Canon 10x30 IS II

Портативний бінокль із 10-кратним збільшенням для зручного та легкого спостереження за птахами.

Переваги

 • Наближуйтеся до віддалених об’єктів у 10 разів у будь-яких ситуаціях

 • Зображення без тремтіння завдяки потужному оптичному стабілізатору зображення

 • Висока роздільна здатність і яскраве відтворення кольорів завдяки високоточній оптиці Canon

 • Збалансована конструкція із вкритими гумою зовнішніми частинами, які можна надійно й зручно тримати

 • Ідеально підходить для спостереження за птахами та використання під час подорожей і спортивних заходів

GALLERY_10x30 IS II

Характеристики

 • Наближуйтеся до віддалених об’єктів у 10 разів у будь-яких ситуаціях

  Цей компактний, легкий і практичний бінокль дає змогу в 10 разів збільшити віддалені об’єкти, забезпечуючи високу насиченість і чіткість зображення. Його зручно брати із собою будь-куди, він ідеально підходить для використання під час подорожей, для спостереження за птахами і видовищними спортивними заходами.

 • Зображення без тремтіння завдяки потужному оптичному стабілізатору

  Потужний оптичний стабілізатор зображення швидко й точно нейтралізує вплив руху та тремтіння багатьох типів. Він усуває навіть наслідки тремтіння під час панорамування, якщо ви спостерігаєте за певним об’єктом або використовуєте бінокль у транспортному засобі під час руху. Споживання електроенергії пристроєм істотно зменшено, що забезпечує 9 годин безперервної роботи на одному комплекті елементів живлення*.

 • Прецизійна оптика Canon для створення зображення з високою роздільною здатністю

  Насолоджуйтесь відмінною якістю, високою роздільною здатністю та низьким рівнем спотворення завдяки високоточній оптиці Canon. Ця оптика має покриття Super Spectra, яке застосовується в славнозвісних об’єктивах EF виробництва компанії Canon і створює яскраві та контрастні зображення з точним відтворенням кольорів, усуваючи небажане внутрішнє відбивання світла, яке може спричиняти появу відблисків і ореолів.

 • Чудове поле огляду від краю до краю

  Отримайте всі переваги чудового поля огляду й чіткого та рівного зображення з низьким рівнем спотворень від краю до краю, які надає система вирівнювання поля та призма конструкції Porro II. Велика оптимальна відстань між біноклем і оком (14,5 мм) забезпечує повне поле огляду навіть в окулярах.

 • Зручна, міцна та комфортна конструкція

  Щоб бінокль можна було зручно тримати в руках, його оснащено високоякісними зовнішніми частинами, а для комфортного та зручного спостереження передбачено великі гумові наочники. Майстерно розташовану кнопку стабілізатора зображення та кільце для плавного фокусування легко знайти пальцем будь-якої руки. Поверхня з низьким рівнем відбиття майже не блищить, тож ви не потурбуєте птахів та інших живих істот.* Тестування виконано відповідно до стандартів Canon. Подробиці див. в технічних характеристиках