The state-of-the-art G-series flagship with stunning handling, speed and DSLR quality
Blank-Rect Image

Canon PowerShot G1 X Mark III

Сучасний флагман серії G з чудовою ергономікою, швидкістю та якістю цифрової дзеркальної камери

Discover the Powershot G1 X III

Дізнайтеся про можливості камери PowerShot G1 X Mark III

Фотограф з агенції Magnum Алекс Майолі (Alex Majoli) досліджує краєвиди Сицилії з G1 X Mark III.

Переглянути відео

Надзвичайна серія G, яка ввібрала в себе найкраще від PowerShot і EOS

G1 X Mark III — це унікальне поєднання швидкості, якості та надійності, притаманних дзеркальній камері, і легкості керування PowerShot. Ідеально підходить для фотографів, яким потрібна універсальна альтернатива дзеркальній камері.

Усі технічні характеристики

360 View of the G1 X Mark III
Significantly lighter and thinner than the G1 X Mark II

Ергономічна камера G1 X Mark III у стилі EOS значно легша й тонша, ніж G1 X Mark II, тому вона чудово підійде для фотографів, які не бажають брати із собою цифрову дзеркальну фотокамеру, щоб не обтяжувати себе в дорозі.

Надзвичайна якість зображень

G1 X Mark III характеризується сенсором APS-C 24,2 МП, великою діафрагмою, трикратним оптичним збільшенням, діапазоном фокусних відстаней 24–72 мм, процесором DIGIC 7 для чудових зображень і відео.

Engineered to deliver on every level, Dual Pixel CMOS AF enables assured and responsive focusing plus 4-stop stabilisation to safeguard handheld shooting.

Швидка зйомка без вагань

Повний спектр можливостей технології Dual Pixel CMOS AF забезпечує надійність і чутливість фокусування та 4-ступеневу стабілізацію зображення для чудових результатів під час зйомки з рук.

Зручне керування

Електронний видошукач із високою роздільною здатністю, АФ дотиком і перетягуванням, ергономіка у стилі EOS забезпечує впевненість як у дзеркальної камери, незважаючи на компактний розмір.

A centrally positioned high resolution Electronic Viewfinder, Touch and Drag AF plus EOS inspired ergonomics give DSLR levels of confidence despite the pocketable size.

Відео Full HD 60P

Знімайте неймовірно чітке відео у форматі Full HD 60P й отримуйте плавні рухи навіть знімаючи на бігу завдяки системі Dual Pixel CMOS AF і стабілізації відеозображення за 5 осями.

Full HD 60P movies

Розширені можливості підключення

Легко підключайтеся до G1 X Mark III зі смартфонів і планшетів завдяки постійному підключенню Bluetooth®*. Розширюйте свої творчі можливості за допомогою повністю ручного керування в програмі Camera Connect.

Use the G1 X Mark III’s always-on Bluetooth to easily connect to smart devices.

Компанія Canon прагне до 2050 року досягти нульових викидів CO2 від своєї комерційної діяльності

Ми досягнемо цієї мети через забезпечення середнього показника покращення в 3 % на рік за індексом скорочення викидів CO2 протягом життєвого циклу кожного виробу. Якщо нам удасться підтримувати цей показник, це означатиме приблизно 50 % скорочення викидів до 2030 року порівняно з рівнями 2008 року. Такий результат відповідає рівню скорочення, передбаченого Паризькою угодою.

У довгостроковій перспективі ми продовжуватимемо проводити оцінку цільових показників для контролю успішності нашої ініціативи з формування низьковуглецевого суспільства.

Дізнайтеся більше

Технічні характеристики

3x

3x

Оптичне збільшення

Digic 7

DIGIC 7

Потужний процесор

24.2 MP

24,2 МПікс

Сенсор APS-C

Dual Pixel CMOS AF

Dual Pixel CMOS AF

Швидке й надійне фокусування

7 fps

7 кадр/с

З автофокусуванням

Large

Великий

Центральний видошукач

Full HD

Full HD

Відео у форматі 60p

Always-on

Завжди ввімкнуто

Можливості підключення

Усі технічні характеристики

Specifications of the G1 X Mark III

Галерея

Погляньте на життя очами фотографа Magnum Алекса Майолі (Alex Majoli), який узяв камеру G1 X Mark III на «тест-драйв» у Сицилію.

What's in the box

Комплектація

Цифрова камера PowerShot G1 X Mark III

Кришка об’єктива

Шнурок кришки об’єктива

Нашийний ремінець NS-DC12

Регулятори ремінця (для NS-DC12)

Акумулятор NB-13L

Зарядний пристрій CB-2LHE

Кабель живлення змінного струму

Комплект із посібником користувача (посібник із початку роботи)

Сумісні аксесуари

Awards

Подібна продукція

Ваші історії у ваших знімках

Передавайте фото й відео з усіх своїх пристроїв, і керуйте всіма знімками в одному централізованому місці.

Дізнайтеся більше

* Постійний зв’язок Bluetooth® між смартфоном або планшетом і камерою потрібно спочатку встановити в програмі Canon Camera Connect. Стабільність зв’язку Bluetooth® залежить від моделі смартфона або планшета та факторів довкілля. Текстовий символ і логотип Bluetooth® — це зареєстровані торговельні марки, що належать групі Bluetooth® SIG Inc. і використовуються компанією Canon Inc. за ліцензією. Інші торговельні марки та комерційні найменування належать відповідним власникам. Сумісний смартфон або планшет має підтримувати Bluetooth® версії 4 (чи новішої версії) і працювати на платформі iOS 8.4 (чи новішої версії) або Android 5.0 (чи новішої версії), де має бути інстальовано найновішу версію програми Canon Camera Connect (її можна завантажити з магазину Apple App Store або Google Play)