bridge camera photography

Псевдодзеркальні камери

Знімайте все, від пейзажів у надкороткофокусному режимі до дикої природи в неймовірному довгофокусному режимі з приголомшливою чіткістю.

Зйомка найменших деталей з потужним збільшенням

Отримуйте найкращі результати як у короткофокусному режимі, так і з максимальним збільшенням завдяки одним із найменших і найпотужніших оптичних варіооб’єктивів. Інтелектуальна стабілізація гарантує оптимальні результати навіть в умовах слабкого освітлення та на ходу.

powerful bridge camera zoom

Захоплюючі деталі та роздільна здатність, творча свобода: дізнатись більше про 4K камери від Canon

Докладніше

powerful zoom lenses

Стеження за об’єктом зйомки під час збільшення

Майстер кадрування із зумом допоможе зберігати у фокусі таких непосидючих представників дикої природи та спортсменів. Натисніть кнопку, і камера швидко збільшить масштаб, щоб ви відшукали потрібний об’єкт, і відновить масштаб, коли ви її відпустите.

Переглянути відео

Упевнене керування

Дайте волю своєму поклику до фотографії, самостійно вибираючи настройки для діафрагми, витримки, балансу білого та чутливості ISO. Керуйте зйомкою відео за допомогою розширених функцій у ручному режимі.

zoom framing assist

Зручна й триваліша зйомка

Для зйомки з високим оптичним збільшенням потрібна більша стабільність. Ось чому ми об’єднали результати досліджень і «ноу-хау» Canon, що застосовуються в дзеркальних камерах EOS, і створили ергономічні рукоятки, які забезпечують додаткову зручність під час тривалої зйомки.

high optical zoom

Діліться знімками та фотографуйте дистанційно через Wi-Fi

Діліться своїми творчими доробками через Wi-Fi із підтримкою Dynamic NFC, що дає змогу лише одним дотиком підключатися до сумісного смартфона або планшета. Робіть чудові знімки дикої природи або селфі за допомогою функції бездротової дистанційної зйомки в програмі Canon Camera Connect.

shooting with wi fi
canon camera accessories

Розширюйте можливості втілення своїх творчих ідей

Надайте ще більшого розвитку своїм творчим ідеям завдяки широкому вибору додаткових аксесуарів, зокрема електронному видошукачу високої роздільної здатності та спалахам EOS Speedlite.

Подорожі без зайвого багажу

Щоб отримати на цифровій дзеркальній фотокамері такий самий діапазон масштабування, як у псевдодзеркальної -камери, вам знадобиться цілий набір додаткових об’єктивів.

light travel camera

Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.

Підписатися зараз

На деяких моделях камер доступні не всі функції.