Canon ME200S-SH

ME200S-SH

З цією компактною та легкою відеокамерою, яка дозволяє легко пристосовуватися до умов зйомки й оснащена технологією автофокусування Dual Pixel CMOS і сенсором Super 35 мм, ви зможете знімати приголомшливі відео у форматі Full HD. Вона підтримує частоту кадрів до 50P/59,94P та неймовірний динамічний діапазон із 12-ступеневим регулюванням, що відповідає чутливості до 204 800 одиниць ISO.

Переваги

  • Висока якість і формат Full HD
  • Висока якість в умовах слабкого освітлення
  • Удосконалене автофокусування й елементи керування зображенням
  • Зручне дистанційне встановлення та настроювання
  • Гнучка конфігурація

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon ME200S-SH

Висока якість і формат Full HD


Відеокамеру ME200S-SH оснащено CMOS-сенсором 8,29 МП типу Super 35 мм. Завдяки підтримці динамічного діапазону з 12-ступеневим регулюванням у режимі Canon Log або Wide DR ви зможете знімати професійні відео у форматі Full HD (1080p/1080i/720p) та передавати їх на зовнішній записувальний пристрій. Камера зменшує розмиття руху завдяки підтримці кадрової частоти до 50P/59,94P та чудово підійде для вповільненої зйомки.

Висока якість в умовах слабкого освітлення


Завдяки високій світлочутливості ISO (до 204 800 одиниць) відеокамери ME200S-SH можна знімати в будь-яких ситуаціях, зокрема за недостатнього освітлення та дистанційно в складних умовах освітлення. Крім того, якщо за допомогою кнопки активувати висувний інфрачервоний режекторний світлофільтр, камера записуватиме кольорове відео, отримуючи інфрачервоне зображення.

Удосконалене автофокусування й елементи керування зображенням


Відеокамера ME200S-SH підтримує технологію автофокуса Dual Pixel CMOS, яка забезпечує безперервне автофокусування із сумісними об’єктивами EF. Ця технологія розпізнавання фаз за допомогою сенсора забезпечує плавне й ефективне безперервне фокусування. Завдяки цій унікальній технології, яку розробила компанія Canon, ви зможете розкрити свій творчий потенціал, користуючись об’єктивами із великою світлосилою та малою глибиною різкості. Нейтральні фільтри з електронним регулюванням дозволяють точніше керувати параметрами зображення. Крім того, можна зберігати спеціальні параметри зображення для подальшого використання.

Зручне дистанційне встановлення та настроювання


Маленька, компактна й легка камера ME200S-SH має широкі можливості для підключення до монітора, виведення на зовнішній записувальний пристрій та дистанційного керування. Зокрема, її оснащено виходом HDMI, функцією Genlock і двома роз’ємами 3G/HD-SDI. Дистанційне керування можна здійснювати через два роз’єми, зокрема через гніздо 2,5 мм і роз’єм RS-422 для пульта дистанційного керування Canon RC-V100. *

Гнучка конфігурація


Відеокамеру ME200S-SH оснащено байонетом EF із функцією Cinema Lock, що забезпечує чудові можливості для керування та творчої зйомки завдяки широкому вибору сумісних об’єктивів EF/EF-S з усього асортименту Canon, зокрема варіооб’єктивів, об’єктивів із фіксованою фокусною відстанню та деяких сервооб’єктивів Canon ** (із 12-контактним інтерфейсом).

Параметри автоматичної зйомки


Камеру ME200S-SH легко налаштувати й використовувати, у неї є низка автоматичних режимів, зокрема пріоритет витримки (Tv), пріоритет діафрагми (Av) і автоматичне регулювання підсилення (AGC)***, а також автоматичний баланс білого і покадровий АФ. Ви можете будь-коли перейти до ручного керування камерою та змінювати потрібні параметри.

Спрощена технологія «хромакей»


У ME200S-SH удосконалено технологію «хромакей», що робить цю модель ідеальним рішенням для зйомки репортажів, презентацій або навіть спецефектів авторського кіно.***

* У разі використання протоколу Canon, можливо, потрібно оновити службу.
** Перелік сумісних об’єктивів потребує підтвердження.
*** Для підтримки деяких функцій, можливо, потрібно оновити прошивку.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon ME200S-SH, функції та можливості цієї БФП.

Full HD movies

Відео у форматі Full HD

Oversampling

Супердискретизація зображень у форматі HD для підвищення чіткості

Dual pixel CMOS AF

Неперервне плавне автофокусування під час відеозйомки

Wide DR Gamma

Знімайте всі деталі як на світлих так і на темних ділянках

DIGIC DV4

Обчислювальні можливості DIGIC