динамічний діапазон і реалістичне кольоровідтворення. Широкий динамічний діапазон Wide DR Gamma допомагає зменшити надмірну експозицію, а інфрачервоний режим зйомки дозволяє без зусиль знімати вночі. Це ідеальне рішення для відеооператорів, які знімають дику природу.

Якість зображення чудово доповнюється потужними функціями для запису звуку завдяки підтримці лінійної імпульсно-кодової модуляції (4 канали).

Зручність і точне керування


Завдяки мініатюрності й непомітності, а також зручному керуванню за допомогою рукоятки, що обертається, і 3 кілець для регулювання об’єктива, XF200 можна використовувати для відеоспостереження високої якості. ОСД-екран із роздільною здатністю 1,23 млн точок забезпечує зручний перегляд із кращим реагуванням, чіткістю й кольоровідтворенням, ніж еквівалентні РК-екрани, навіть у яскравий сонячний день. Великий електронний видошукач із діагоналлю 1,14 см (0,45 дюйма) та роздільною здатністю 1,23 млн точок можна нахилити під кутом до 68°, забезпечуючи різноманітні положення для зйомки.

Гнучкі можливості записування


Відеокамера XF200 може записувати зображення у двох форматах. Це відкриває нові можливості для використання, забезпечує високу швидкість і надійний захист даних. Відзнятий матеріал можна записувати одночасно у двох форматах. Це дає змогу миттєво створювати резервні копії та використовувати альтернативні способи передачі. Зображення у форматі Full HD можна зберігати на 2 картах CF за допомогою стандартного обладнання для трансляції, кодеку MPEG2 зі швидкістю 50 Мбіт/с, версію у форматі MP4 можна зберегти на карті SD в якості Full HD або з меншою роздільною здатністю. Цей формат чудово підходить для ситуацій, коли потрібно швидко надіслати файл, наприклад для передачі новин. Існує можливість навіть для потокового передавання файлів із низькою роздільною здатністю на інший пристрій, наприклад смартфон.

Легка інтеграція й обмін даними


Зручне передавання матеріалів завдяки підтримці Wi-Fi та Ethernet. Відеоматеріал можна переглянути на іншому пристрої, наприклад планшеті або смартфоні, або безпосередньо передати за протоколом FTP.

Крім того, завдяки цьому зв’язку можна дистанційно керувати камерою за допомогою веб-браузера, а також настроїти проводовий пульт дистанційного керування Canon RC-V100.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon XF200, функції та можливості цієї БФП.

Full HD

Full HD

20x Optical Zoom

20-кратний оптичний зум

Dynamic Optical Image Stabiliser

Динамічний оптичний стабілізатор зображення

Rotating Grip

Поворотна рукоятка

WiFi Cert

Дистанційне керування та простий обмін даними через Wi-Fi

MXF 50Mbps

MXF, 50 Мбіт/с

4-2-2

4:2:2

MP435MBPS

Записування у форматі MP4 зі швидкістю 35 Мбіт/с

CPN.jpeg

Професійна мережа Canon

За допомогою цієї мережі професійні фотографи, відеооператори та досвідчені ентузіасти Canon з усього світу черпають натхнення, дістають знання, отримують інформацію про вироби та свіжі новини.

Відвідайте професійну мережу Canon