Canon 12x36 IS III

12x36 IS III

Потужний портативний бінокль із 12-кратним збільшенням і стабілізатором зображення, що ідеально підходить для спостереження за птахами та використання під час подорожей і спортивних заходів

Переваги

  • Потужний портативний бінокль із 12-кратним збільшенням
  • Зображення без тремтіння завдяки потужному оптичному стабілізатору зображення
  • Висока роздільна здатність і яскраве відтворення кольорів завдяки високоточній оптиці Canon
  • Збалансована конструкція із вкритими гумою зовнішніми частинами, які можна надійно й зручно тримати
  • Ідеально підходить для спостереження за птахами та використання під час подорожей і спортивних заходів
Binoculars

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon 12x36 IS III

Потужний портативний бінокль із 12-кратним збільшенням


Цей потужний портативний пристрій дає змогу у 12 разів збільшити віддалені та ледве видимі об’єкти, забезпечуючи високу насиченість і чіткість зображення. Його зручно брати із собою будь-куди, він ідеально підходить для спостереження за птахами, а також для використання під час подорожей і видовищних спортивних заходів.

Зображення без тремтіння завдяки потужному оптичному стабілізатору


Потужний оптичний стабілізатор зображення швидко й точно нейтралізує вплив руху та тремтіння багатьох типів. Він усуває навіть наслідки тремтіння під час панорамування, якщо ви спостерігаєте за певним об’єктом або використовуєте бінокль у транспортному засобі під час руху. Споживання електроенергії пристроєм істотно зменшено, що забезпечує 9 годин безперервної роботи на одному комплекті елементів живлення*.

Прецизійна оптика для створення зображення з високою роздільною здатністю


Насолоджуйтесь відмінною якістю, високою роздільною здатністю та низьким рівнем спотворення завдяки високоточній оптиці Canon. Ця оптика має покриття Super Spectra, яке застосовується в славнозвісних об’єктивах EF виробництва компанії Canon і створює яскраві та контрастні зображення з точним відтворенням кольорів, усуваючи небажане внутрішнє відбивання світла, яке може спричиняти появу відблисків і ореолів.

Чудове поле огляду від краю до краю


Отримайте всі переваги чудового поля огляду й чіткого та рівного зображення з низьким рівнем спотворень від краю до краю, які надає система вирівнювання поля та призма конструкції Porro II. Велика оптимальна відстань між біноклем і оком (14,5 мм) забезпечує повне поле огляду навіть в окулярах.

Збалансована конструкція для зручності, міцності й комфорту


Щоб бінокль можна було легко, надійно та зручно тримати в руках, його оснащено високоякісними зовнішніми частинами, а для комфортного та зручного спостереження передбачено великі гумові наочники. Майстерно розташовану велику кнопку стабілізатора зображення та кільце для плавного фокусування легко знайти пальцем будь-якої руки. Щоб бінокль можна було зручно та надійно тримати в руках, на його зовнішні частини нанесено міцне гумове покриття.

* Тестування виконано відповідно до стандартів Canon. Подробиці див. в технічних характеристиках

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon 12x36 IS III, функції та можливості цієї БФП.