Клуб Canon Club

Попередньо задані налаштування Мартіна Біссіга

Легко змінюйте свої зображення за допомогою п’яти попередньо заданих налаштувань, розроблених представником Canon. Розвивайте свої творчі інстинкти з Canon.

НАЗАД У ЧАСІ

Попередньо задане налаштування «Назад у часі» перенесе вас у старовинні часи, відтворюючи багате минуле Шрі-Ланки в приголомшливій чорно-білій гаммі. «Зістарте» свої фотографії, надавши їм духу старовини та навмисно додавши контрастності й шуму. Щоб отримати оптимальні результати, збільште експозицію знімків у Lightroom і станьте свідком того, як вони перетворяться на шедевральні витворити мистецтва поза часом та простором.

ДО

ПІСЛЯ

КАЛІФОРНІЙСЬКІ МРІЇ

Пориньте в нескінченне каліфорнійське літо з попередньо заданим налаштуванням «Каліфорнійські мрії». Цей цифровий чарівний пил наповнить ваші зображення теплими пастельними відтінками з ідеальним балансом між яскравим сонячним світлом та м’якими тінями. Занурюйтеся глибше в невимушений каліфорнійський стиль життя з кожним наступним клацанням миші, перетворюючи свої фотографії на знімки залитого сонцем культового Західного узбережжя.

ДО

ПІСЛЯ

ДНІ ПИЛУ

Відчуйте просочену сонцем посушливу красу Саудівської Аравії з попередньо заданим налаштуванням «Дні пилу». Цей унікальний інструмент наповнить ваші знімки теплою червоно-коричневою палітрою кольорів, що ідеально підходить для пейзажів, портретів і сюжетних сюжетів. Незважаючи на безжальність сонячного світла, з налаштуванням «Дні пилу» ваші зображення випромінюють чарівну привабливість пустельних пейзажів.

ДО

ПІСЛЯ

МОРОЗИЛЬНИК

Вирушайте у візуальну подорож до крижаного серця Гренландії з попередньо заданим налаштуванням «Морозильник». Із цим унікальним інструментом ваші фотографії набудуть чистих білих відтінків і вражаючої контрастності у світлих ділянках, зберігаючи при цьому яскравість кольорів без перекриття світлих зон. Зафіксуйте незвичайну красу Арктики, де яскраві кольори оживляють чисте крижано-біле полотно.

ДО

ПІСЛЯ

ПІЛІГРИМ

Наповніть свої зображення духовними вібраціями Тибету за допомогою попередньо заданого налаштування «Пілігрим». Це попередньо задане налаштування, створене для підсилення кольорів і відображення яскравих відтінків молитовних прапорів, стародавніх осель та пишних тропічних лісів, розкриває приховані деталі затемнених кадрів завдяки майстерній передачі чорних відтінків. Відчуйте яскраву палітру Тибету, перетворивши свої зображення на детальну й барвисту хроніку цього містичного краю.

ДО

ПІСЛЯ

Canon Ambassador Martin Bissig.

ПОСЛАНЕЦЬ CANON

Мартін Біссіг (Martin Bissig)

Дізнайтеся більше про кар’єрний шлях Мартіна й про те, що можна знайти в його сумці з обладнанням Canon.