LEGRIA HF R706

Ця легка й компактна відеокамера, яку використовувати за допомогою інтуїтивно зрозумілих елементів керування сенсорним екраном, чудово підійде для зйомки сімейного відео. А завдяки потужним технологіям вони завжди матимуть найвищу якість.

Canon LEGRIA HF R706

Переваги

  • Легка зйомка й надсилання пам’ятного відео
  • Потужна технологія для неперевершеної якості відео
  • Проста зйомка художнього відеоматеріалу
  • Ідеальний звук відповідно до сюжету

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LEGRIA HF R706

Легка зйомка й надсилання


Легкий і компактний корпус і прості, інтуїтивно зрозумілі сенсорні елементи керування на великому та яскравому сенсорному екрані з діагоналлю 7,5 см забезпечать легку й комфортну зйомку. Записуйте відео на картку FlashAir, щоб легко підключатись і надсилати їх на смартфон або планшет без дротів.

Приголомшлива якість


Безліч потужних технологій забезпечують приголомшливу якість відео у форматі Full HD незалежно від об’єкта зйомки. До них належить величезний об’єктив зі змінним кутом огляду та 57-кратним збільшенням для зйомки віддалених деталей із майстром кадрування із зумом, який зберігає об’єкт у кадрі, а також інтелектуальною стабілізацією зображення, що автоматично компенсує рух камери й запобігає розмиттю.

Художній відеоматеріал


Драматичності відеоматеріалу можна надати за допомогою вповільненої та прискореної зйомки. Функція сенсорного декорування додасть цікавих ефектів, а кінематографічні фільтри забезпечать художнє оформлення. Закарбуйте основні етапи дорослішання, скориставшись поліпшеним режимом зйомки дітей, за якого відбувається автоматичне впорядкування відеозаписів в окремі альбоми щонайбільше для трьох дітей.


Неймовірний звук


Ваші відео матимуть однаково гарне звучання та вигляд завдяки функції обрання аудіоумов, що розпізнає один із п’яти режимів та автоматично оптимізує настройки звуку відповідно до умов зйомки.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LEGRIA HF R706, функції та можливості цієї БФП.

Full HD

Full HD

Advanced Zoom

Advanced Zoom

Optical Intelligent IS

Оптична інтелектуальна стабілізація зображення

Slow Fast

Записування прискореного та сповільненого відео

Keep track of your subject at full zoom

Стежте за об’єктом із максимальним наближенням

baby mode

Фіксуйте дорогі вашому серцю моменти

  • Canon LEGRIA HF R706 
  • Компактний блок живлення CA-110E
  • Акумуляторна батарея BP-727
  • Кабель USB
  • Кабель mini-HDMI