Canon 10x30 IS II

10x30 IS II

Портативний бінокль із 10-кратним збільшенням і стабілізатором зображення, що ідеально підходить для використання під час подорожей, спортивних заходів і спостереження за птахами

Переваги

  • Наближуйтеся до віддалених об’єктів у 10 разів у будь-яких ситуаціях
  • Зображення без тремтіння завдяки потужному оптичному стабілізатору зображення
  • Висока роздільна здатність і яскраве відтворення кольорів завдяки високоточній оптиці Canon
  • Збалансована конструкція із вкритими гумою зовнішніми частинами, які можна надійно й зручно тримати
  • Ідеально підходить для спостереження за птахами та використання під час подорожей і спортивних заходів
10x30 IS II Lifestyle

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon 10x30 IS II

Наближуйтеся до віддалених об’єктів у 10 разів у будь-яких ситуаціях


Цей компактний, легкий і практичний бінокль дає змогу в 10 разів збільшити віддалені об’єкти, забезпечуючи високу насиченість і чіткість зображення. Його зручно брати із собою будь-куди, він ідеально підходить для використання під час подорожей, для спостереження за птахами і видовищними спортивними заходами.

Зображення без тремтіння завдяки потужному оптичному стабілізатору


Потужний оптичний стабілізатор зображення швидко й точно нейтралізує вплив руху та тремтіння багатьох типів. Він усуває навіть наслідки тремтіння під час панорамування, якщо ви спостерігаєте за певним об’єктом або використовуєте бінокль у транспортному засобі під час руху. Споживання електроенергії пристроєм істотно зменшено, що забезпечує 9 годин безперервної роботи на одному комплекті елементів живлення*.

Прецизійна оптика Canon для створення зображення з високою роздільною здатністю


Насолоджуйтесь відмінною якістю, високою роздільною здатністю та низьким рівнем спотворення завдяки високоточній оптиці Canon. Ця оптика має покриття Super Spectra, яке застосовується в славнозвісних об’єктивах EF виробництва компанії Canon і створює яскраві та контрастні зображення з точним відтворенням кольорів, усуваючи небажане внутрішнє відбивання світла, яке може спричиняти появу відблисків і ореолів.

Чудове поле огляду від краю до краю


Отримайте всі переваги чудового поля огляду й чіткого та рівного зображення з низьким рівнем спотворень від краю до краю, які надає система вирівнювання поля та призма конструкції Porro II. Велика оптимальна відстань між біноклем і оком (14,5 мм) забезпечує повне поле огляду навіть в окулярах.

Зручна, міцна та комфортна конструкція


Щоб бінокль можна було зручно тримати в руках, його оснащено високоякісними зовнішніми частинами, а для комфортного та зручного спостереження передбачено великі гумові наочники. Майстерно розташовану кнопку стабілізатора зображення та кільце для плавного фокусування легко знайти пальцем будь-якої руки. Поверхня з низьким рівнем відбиття майже не блищить, тож ви не потурбуєте птахів та інших живих істот.

* Тестування виконано відповідно до стандартів Canon. Подробиці див. в технічних характеристиках

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon 10x30 IS II, функції та можливості цієї БФП.