point and shoot photography

Камери, які працюють за принципом «наведи та знімай»

Canon пропонує найкращі витончені та стильні камери, які працюють за принципом «наведи та знімай» і легко помістяться в кишені або сумці.

Стильні й компактні камери, які дійсно вражають

Підкресліть свій стиль за допомогою компактної камери IXUS. Серед лінійки тонких компактних камер IXUS зі стильним дизайном ви обов’язково знайдете саме ту, яка підійде до вашого стилю й способу життя.

stylish photography

Високоякісний оптичне збільшення з Intelligent IS

Знімайте віддалені об’єкти з дивовижною деталізацією завдяки оптичному збільшенню. Адаптивна інтелектуальна стабілізація забезпечує чіткість знімків і відео.

Просте надсилання й дистанційна зйомка через Wi-Fi

Wi-Fi із підтримкою Dynamic NFC дає змогу одним дотиком підключатися до сумісного смартфона або планшета й ділитися результатами в соціальних мережах просто з камери. Завдяки програмі Canon Camera Connect можна віддалено керувати камерою зі смартфона.

Компактні фотокамери з Wi-Fi

sharing photography

Знімайте та творіть із надзвичайною легкістю

Режим Smart Auto автоматично вибирає оптимальні параметри для будь-якого сюжету. Розвивайте свої творчі здібності завдяки художнім і цікавим творчим режимам.

miniature effect

Ефект мініатюри

Творча зйомка

Завдяки режиму творчої зйомки бути оригінальним легко. Камера робить п’ять додаткових зображень, застосовуючи до них різні художні та інші цікаві ефекти.

mill photography

#FreeYourStory (#Дайтесвободусвоїйтворчості)

Не бійся експериментувати. Не стримуйте себе. Будьте оригінальними. Покажіть нам життя таким, яким ви бачите його через об’єктив. Будь то знімок, роздруківка чи відео – ми хочемо побачити ваш унікальний погляд на світ.

Докладніше

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

На деяких моделях камер доступні не всі функції.