Творчі можливості в компактному корпусі: унікальне рішення для фото- й відеозйомки у форматі 4K

Знімайте приголомшливі багатоцільові відео у форматі 4K або Full HD (4:2:2) і високоякісні фотографії з роздільною здатністю 12 МП за допомогою однієї компактної, легкої та зручної камери XC10 з об’єктивом зі змінною фокусною відстанню з 10-кратним збільшенням, оптичним стабілізатором зображення й дистанційним керуванням через Wi-Fi.

0%

  Приголомшливе відео у форматі 4K й FullHD

  Приголомшливе відео у форматі 4K й FullHD

  capture and see

  Дивовижні зображення з високою роздільною здатністю та низьким рівнем шуму

  Великий 1,0-дюймовий CMOS-сенсор Canon у камері XC10 оптимізовано для фото- та відеозйомки з великою роздільною здатністю, високою чутливістю та низьким рівнем шуму. Дивовижна мала глибина різкості відкриває перед вами широкі можливості для творчості.

  Повний контроль

  capture and see

  Зйомка відео з роздільною здатністю 4K та кадровою частотою 305 Мбіт/с (4:2:2)

  Насолоджуйтеся широкими можливостями для високоякісної творчої зйомки завдяки універсальному кодеку XF-AVC H.264. Знімайте приголомшливе відео у форматі 4K зі швидкістю до 305 Мбіт/с (4:2:2) з використанням 8-бітного кодування для простої інтеграції в наявні робочі процеси для 4K-відео або записуйте тривалі високоякісні відео у форматі Full HD зі швидкістю 50 Мбіт/с (4:2:2) з 8-бітним кодуванням.

  Розширена обробка зображення у форматі Full HD

  Обробка відео високої чіткості з надлишковою вибіркою — це вдосконалений алгоритм дебаєризації для обробки зображень, що забезпечує ефективне використання широких можливостей записування зображення у форматі 4K під час зйомки з якістю Full HD. Коли камера знімає 4K-зображення, RGB-канали діляться на три окремі 8-мегапіксельні 4K-сигнали, потім ці 4K-сигнали RGB перетворюються на сигнали Full HD (1920x1080) шляхом мультиплексування та зменшення розміру зображення внутрішніми засобами. Цей процес збільшує сприйману роздільну здатність і дає змогу записувати значно чіткіше зображення у форматі Full HD.

  image_processing

  12 ступенів динамічного діапазону в режимі Canon Log Gamma

  Вбудований профіль Canon Log Gamma забезпечує максимально широкий спектр тонів і до 12 ступенів динамічного діапазону, надаючи повну свободу дій під час постпродукції. Розширення динамічного діапазону до 12 ступенів дає змогу записувати світлі та темні ділянки з дивовижною деталізацією та відтворювати широку палітру кольорів.

  hdr hdr

  ГРАДАЦІЯ КОЛЬОРІВ

  Точніша зйомка рухомих об’єктів

  Завдяки процесору Canon DIGIC DV5 камера XC10 має значно більші можливості обробки, ніж камери з процесорами попередніх моделей. Це дає змогу записувати відео у форматі 4K з високою швидкістю потоку даних, а також використовувати режим Canon Log Gamma та багато інших важливих функцій камери.

  digic

  Універсальність і гнучкість для нестримної уяви

  4k

  Фотографії з високою роздільною здатністю та стоп-кадри з відео у форматі 4K

  Без зусиль записуйте 12-мегапіксельні фотографії з високою роздільною здатністю та вибирайте серед численних параметрів оформлення та функцій налаштування потрібні, визначаючи зовнішні характеристики та спосіб записування. Ви також можете витягти та зберегти найкращі кадри з відео у форматі 4K за допомогою функції захоплення 8,29-мегапіксельних стоп-кадрів із відео.

