LEGRIA HF R66

Насолоджуйтеся кожним моментом відео у форматі Full HD з цією компактною відеокамерою. Знімайте та фіксуйте найменші деталі на великій відстані з удосконаленим 57-кратним зумом і без зусиль передавайте відзнятий матеріал за допомогою вбудованих технологій Wi-Fi і NFC.

Canon LEGRIA HF R66

Переваги

 • Легко обмінюйтеся відзнятим матеріалом з усіма членами родини завдяки технологіям Wi-Fi і NFC
 • Чіткі, нерозмиті відео завдяки оптичній інтелектуальній стабілізації зображення (Intelligent IS)
 • Знімайте чарівні моменти життя з вражаючою деталізацією
 • Насолоджуйтеся додатковими цікавими ефектами функції записування прискореного та сповільненого відео
 • Записуйте об’єкти в русі та стежте за ними на великій відстані

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LEGRIA HF R66

Життя цікавіше, якщо можна поділитися його яскравими моментами


Передавайте відео на смартфони та планшети, а також у соціальні мережі за допомогою вбудованої технології Wi-Fi. Відеокамера також підтримує технологію NFC, отже, ви можете встановити з’єднання зі смартфоном або планшетом і передавати на них відзнятий матеріал лише одним дотиком. За допомогою технології NFC можна також без зайвих зусиль встановити з’єднання з Canon Connect Station, що дає змогу зберігати відзнятий матеріал і переглядати його з родиною та друзями на телевізорі.

Завжди чіткий результатОптична інтелектуальна стабілізація зображення Canon (Intelligent IS) дає змогу не хвилюватися через тремтіння камери. Ця функція адаптується до сюжету зйомки й автоматично вибирає оптимальний для вас режим стабілізації зображення. 5-осьова система динамічної стабілізації зображення забезпечує стабілізацію відзнятого матеріалу навіть під час руху.

Кожний спогад із вражаючою деталізацієюНасолоджуйтеся приголомшливими відеороликами з об’єктивом Canon із підтримкою формату HD. Сюди входить універсальний удосконалений 57-кратний зум, за допомогою якого можна знімати всі деталі об’єктів на великій відстані. Якість зображення неперевершена навіть під час зйомки в умовах недостатньої освітленості завдяки 3,28-мегапіксельному CMOS-сенсору з підтримкою формату Full HD та процесору DIGIC DV4. Завдяки зручній функції блокування файлів ваші спогади не буде випадково стерто.


Радість для всієї родиниЕкспериментуйте із записуванням прискореного та сповільненого відео. Функція зйомки для уповільненого відтворення зменшує швидкість наполовину та завдяки цьому стане в нагоді, наприклад, під час коригування удару в гольфі. А функція зйомки для прискореного відтворення збільшує швидкість до 1200 разів. Ця функція працює шляхом записування попередньо заданих інтервалів, отже її можна використовувати для створення захопливих сюжетів із покадровою кінозйомкою. Спробуйте додати цікаві ефекти до відео за допомогою функції додавання творчих ефектів або створіть атмосферу кінотеатру за допомогою фільтрів кінематографічного ефекту.

Постійно в полі зоруЩо трапиться, якщо під час зйомки на великій відстані ваш об’єкт зникне з поля зору? Просто натисніть і утримуйте кнопку пошуку, і майстер кадрування виконає зворотне масштабування, щоб швидко знайти об’єкти зйомки. Відпустіть кнопку пошуку, і відеокамера знову збільшить масштаб, щоб продовжити зйомку.

Знімайте багато подій, які відбуваються впершеФіксуйте перші кроки та слова кількох дітей (не більше трьох) відразу за допомогою удосконаленого дитячого режиму. Записуйте на камеру кожен день народження вашого малюка та додавайте яскраві вставки й анімації, що допоможуть зафіксувати вагу та зріст. Увесь відзнятий матеріал автоматично зберігається в окремому дитячому альбомі.

Відео з чудовою якістю звукуПереконайтеся, що якість звуку відео не менша, ніж під час використання функції вибору звукового сюжету. Просто виберіть один із п’яти різних режимів, який підійде для сюжету зйомки.


Гнучке записуванняВідео можна записувати в різних форматах (AVCHD + MP4) одночасно на внутрішню пам’ять і SD-картку. Отже, можна знімати високоякісний матеріал для особистого використання, а ділитися ним із трохи меншою роздільною здатністю для швидшого завантаження на смартфони та планшети, а також у соціальні мережі.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LEGRIA HF R66, функції та можливості цієї БФП.

Full HD

Full HD

WiFi Cert Share

Надсилайте відео, не користуючись кабелями

Simplify sharing

Обмінюйтеся відзнятим матеріалом простіше

Steady shots in every situation

Чіткість знімків у будь-яких умовах

Steady shooting on the move

Стабільне зображення під час зйомки в русі

Full HD CMOS sensor

CMOS-сенсор із підтримкою Full HD

57x Advanced Zoom

57-кратне вдосконалене збільшення

Keep track of your subject at full zoom

Стежте за об’єктом із максимальним наближенням

DIGICDV4

Обчислювальні можливості DIGIC

Slow Fast

Записування прискореного та сповільненого відео

AVCHD

Записування у форматі AVCHD зі швидкістю 28 Мбіт/с

MP435MBPS

Записування у форматі MP4 зі швидкістю 35 Мбіт/с

baby mode

Фіксуйте дорогі вашому серцю моменти

Perfect audio to match the scene

Ідеальний звук відповідно до сюжету

vivid clear view

Сенсорний ємнісний екран із діагоналлю 7,5 см

Add a cinematic feel to movies

Надайте відео вигляд професійної кінозйомки

Add fun effects to movies

Додавайте до відео веселі ефекти

advanced quick start

Для швидкого запуску відкрийте РК-дисплей

8GB built-in memory + SDXC slot

Вбудована пам’ять місткістю 8 ГБ + порт SDXC

Connect Station Optimised

Оптимізовано для Connect Station

 • Canon LEGRIA HF R66
 • Компактний блок живлення CA-110
 • Акумуляторна батарея BP-718
 • Високошвидкісний HDMI-кабель
 • HTC-100/S
 • USB-кабель Canon IFC-300PCU/S