Canon 8x25 IS

8x25 IS

Портативний і легкий бінокль із 8-кратним збільшенням і стабілізатором зображення, що ідеально підходить для використання під час подорожей, концертів і спортивних заходів

Переваги

  • Портативний і легкий — ідеальний варіант для подорожей або різноманітних заходів
  • 8-кратне збільшення для наближення до об’єкта
  • Зображення без тремтіння завдяки оптичному стабілізатору зображення
  • Висока роздільна здатність і точне відтворення кольорів завдяки оптиці Canon
  • Збалансована конструкція для зручності та комфорту

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon 8x25 IS

Портативний і легкий із 8-кратним збільшенням


Надкомпактний і портативний бінокль шириною лише 12 см і вагою лише 490 г легко поміститься в сумці та дасть змогу наближати об’єкти у 8 разів будь-де. Ідеально підходить для подорожей, виступів, концертів і найрізноманітніших видовищних видів спорту, де так хочеться бачити все зблизька.

Зображення без тремтіння завдяки оптичному стабілізатору зображення


Отримайте зображення об’єкта без тремтіння і з комфортом користуйтеся біноклем протягом тривалого часу завдяки оптичному стабілізатору зображення, який швидко і точно нейтралізує різноманітні рухи та тремтіння рук. Літієвий акумулятор CR123A забезпечує до 6 годин безперервного використання*.

Висока роздільна здатність і точне відтворення кольорів завдяки оптиці Canon


Насолоджуйтесь відмінною якістю, низьким рівнем спотворення та високою роздільною здатністю завдяки високоточній оптиці Canon. На об’єктиви нанесено покриття Super Spectra, яке забезпечує яскраве та висококонтрастне зображення з точним відтворенням кольорів і водночас усуває небажане внутрішнє відбивання світла, яке може спричиняти появу відблисків і ореолів.

Чудове поле огляду від краю до краю


Насолоджуйтеся чудовим і рівним полем огляду від краю до краю завдяки оптичному елементу вирівнювання поля. Фокусуйтеся на об’єктах, навіть якщо до них лише 3,5 м, і відчуйте справжній комфорт завдяки зручній відстані між біноклем і оком 13,5 мм.

Зручна, міцна та комфортна конструкція


Розташована по центру кнопка стабілізатора зображення та кільце для плавного фокусування дають змогу легко й зручно керувати біноклем пальцем будь-якої руки. Бінокль також оснащено диском настроювання діоптрій у діапазоні +/-3,0, що дає змогу прилаштувати бінокль до свого зору, а завдяки гумовим наочникам ним можна зручно користуватися навіть в окулярах.

* Тестування виконано відповідно до стандартів Canon

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon 8x25 IS, функції та можливості цієї БФП.