Оновлення мікропрограми Canon EOS R3 версії 1.2

Нові функції та оптимізована продуктивність камери EOS R3 — новий рівень вашої творчості. Оновлення мікропрограми версії 1.21 можна безкоштовно завантажити й легко встановити лише за кілька хвилин. [завантажити тут]

Безперервна зйомка з повною роздільною здатністю та частотою кадрів до 195 кадр/с

У мікропрограмі версії 1.21 було додано налаштовуваний режим високошвидкісної зйомки, який дозволяє збільшити частоту кадрів під час безперервної зйомки понад 30 кадр/с — до приголомшливого показника 195 кадр/с. 1 Цей режим ідеально підходить для виділення прихованих деталей об’єктів, що швидко рухаються, які у звичайному темпі залишаються невидимими.

За допомогою меню камери можна встановити частоту кадрів у кроковому діапазоні від 30 до 195 кадр/с, а також кількість кадрів в одній серії — від 2 до 50. Це дозволить вам із потрібною гнучкістю знімати зображення у форматі JPEG, HEIF і RAW з повною роздільною здатністю, незалежно від ваших вподобань у роботі.

EOS R3

Відео Full HD 240 кадр/с

На додаток до приголомшливих форматів 4K і 6K камери EOS R3, мікропрограма версії V1.21 підтримує зйомку у форматі Full HD із надшвидкою частотою кадрів 240 кадр/с, що ідеально підходить для згладженого відтворення в уповільненому режимі, яке демонструє найменші деталі об’єктів, що швидко рухаються.

240p Full HD video

Вбудований інструмент Depth Compositing (стекінг за фокусом)

Якщо глибина різкості невелика, під час отримання послідовності зображень камера EOS R3 може автоматично змінювати фокус від ближнього до дальнього плану. Після об’єднання цих кадрів на кінцевому зображенні виходить ідеальна глибина різкості для сцени.

Завдяки оновленню мікропрограми версії 1.21 цю послідовність зображень камера тепер може об’єднувати самостійно, створюючи ідеальний готовий до публікації результат. Цю функцію також можна використовувати для попереднього перегляду результату обробки одразу на місці зйомки, щоб переконатися, що ви зняли всі потрібні вам об’єкти.

Функція створення композиції по глибині чудово підходить для зйомки крупним планом або макрозйомки, коли глибина різкості є обмеженою. Це також дозволяє фотографам скоротити час, витрачений на обробку зображень із кількох кадрів, завдяки тому, що камера самостійно створює необхідний результат.

In-camera depth compositing

Обробка RAW-файлів у хмарі

Для досягнення найвищої якості зображень оновлення мікропрограми версії 1.21 дає змогу завантажувати файли у форматі RAW в хмару image.canon для обробки.

У хмарі їх можна перетворити на файли HEIF або JPEG за допомогою алгоритмів глибокого навчання для демозаїки та зменшення шумів за високої чутливості ISO. Результати просто приголомшливі: менше артефактів у деталізованих ділянках і менше шумів під час зйомки з високою чутливістю ISO.

RAW file processing in the cloud

Професійна покадрова відеозйомка

Камера EOS R3 — чудовий вибір для уповільненої зйомки: можна налаштувати частоту кадрів з інтервалом від 2 секунд до 99 годин 59 хвилин 59 секунд, а їхня кількість може становити до 3600 кадрів. Наприкінці послідовності зображення об’єднуються для створення відеозапису високої чіткості без додаткового програмного забезпечення. Ви також можете упевнено налаштовувати камеру: у разі відключення електроенергії або розрядження акумулятора вам не доведеться повторювати процес налаштування параметрів — після відновлення живлення усі налаштування покадрової зйомки будуть збережені.

Наближення одним натисканням кнопки

Отримавши відгуки професійних фотографів, які знімають на камеру EOS R3, ми додали можливість призначення функції 1,6-кратного цифрового кадрування або співвідношення сторін 1:1, 4:3 і 16:9 одному з налаштовуваних елементів керування камери. Це дає змогу наближати віддалені об’єкти за допомогою кадрування, не відводячи камеру від ока — ідеальне рішення, коли немає жодної зайвої секунди, і вам потрібно швидко відправити редактору ідеальний результат, згенерований камерою.

Get close at the touch of a button
  1. Автоекспозиція та автофокусування з відстеженням недоступні в режимі високошвидкісної серійної зйомки. Максимальна кількість знятих кадрів може становити 50