Canon Наплічна сумка MS10

Наплічна сумка MS10

Ця стильна, проте міцна й зручна наплічна сумка надійно захищає в дорозі ваші камеру й об’єктив, а також планшет, аксесуари й особисті речі.

/Images/Canon%20Messenger%20Bag%20MS10%20Extra_tcm212-1468726.jpg

Переваги

  • Фірмова наплічна сумка Canon: стиль і стриманість
  • Безпека комплекту камери та зручний доступ до нього
  • Гнучкі внутрішні перегородки для будь-яких потреб
  • Міцність і витривалість
  • Зручне перенесення завдяки налаштовуваному наплічному ремінцю

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon Наплічна сумка MS10

Стиль і скромність


Ця фірмова наплічна сумка Canon вирізняється непримітним, проте вишуканим сірим кольором, ледь помітним рельєфним чорним логотипом Canon і класичною червоною підкладкою, а також високою якістю та практичністю, якій ви можете довіряти.

Безпечне зберігання та зручність


Безпечно зберігайте й переносьте свій комплект камери завдяки стьобаній підкладці й основному відділенню на застібці-блискавці. Завдяки двом магнітним пряжкам відкидний верх надійно захищає ваше обладнання, водночас забезпечуючи до нього швидкий доступ, тож ви не проґавите потрібної миті.

Ідеально для цілоденної зйомки


З цим спеціальним рюкзаком для однієї камери, двох об’єктивів і аксесуарів усе необхідне для зйомки впродовж дня буде під рукою. Головне внутрішнє відділення на застібці-блискавці зі стьобаної тканини й налаштовуваними перегородками забезпечує простір для перенесення обладнання. Крім того, для особистих речей і аксесуарів камери передбачено зовнішні кишені.

Міцність і надійність


Цю міцну вуличну сумку виготовлено з якісного зносостійкого матеріалу з водовідштовхувальним покриттям, випробуваного в складних умовах, і надійних кріплень.

Зручне перенесення


Міцний жорсткий наплічний ремінець із легко регульованою пряжкою забезпечує максимальний комфорт під час перенесення повністю завантаженої сумки.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon Наплічна сумка MS10, функції та можливості цієї БФП.