RC-V100

Пульт дистанційного керування RC-V100 компанії Canon надає більше свободи власникам відеокамер. І в студії, і на місці зйомки, і з великої відстані ви можете дистанційно керувати майже всіма функціями відеокамери.

Переваги

  • Потужний дротовий пульт дистанційного керування камерою
  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для професіоналів
  • Окремі диски керування для налаштування розширених параметрів зображення
  • Пряме керування основними функціями камери — зокрема, фокусом, діафрагмою та підсиленням¹
  • Меню камери дають змогу швидко налаштувати будь-які параметри
  • Підсвічування кнопок для роботи в умовах слабкого освітлення
  • Можливість налаштовувати кнопки відповідно до своїх потреб
  • Сумісність із професійними відео- та кінокамерами EOS компанії Canon
  • Ідеально для зйомки на місці або у студії
  • Додатковий кабель Canon RR-100: прискорений обмін даними й радіус дії до 100 м

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon RC-V100

Потужне дистанційне керування


Цей потужний дротовий пульт ДК для професійних відеокамер Canon надає вам можливості базового й розширеного регулювання параметрів зображення. Підключіть стандартний 5-метровий кабель (3,5–2,5 мм) до гнізда REMOTE A або додаткові 8-контактні кабелі RR-10 і RR-100 до гнізда REMOTE B, щоб збільшити продуктивність, виконувати кілька завдань одночасно та розширити робочий діапазон — до 10 і 100 м відповідно.

Розширені можливості керування


RC-V100 поєднує деякі переваги професійного пульта дистанційного керування та блока керування камерою (БКК), які часто використовують у студіях. Керувати можна майже всіма налаштовуваними функціями — від фокуса, діафрагми та зуму до спеціальних параметрів, як от попередні налаштування режиму спеціального зображення та специфічні налаштування зображення (наприклад, точка та нахил зламу).

Зйомка в різних умовах


Для зйомки деяких сценаріїв потрібне дистанційне керування камерою — наприклад, коли камеру встановлено на стрілу для зйомки згори або коли потрібно швидко змінити налаштування відповідно до інших умов. Віддалений доступ і керування дає змогу легко уникнути цих проблем під час зйомки. У поєднанні з RC-V100 професійні відеокамери Canon стали ще більш універсальними інструментами для втілення творчих ідей.

Зручний інтерфейс для покращення керування


Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс пульта дає змогу легко керувати основними функціями камери та параметрами зображення, навіть якщо ви ще не звикли до своєї камери. Ключові функції ретельно відібрано, щоб їх було легше зрозуміти й вивчити, і згруповано у три основні розділи. Загальні параметри зображення можна настроїти за допомогою дисків налаштування: це суттєво полегшує настроювання параметрів зображення на відстані. Окрім того, для додаткової зручності доступні кнопки, які можна налаштувати відповідно до своїх потреб.

Зрозуміле та просте керування в будь-яких умовах


Щоб полегшити роботу в умовах слабкого освітлення, кнопки камери підсвічуються. Крім того, можна ввімкнути звуковий сигнал, який супроводжуватиме вибір параметрів.

Оновлення мікропрограми


Щоб забезпечити сумісність камери з пультом дистанційного керування RC-V100, можливо, потрібно буде оновити мікропрограму камери. Якщо гніздо REMOTE B пульта RC-V100 не активовано, оновіть службу за допомогою USB-порта.

¹ Керувати об’єктивом не можна в кінокамерах EOS із кріпленням PL і в режимі ручного налаштування

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon RC-V100, функції та можливості цієї БФП.

CPN.jpeg

Професійна мережа Canon

За допомогою цієї мережі професійні фотографи, відеооператори та досвідчені ентузіасти Canon з усього світу черпають натхнення, дістають знання, отримують інформацію про вироби та свіжі новини.