Canon 12x36 IS III

Потужний портативний бінокль із 12-кратним збільшенням, що дає змогу спостерігати за маленькими птахами з великої відстані.

Переваги

 • Потужний портативний бінокль із 12-кратним збільшенням

 • Зображення без тремтіння завдяки потужному оптичному стабілізатору зображення

 • Висока роздільна здатність і яскраве відтворення кольорів завдяки високоточній оптиці Canon

 • Збалансована конструкція із вкритими гумою зовнішніми частинами, які можна надійно й зручно тримати

 • Ідеально підходить для спостереження за птахами та використання під час подорожей і спортивних заходів

GALLERY_12x36 IS III_Lifestyle

Характеристики

 • Потужний портативний бінокль із 12-кратним збільшенням

  Цей потужний портативний пристрій дає змогу у 12 разів збільшити віддалені та ледве видимі об’єкти, забезпечуючи високу насиченість і чіткість зображення. Його зручно брати із собою будь-куди, він ідеально підходить для спостереження за птахами, а також для використання під час подорожей і видовищних спортивних заходів.

 • Зображення без тремтіння завдяки потужному оптичному стабілізатору

  Потужний оптичний стабілізатор зображення швидко й точно нейтралізує вплив руху та тремтіння багатьох типів. Він усуває навіть наслідки тремтіння під час панорамування, якщо ви спостерігаєте за певним об’єктом або використовуєте бінокль у транспортному засобі під час руху. Споживання електроенергії пристроєм істотно зменшено, що забезпечує 9 годин безперервної роботи на одному комплекті елементів живлення*.

 • Прецизійна оптика для створення зображення з високою роздільною здатністю

  Насолоджуйтесь відмінною якістю, високою роздільною здатністю та низьким рівнем спотворення завдяки високоточній оптиці Canon. Ця оптика має покриття Super Spectra, яке застосовується в славнозвісних об’єктивах EF виробництва компанії Canon і створює яскраві та контрастні зображення з точним відтворенням кольорів, усуваючи небажане внутрішнє відбивання світла, яке може спричиняти появу відблисків і ореолів.

 • Чудове поле огляду від краю до краю

  Отримайте всі переваги чудового поля огляду й чіткого та рівного зображення з низьким рівнем спотворень від краю до краю, які надає система вирівнювання поля та призма конструкції Porro II. Велика оптимальна відстань між біноклем і оком (14,5 мм) забезпечує повне поле огляду навіть в окулярах.

 • Збалансована конструкція для зручності, міцності й комфорту

  Щоб бінокль можна було легко, надійно та зручно тримати в руках, його оснащено високоякісними зовнішніми частинами, а для комфортного та зручного спостереження передбачено великі гумові наочники. Майстерно розташовану велику кнопку стабілізатора зображення та кільце для плавного фокусування легко знайти пальцем будь-якої руки. Щоб бінокль можна було зручно та надійно тримати в руках, на його зовнішні частини нанесено міцне гумове покриття. * Тестування виконано відповідно до стандартів Canon. Подробиці див. в технічних характеристиках