Canon ME20F-SH

Зйомка за будь-якого освітлення — від денного світла до зоряного сяйва

Відкрийте для себе новий світ можливостей творчого кінематографу! Інноваційна повнокадрова відеокамера ME20F-SH для зйомки у форматі Full HD забезпечує чудові результати в умовах надслабкого освітлення, а також підтримує зйомку в інфрачервоному діапазоні з неперевершеною чутливістю (понад 4 млн одиниць ISO).

0%

  Представляємо камеру ME20F-SH

  Погляньте на роботу камери ME20F-SH

  Записування кольорового відео та відео в умовах слабкого освітлення з небаченою раніше якістю

  ME20F-SH

  Здатність зібрати максимальну кількість світла для чудових результатів зйомки

  Спеціальний інноваційний повнокадровий 35-міліметровий CMOS-сенсор 2,26 МП призначено для записування відео в умовах слабкого освітлення. Завдяки більшому розміру пікселів сенсор здатен зібрати максимальну кількість світла, що забезпечує чудові результати зйомки в умовах надслабкого освітлення з низьким рівнем шуму.

  Зйомка при чутливості понад 4 млн одиниць ISO

  Завдяки максимальній чутливості понад 4 млн одиниць ISO (+75 дБ) камера ME20F-SH може записувати відео в майже цілковитій темряві при освітленні менш ніж 0,0005 люкс. Інакше кажучи, ви можете впевнено знімати нічне небо, навіть якщо його освітлено лише зоряним сяйвом (за допомогою об’єктива f/1,2 при 29,97p і максимальному підсиленні).

  B4_F2

  Камера для кольорової зйомки, яка знімає в темряві

  Кольорова зйомка

  Камера ME20F-SH здатна розрізняти кольори навіть в умовах надслабкого освітлення та з високим підсиленням. Ще одна її перевага — можливість знімати кольорове відео в інфрачервоному діапазоні (ІЧ).

  B4_F3

  Висока якість і формат Full HD

  Гнучкі можливості керування творчими функціями

  Параметри автоматичної зйомки

  Камеру ME20F-SH легко налаштувати й використовувати, у неї є низка автоматичних режимів, зокрема пріоритет витримки (Tv), пріоритет діафрагми (Av) і автоматичне регулювання підсилення (AGC)*, а також автоматичний баланс білого і покадровий АФ. Ви можете будь-коли перейти до ручного керування камерою та змінювати потрібні параметри.

  * Для підтримки деяких функцій, можливо, потрібно оновити прошивку. Більше…

  B4_F1
  B4_F2

  Спеціальні параметри зображення

  У меню спеціальних параметрів зображення камери запропоновано безліч параметрів, які відповідають за різні аспекти зображення. Ви можете зберегти до шести файлів зі спеціальними параметрами зображення в камері для подальшого використання або скористатися одним із трьох попередньо заданих файлів зі спеціальними параметрами зображення (Canon Log, широкий динамічний діапазон або EOS Standard).

  Спрощена технологія «хромакей»

  У ME20F-SH удосконалено технологію «хромакей», що робить цю модель ідеальним рішенням для зйомки репортажів, презентацій або навіть спецефектів авторського кіно.*

  * Можливо, потрібно оновити прошивку. Більше…

  Широкий діапазон чутливості ISO

  Відеокамера ME20F-SH забезпечує приголомшливий діапазон чутливості ISO від 800 (0 дБ) до понад 4 млн (+75 дБ), що дає змогу кінематографістам знімати будь-що за будь-яких умов — від денного світла до зоряного сяйва вночі.

  B4_F3

  Дистанційне керування вбудованими фільтрами

  Для швидкого й легкого дистанційного керування вбудованими ІЧ-фільтром і нейтральними фільтрами камери ME20F-SH, що підтримують електронне керування (3-ступеневе та 6-ступеневе), можна використовувати сумісний пульт дистанційного керування Canon RC-V100.

  B4_F4

  Повна сумісність і легка конфігурація

  Зручність використання завдяки гнучким можливостям з установлення

  Компактний і легкий корпус

  ME20F-SH — це компактна й легка камера, яка важить лише 1,1 кг і має розміри приблизно 102 x 116 x 113 мм (Ш х В х Г). Вона ідеально підходить для зйомки в місцях зі слабким освітленням — як на суші, так і під водою.

  B5_F1

  Легке встановлення та розташування

  Завдяки нижній і верхній точкам монтажу камеру ME20F-SH легко розташувати й закріпити на роботизованих головах, кронштейнах, кранах і штативах, що забезпечує просту інтеграцію в робочі процеси на місцях. Це просто унікальна багатоцільова камера, яка працює практично в будь-яких умовах освітлення.

  Aurora Skycam

  Відеогалерея

  Відео «Північне сяйво: танок Аврори», зняте за допомогою камери ME20F-SH

  Технічні характеристики

  fullhd1080

  digic_dv4

  Wide-DR-Gamma

  Комплектація

  Рекомендовано для вас