01-m50 hero

Виріб

Будь першим з EOS M50

П’ять неймовірних особистостей, п’ять чудових відео — одна камера та безліч можливостей


Що ж відбувається по ту сторону об’єктива бездзеркальної камери Canon EOS M50 4K? Ці п’ять особистостей стали першими, хто спробував її можливості — будеш наступним?

Self Portrait Katie McDonnell 2

Кеті МакДоннелл (Katie McDonnell)

Професійний атлет, фіналіст конкурсу Ninja Warrior UK та популярний влогер — Кеті також відома своїми робота дублера таких зірок, як Еллі Голдінг, Енн Гетвей та Міли Йовович.

Втеча з дому

Разом із бойфрендом Еріком, який здійснює зйомку Кеті МакДоннелл (Katie McDonnell) за допомогою Canon EOS M50 створюють неймовірні сюжети паркурного мистецтва вдома. Режим уповільненої зйомки, 120 кадрів за секунду, дає змогу насолодитись неймовірним сальто Кеті, а за допомогою відділеного керування вдалось зняти стрибок коло фортепіано.

У режими 10 кадрів за секунду, Еріку вдалось зняти чудовий опорний стрибок Кеті, а потім так же легко перенести фотографії на ПК.

«ЩО Я ДІЙНО ХОТІЛА Б ЗРОБИТИ, ТАК ЦЕ САЛЬТО КОЛО ЦЬОГО ФОРТЕПІАНО...»

04_EOS_M50_black_Lifestyle_3_Alex_Vizeo

Алекс Візео (Alex Vizeo)

Алекс часто отримує нагороди як блогер, він мандрує та робить захоплюючи знімки на п’яти континентах.

Побачити іншу сторону Парижу

За допомогою селфі-палки, яка Під'єднаю смартфон до Canon EOS M50, Алекс Візео (Alex Vizeo) пише нову історію своєї любові до рідного міста Парижу завдяки режиму віддаленої зйомки фотографій та відео Live View. Під час зйомки Алексу вдалось знайти незнайомі йому дахи будівель з яких відривається чудовий вид на місто та на його головну цікавинку, яку він Закарбував я форматі 4К за допомогою камери EOS M50. Paris au max!

«ОСЬ, ЩО Я ШУКАВ ЦІЛИЙ ДЕНЬ... ЦЕ НАЙКРАЩІ ВИДИ ПАРИЖУ! »

06_EOS_M50_black_Lifestyle_22mm_Kay_Nambiar_16

Кай Намбіар (Kay Nambiar)

Після виграшу у реаліті-шоу, Кай став успішною моделлю, музикантом, ведучим на телебаченні та зіркою Instagram.

Людина та човен — побіг з бетонних джунглів

Кай Намбіар (Kay Nambiar) став відомим після того як став переможцем в шоу на виживання, зараз же він опинився на човні, у пошуках недоторканої природи поза Амстердамом.

Завдяки легкій зміні об’єктивів у Canon EOS M50, працювати з нею неймовірно легко. Каю подобається функція автофокусування дотиком, вона дуже зручна при макрозйомці — та сталася йому нагоді під час фотографування з коровою!

«ЧИ ВДАСТЬСЯ МЕНІ ЗНАЙТИ ЧОВЕН, ПОДИВИМОСЬ ЯК ДАЛЕКО ВІН МЕНЕ ВІДНЕСЕ — НСАТЮТЬ ЦІКАВІ ЧАСИ! »

EOS_M50_white_lifestyle_Celine_Barnaerts_10

Селін Бернаертс (Celine Bernaerts)

Селін - професійний візажист, її роботи друкувались в Vogue та Elle, а канали в соціальних мережах популярні, адже вона дає дійсно цікаві порад.

Професіонал зіркового макіяжу вирішила залишити студію

Візажист та митець Селін Бернаертс (Celine Bernaerts) вирішили, що настав час зробити фото поза студією, для цього вона взяла лише Canon EOS M50. Після підключення телефону до камери, Селін використовує лише авто режим, щоб зробити декілька селфі, вбудована обробка RAW-файлів робить зробить решту.

Їй навіть вдалось знайти коня для фінального акорду сьогоднішньої фотосесії!

«НАЙБІЛЬШ ЗАХОПЛИВА ПОДІЯ МОЄЇ НАСТУПНОЇ ЗОЙМКИ? ВОНА БУДЕ З ЛОШАДЬМИ! »

EOS_M50_White_Lifestyle_Anne_Dubndidu

Анна Дубндіду (Anne Dubndidu)

Людина, яка полюбляє робити знімки сонця та ділитись ними з людьми, віддаючи при цьому частку радості, персональний тренер, оповідач — Анна представник нового покоління влогерів та фітнес-ентузіастів.

Зйомка підкорення вершини за умов слабкого освітлення

Анна Дубндіду (Anne Dubndidu) вже підкорювала Пік Сейнт Луп в Лагедоці, Франці, проте вона ніколи не робила це вночі. Разом із камерою Canon EOS M50, Анна застосовує комбінацію довгої та звичайної витримки за допомогою швидкого об’єктива 22mm f2, щоб мінімізувати ефект за слабкого освітлення.

Після серії проміжних знімків на кожному кілометрі шляху, Анна підкорює вершину вчасно, щоб насолодитись та закарбувати дивовижний світанок, та зробити чудове селфі.

«ЗАВЖДИ НАМАГАЙТЕСЬ ПРОБУВАТИ ЩОСЬ НОВЕ, РЕЗУЛЬТАТ ВАС ЗДИВУЄ! .»

Canon EOS M50

Розкрийте потенціал можливостей разом із Canon EOS M50

ДОКЛАДНІШЕ