  Огляд під будь-яким кутом: універсальні можливості для монтажу та зйомки

  Завдяки компактному розміру камеру XC10 можна легко встановити в обмеженому просторі, на великій висоті та у віддалених місцях. Оскільки камера важить усього 930 г (сам корпус), вона ідеально підходить для безпілотників, які дають змогу знімати високоякісне відео у форматі 4K з повітря, або легких наплічних штативів.

  angles

  Вбудований об’єктив із 10-кратним збільшенням і стабілізатором зображення для оптимальної відеозйомки у форматі 4K

  Камеру XC10 оснащено вбудованим оптичним об’єктивом зі змінним кутом огляду з 10-кратним збільшенням — 27,3–273 мм f/2,8–5,6 (еквівалент 35-міліметрової плівки; у режимі фотозйомки — 25–250 мм), — оптимізованим для зйомки відео у форматі 4K. Об’єктив з окремими кільцями ручного керування для фокусування й масштабування оснащено комбінованою системою оптичної й електронної стабілізації зображення, що забезпечує плавність відеозображення без тремтіння під час зйомки з рук або в русі (у деяких режимах зйомки електронна стабілізація зображення недоступна).

  lens

  lens

  light

  Чудові результати за будь-яких умов освітлення

  Знімайте відео з низьким рівнем шуму навіть у найскладніших умовах зйомки завдяки високій світлочутливості ISO (до 20 000 одиниць), яка забезпечує відмінну якість за слабкого освітлення. Вбудований нейтральний фільтр додатково поліпшує керування експозицією в умовах яскравого освітлення або у випадку, коли потрібна більш широка діафрагма.

  Режими прискореної та вповільненої зйомки

  Розширте свої творчі можливості за допомогою функції високоякісної уповільненої зйомки зі швидкістю до 1/4 від звичайної (HD-відео) або прискореної зйомки з максимум 1200-кратною швидкістю (відео з роздільною здатністю до 4K).

  workflow

  Зручні рішення для швидкого керування процесами

  Записування відео у форматах 4K й Full HD та фотографій із роздільною здатністю 12 МП у внутрішню пам’ять

  Записуйте відео у форматі 4K на внутрішню картку пам’яті CFast 2.0™ з приголомшливою швидкістю. Це можливо завдяки стандарту VPG130, який гарантує швидкість записування щонайменше 130 Мбіт/с*. Відео Full HD та 12-мегапіксельні зображення можна записувати на окрему SD-картку. Ефективно використовуйте широкі можливості записування зображення у форматі 4K під час зйомки з якістю Full HD та суттєво збільште чіткість і якість результатів завдяки обробці відео високої чіткості з надлишковою вибіркою.

  • Компанія Canon — уповноважений ліцензіат торговельної марки CFast 2.0™, яка може бути зареєстрована в різних країнах.
  * Можливо, потрібно оновити прошивку. Більше…

  workflow

  Компактний ергономічний корпус для зручної зйомки

  Камера XC10, що вирізняється компактним і легким ергономічним дизайном, має поворотну рукоятку та велику РК-панель зі змінним кутом огляду, тож ви можете легко знімати під найрізноманітнішими кутами. Високоякісний ємнісний сенсорний екран забезпечує легкий доступ до режимів зйомки та меню, а також зручне керування ними. Для зручнішої зйомки на рівні очей і зйомки під яскравим світлом передбачено накладний видошукач зі збільшенням.

  workflow

  workflow

  Новий формат XF-AVC для зручної інтеграції

  У новій універсальній камері Canon XF-AVC з підтримкою файлів у форматі 4K використовується ефективний кодек H.264, тому вона легко інтегрується в наявні робочі процеси, що додатково підвищує ефективність постпродукції.

  workflow

  Пульт ДК Wi-Fi

  Вбудований модуль Wi-Fi дає змогу дистанційно керувати камерою XC10 за допомогою браузера, смартфона або планшета, тож це ідеальний варіант для зйомки з безпілотників або за допомогою камери, розташованої у важкодоступному місці.

  05

  XC10 Ratings and Reviews

  Технічні характеристики

  4K

  Full HD

  DIGIC 6

  • Компанія Canon — уповноважений ліцензіат торговельної марки CFast 2.0™, яка може бути зареєстрована в різних країнах.
  Комплектація

  Рекомендовано для вас