LEGRIA HF G40

Насолоджуйтеся бездоганною якістю зображення та професійним засобами керування з відеокамерою LEGRIA HF G40. Цей універсальний і зручний пристрій у компактному портативному корпусі вирізняється сенсором HD CMOS PRO, неперевершеною оптикою та режимом широкого динамічного діапазону.

Canon LEGRIA HF G40

Переваги

 • Відео професійної якості для втілення в життя творчих задумів
 • Виняткова універсальність у портативному корпусі
 • Розширені можливості зйомки та підключення
 • Користувацькі налаштування для швидкого доступу до функцій
 • Швидке записування художнього відеоматеріалу

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon LEGRIA HF G40

Професійна якість відео


Знімайте приголомшливі відео у форматі AVCHD 1080p з високою бітовою швидкістю і змінною кадровою частотою за будь-яких умов освітлення завдяки цілій низці професійних засобів і елементів ручного керування. Серед них: високочутливий сенсор CMOS PRO типу 1/2,84, велика 8-пелюсткова діафрагма, широкий динамічний діапазон, режим пріоритету світлих ділянок і потужний оптичний стабілізатор зображення.

Багатофункціональна зйомка з рук


Незважаючи на компактні розміри, камера LEGRIA HF G40 напрочуд універсальна. Завдяки світлочутливому ширококутному об’єктиву f/1,8 із 20-кратним збільшенням і підтримці одночасного записування у форматах AVCHD й MP4 можна однаково гарно знімати грандіозні пейзажі й робити деталізовані знімки великим планом. Висока роздільна здатність і поворотний видошукач дають змогу вести зйомку в обмеженому просторі та під різноманітними кутами.

Розширені можливості підключення


Модуль Wi-Fi дає змогу дистанційно знімати, керуючи витримкою, фокусом і експозицією, зі смартфона або планшета. Серед численних можливостей підключення — роз’єми для мікрофона й навушників, порти HDMI і AV OUT, кріплення Mini Advanced Shoe, кріплення на штатив, USB-порт і два слоти для SD-карток. Підключивши додатковий аксесуар, можна також використовувати функцію геотегування.

Швидкі користувацькі налаштування


Насолоджуйтеся швидким доступом до найважливіших функцій завдяки інтуїтивно зрозумілим меню сенсорного екрана й автофокусуванню дотиком зі збереженням точки фокусування. Можливість вибору між кільцем масштабування й фокусування, настроювані функціональні кнопки та диск перемикання режимів забезпечують швидкий доступ до найпотрібніших функцій, не відволікаючи від зйомки.

Художній відеоматеріал


Перемикання між повністю автоматичним, ручним і кінематографічним режимами дає змогу швидко знімати художні відео із застосуванням спеціальних фільтрів під час або після записування. Повільне відтворення з покадровою зйомкою та високоякісним звуком допоможуть справити незабутнє враження на глядачів. Настроювана швидкість фокусування додасть художнього оформлення.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon LEGRIA HF G40, функції та можливості цієї БФП.

8 Blade Circular Aperture

8-пелюсткова кругла діафрагма

Full HD

Full HD

Wide DR Gamma

Знімайте всі деталі як на світлих так і на темних ділянках

Wide Angle Lens

Ширококутний об’єктив

20x Optical Zoom

20-кратний оптичний зум

Optical Intelligent IS

Оптична інтелектуальна стабілізація зображення

DIGICDV4

Обчислювальні можливості DIGIC

WiFi Cert

Дистанційне керування та простий обмін даними через Wi-Fi

 • Canon LEGRIA HF G40

 • Компактний блок живлення CA-570

 • Пульт дистанційного керування WL-D89

 • Акумуляторна батарея BP-820

 • Стереофонічний відеокабель

 • Бленда для об’єктива з кришкою

 • Кабель USB

 • Високошвидкісний HDMI-кабель

 • Документація